Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Евентуална покупка на G3?
#76

Аз не знам кой телефон с характеристиките на LG G3 не грее при натоварване? И чак пък котлон - повече от 70 гр. при много тежко ползване не съм виждал да вдига .Стига сте заблуждавали ,че всеки G3 e с дефект.Моя дори още няма пукнатини никъде .Вече е на 1 година ползване .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#77

Искам да добавя, че батерията също не е толкова зле, колкото повечето хора я изкарват, както и за лага. При мен лично издържа ден и половина, като през това време играя около 3 часа тежки игри, сърфирам в нета, използвам през 90 % от времето 3G или WiFi.., яркостта ми е не по-малко от 60 %, като доста често съм със 100 %.
Колкото до лага...Не знам от къде тръгна, че телефонът лагва при играене или при повече от  5 активни приложения. Аз лично съм тествал това с вкл. 7 приложения, е лаг нямаше! Моето ЛГ е само на 1 месец и половина, но все пак...
Цитирай
#78

Еми аз вярвам на това,което виждам,на csr racing на колегата редовно му се случваше да затегне g3 и се налага да му вади батерията от прекаленото загряване явно,като му барна тела наистина можеш яйца да пържеш...не знам дали е до куца бройка,но моя драглив алкател едвам се усеща топлината на същата игра.
Цитирай
#79

Телефона си грее нормално. Да факт е, че съм го виждал с 80 градуса на CPU, ма то кой телефон със Snapdragon процесор не грее. А и като добавим 5.5 inch 2К дисплей.... Жълти петна - според мен на всеки 1000 телефона, 1 е с жълто петно, така че няма повод за притеснения. Нито на старата "рамка", нито на новата имам пукнатини. Колкото до батерията - ми пада си, какво да се прави. Тея параметри не се хранят от въздуха. Замислянето/лагването си го имам и това е единственото нещо което ме дразни....

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#80

Този лаг съм сигурен ,че ще изчезне с предстоящия ъпдейт до 6.0.Да не забравяме ,че телефона е с Lollipop 5.0. ,който си има така известните бъгове.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#81

(2015-12-12, 22:08:47)musabesni написа:  Еми аз вярвам на това,което виждам,на csr racing на колегата редовно му се случваше да затегне g3 и се налага да му вади батерията от прекаленото загряване явно,като му барна тела наистина можеш яйца да пържеш...не знам дали е до куца бройка,но моя драглив алкател едвам се усеща топлината на същата игра.
Колега, виж как затяга и то по време на зареждане в контакта, и след това кажи на твоя колега, че неговия телевизор има някакъв проблем.

Също така го попитай дали е правил ъпдейти, или си стои на версията, с която е купен от магазина.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#82

Ъпдейтнат е до последната версия,в момента е на ремонт Big Grin
Цитирай
#83

Хубав телефон но грее брутално особено лятото и точно когато ти трябва се е изключил от прегряване а рамката се пука на всички това с жълтите петна и рамката им е болеста на тези телефони вземи се G4
Цитирай
#84

Какво ще рече брутално? На моят като му стартирам да речем асвалта и я играя в продължение на час без да спирам, телефонът си грее, но чак БРУТАЛНО? Под брутално какво имаш предвид?
Цитирай
#85

Той говори за сонита и  самшита как даже им изключват камери и разни или просто е чул от някоя жена че греееее
Цитирай
#86

Здравейте, ще си купувам LG G3, но тъй като в mtel и технополис имат само 16гб версията, а в техномаркета 32-ката е 700лв, реших да си поръчам от онлайн магазин.Спрях се на Skyfon, но прочетох хиляди мнения.Някои казват, че не са оторизирани за сервизни ремонти и си ремонтират апаратите сами, с части от Китай. И че всичко е наред докато не стане дума за гаранция. А rv mobile оторизирани ли са със сервиз ( мост ) .
Поздрави
Цитирай
#87

Здравейте на всчики, ползвам G3 -та си повече от 18 месеца не ми е греел , като котлон и тем подобни. Лаг не съм срещал до сега. Никога не ми се е изключвал от прегряване, при положение, че го позлвам за игра дори когата е боднат на зарядно. в повечето време го ползвам на 3G батерията си ме издържа нормално работния ден, което за мен е достатъчно. Гласувам с двете си ръце за този телефон. Имах само един проблем с пукнатини, който са описани в съответната тема. След подмяна на дисплея и лайсната гаранционно от МОСТ всчико е бомбо. Не разбира как така потребители, който дори не притежават телефона, дават негативни мнения......

