Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно гаранция
#1

Здравейте преди време ви питах какъв телефон да си взема сега дойде времето да използвам гаранцията . На телефона ми се появиха пукнатини по микрофона и по ир порта според мен е защото ползвах оригиналния   quick circle case ,но това си е мое наблюдение . Та телефона е купен втора ръка с гаранция към Теленор въпроса ми е мога ли да използвам гаранцията или тя е невалидна тъй като съм втори собственик ,телефона не е изпускан мокрен , изпускан ,чупен и винаги е носен с case - а на лг и стъклен протектор залепен в сервиз с документ за монтажа му плюс 6 месечна гаранция на протектора  , остават 16 месеца от самата гаранция . 
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз мисля, че можеш да използваш гаранцията, но не съм сигурен, дали не трябва човекът който е закупил телефона да го занесе в сервиза. Съветвам те, да изчакаш за още няколко мнения от колеги, пък ще видим.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#3

Гаранцията си важи.
Тема за проблема ти
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72172

HTC ONE V >> LG L9 II D605 >> LG G3 D855 32GB TITAN
Цитирай
#4

Няма нужда от купувача,отиваш с касовия бон и гаранцията
Цитирай
#5

(2015-06-15, 07:42:39)oxy2 написа:  Няма нужда от купувача,отиваш с касовия бон и гаранцията

Еми, това е супер. Значи, моето изказване е леко грешно.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#6

да кажем непълно Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)