Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аз след като го ъпдейтнах тела наистина работи по бързо даже когато бях със стария андроид 5.0 батерията от 22% веднага падаше на 15%, но със новия андроид не е така оправи са. Само засега забелязах един бъг когато приключа някакъв състелефонен  разговор телефона ми влиза в галерията и ми показва черен екран( все едно съм снимал черна снимка) и не иска да излезе назад. Маха се само със Home бутона това го прави 1-2 пъти от 10. Или пък влиза автоматично във фейсбук и след това трябва да изляза. Като се има предвид че си изчиствам скорошните приложения и пак уСпява да си го стартира .
Цитирай
Аксесоари

Няма да е лошо да ресетнеш телефона и да започне всичко на чисто.
Цитирай

(2016-05-05, 21:45:23)ozitoo написа:  Аз след като го ъпдейтнах тела наистина работи по бързо даже когато бях със стария андроид 5.0 батерията от 22% веднага падаше на 15%, но със новия андроид не е така оправи са. Само засега забелязах един бъг когато приключа някакъв състелефонен  разговор телефона ми влиза в галерията и ми показва черен екран( все едно съм снимал черна снимка) и не иска да излезе назад. Маха се само със Home бутона това го прави 1-2 пъти от 10. Или пък влиза автоматично във фейсбук и след това трябва да изляза. Като се има предвид че си изчиствам скорошните приложения и пак уСпява да си го стартира .

Това е леко странно определено .. Изтегли си DU Battery Saver или някой др ап които да ги килва може и да спре да влиза така. Това техниката е лудо нещо ,постоянно нещо се случва бъгове яко .. луда работа. Smile
Цитирай

Ъпдейтвайте смело.В андроид  6 могат да се местят приложение в micro sd картата
1.Вземате бърза карта ,поне клас 10.
2.Форматирайте я като вътрешно устройство
3.Някой приложения могат да се  местят ,новоинсталираните най вече.Аз съм исталирал опера .Натискам "настройки" после ''приложения" и натискам конкретното приложение
[Изображение: Screenshot_2016_05_08_14_23_11_822.jpg]

free adult image hosting
После натискам памет и се получава следното
[Изображение: Screenshot_2016_05_08_14_24_12_696.jpg]

images upload
Натиска се промяна и сме готови.
[Изображение: Screenshot_2016_05_08_14_24_53_598.jpg]

photo upload sites
Цитирай

Но ако има update на някое от приложенията се премества във вътрешна памет и трябва пак да го връщаш на SD.И това не е само при 6 и при 5 можеше да се прави това.
Аз имам въпрос,пише че pass на wifi към който си се login се пазят в телефона и в профила на google.И как се възстановяват от google примерно ако си reset телефона или е сменен с друг?
Цитирай

Здравейте.и аз да попитам нещо.Тъй като съм решил да закупя един такъв апарат защото ми допада.Ме интересува след ъбдейта до 6,0.може ли да се форматира картата с памет като вътрешна.Защото телефона ще се ползва за служебен и трябва да му се инсталира една програма около 5GB.Във вътрешната памет.

6,0 по добре ли е от 5,0
Цитирай

(2016-05-09, 06:48:31)i770514 написа:  Здравейте.и аз да попитам нещо.Тъй като съм решил да закупя един такъв апарат защото ми допада.Ме интересува след ъбдейта до 6,0.може ли да се форматира картата с памет като вътрешна.Защото телефона ще се ползва за служебен и трябва да му се инсталира една програма около 5GB.Във вътрешната памет.

6,0 по добре ли е от 5,0

Да .Ъпгрейдваш до 6 и си вземаш една 32 ,но клас 10 24 лева е.
Цитирай

след ъбдейта не ми показва снимките на контектите????
Цитирай

(2016-05-09, 22:10:21)i770514 написа:  след ъбдейта не ми показва снимките на контектите????

Премахнали са се от ъпдейта напълно възможно. Слагай на ново всичко и на мен ми изчезнаха някакви не от контакти ,ами направо снимки си ми изчезнаха но няма как случва се. И си махнах картата памет ,като го ъпдейтвах да не вземе да ми изтрие всичко. Smile
Цитирай

Здравейте колеги. От 2 дена имам проблем с тела. Когато ми звани някой телефона не се чува мелодия пък само вибрира. След рестарт на тела се оправя но по някакъв начин пак е тай и пак трябва да го рестартвам . с андроид 6.0 съм
Цитирай

А след ресет?