        
Цитирай
#88

Ползвам LG G3 и съм доволен единствено от камерата, крачкомера и някои други негови функции. Жълти петна, пукнатини, лаг... Много ми са ми интересни хората с 3 часа тежки игри, които карат ден и половина да ми кажат как да го подкарам и аз така. Също така да ми кажат какъв проблем имам в телевизора Smile не го хвалете, момчета, за тези пари е истински боклук. Пак казвам - ако ще се снима е перфектен, даже повече от перфектен, обаче за игри, fb даже забива. Но нормално - с този процесор е така. Също ако гледате филми и клипове на зарядно е доста добър Smile
Цитирай
#89

Напоследък гледам смартфони, защото искам да сменя моя сегашен. Видях LG G3, който има прилична цена и добри характеристики за мен. Но все пак реших да попитам за някакви проблеми с него или някакви похвали, за да реша дали да го взема. (Става въпрос за 3GB RAM - 32 GB ROM). Също android-ът му има ли ъпгрейд за 6.0? Някой ми каза, че защото съм на оператора B*B няма да получавам ъпдейтите на андроида. Аз ще го купя онлайн и ако съм с горепосочения
оператор дали  ще стоя на андроида, с който съм го купил или не.
Благодаря! Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#90

Ето колега отговор на въпросите ти https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=66982

И тук
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73439

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#91

Днес си поръчах LG G3 16 gb ,ама почвам май да съжалявам като чета за  това греене ,жълти петна   . Чак пък толкова ли са често срещани ?  Visslar

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#92

Ами не. Не са често срещани,както примерно при G2. Няма какво да се притесняваш. Моя е на 1 година и 2 месеца и нищо му няма.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#93

Значи тежки игри не играя, дори игри на телефон не играя . Ще се ползва за комуникация обичайните приложения за един телефон .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#94

Няма да имаш проблеми. Не го мисли. И аз не играя игри също.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#95

Не се притеснявай
Имам го от 1 година и половина и съм доволен много въпреки жълтото петно.
Това което ми прави впечатление е че с 5.0 наистина грееше , но откакто съм с 6.0 не е загрял нито веднъж.

Samsung S23+
Цитирай
#96

(2016-03-14, 22:14:22)ianiovski написа:  Днес си поръчах LG G3 16 gb ,ама почвам май да съжалявам като чета за  това греене ,жълти петна   . Чак пък толкова ли са често срещани ?  Visslar

Моят също е над година и половина и веднъж съм го давал на ремонт заради жълто петно. Игри не играя и аз, но петното ми се появи след дълго ползване на видео връзка по скайп. Така че много зависи как ще бъде използван телефона. Аз лично го ползвам за ало, ало ама МНОГО и малко нет от време на време и мисля че няма да ми се появи, но ще видим сега като се позатопли времето как ще бъде.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#97

Моя изби с жълто петно миналата година лятото. Ремонтираха го и сега пак има изблици на същото място. Лятото вероятно пак ще стане така и ще го пратя втори път. Не ми харесват тия петна и на мен, телефона иначе е добър!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#98

Здравейте, чудя се дали си заслужава покупка на lg g3 или да изчакам още някой месец и да си взема g4.В момента съм с Nexus 5
Цитирай
#99

(2016-04-30, 18:42:32)bubo8 написа:  Здравейте, чудя се дали си заслужава покупка на lg g3 или да изчакам още някой месец и да си взема g4.В момента съм с Nexus 5

Няма смисъл.Изчакай за g4.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Здравейте
Някъде под капака има ли надпис на модела D855?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)