Sent from my MI4W

 
Цитирай

Не съм дал ресет. Трябва да прехвърля информацията първо тъй да направя ресет Smile
Цитирай

Потвърждавам ,че след ъпгрейда към android 6 имаме пълноценен 2 слот за карта ,подържаш 4g  и 3G
Цитирай

Има ли подобрение в камерата ? Никой не споменава нищо за нея !

LG Optimus L9 Black & LG Optimus 4X HD & Samsung NOTE ||| Neo
Цитирай

(2016-05-19, 08:33:47)pvitkov написа:  Има ли подобрение в камерата ? Никой не споменава нищо за нея !

https://play.google.com/store/apps/detai...mera&hl=bg
Ползвай тва приложение
Цитирай

(2016-05-07, 11:20:30)StinkySoul написа:  ....Изтегли си DU Battery Saver или някой др ап които да ги килва може и да спре да влиза така...
Нима все още има хора, които смятат, че такива приложения като DU Battery Save, Battery Doctor или Clean Master вършат някаква работа в  телефона ви!?

 
Цитирай

Здравейте Smile Взех си леновото  малко преди да "пуснат" навия ъпгрейд. В началото преспокойно си местех части от приложенията в SD картата, но след ъпгрейда и самото мен се смени. И сега не ми излиза вариант за преместване във външната памет, освен ако не я форматирам като вътрешно хранилище, а картата е 16 гига и не ми се ще после да се налага да си купувам нова. Аз ли нещо бъркам или ? Bu
Цитирай

От януари имам А7000.
След ъпдейта до 6.0 имам голям проблем с картата памет.
Правя я вътрешна памет , добре харесва картата казва че всичко е ОК.
На информацията ми дава че хранилището е сбора от вътрешната и тази на картата, но след това има отделна информация за вътрешната памет и на картата.
Добре местя приложения в картата обаче картата не мога да я видя от никъде по никакъв начин - не се вижда с никакъв файл менажер дори и този на андроида , не се вижда на компютър , не мога да задам камерата да снима на картата.

т.е. не мога по никакъв начин да копирам никакъв файл на картата (дава ми само някаква опция премести приложения, снимки, аудио, видео - но не чрез копиране а някаква служебна операция) . Явно от леново са чували само за приложения, снимки, аудио, видео и не съществуват никакви други файлове.

На андроид 5.0 картата беше вътрешна памет и всичко си беше достъпно от всякъде.

Така ли е и при вас?
Цитирай

Ако картата ти е бърза клас 10си е ок.Като свържеш с комп . ,се появява само картата памет.Игрите се инсъалират автоматично на нея ,а снимките се записват по подразбиране на нея.
Цитирай

Картата е клас 10 телефона казва че всичко е преминало успешно и е готова за използване . Хранилището ми го дава с общ капацитет от 2те (т.е. вътрешната + картата което е 4,хх + 16 = 20,хх GB ) и до там. Компютъра вижда само вътрешната т.е. 4,хх GB . И на самия телефон във файл менажера пак се вижда само вътрешната. И камерата записва във вътрешната.

Не мога да качвам други файлове на картата с памет , мен ми трябва за карти за gps и какво ли още не , а не мога.

Освен да пробвам картата да сменя, но телефона не дава никаква грешка на моята - клас 10 е.
Цитирай

Пробва ли да форматираш картата докато е в телефона?
Цитирай

Има ли тук хора които слушат музика с слушалки или към др източник. Та от както се ъпна на андроид 6 стана доста по тих телефона. Включвайки долбито и там едната настройка става силен но не колкото и преди. Преди при включване на долбито се усилваше и след изключване ставаше още по силен... искам даунгрейд само заради тази сила. Или ако знаете как да го прескоча това?
Цитирай

Разбира се , тя не може да стане вътрешно устройство без да се форматира. И то не само един път а няколко последователни - резултата е един и същ.
НАМЕРИХ РЕШЕНИЕ !!! http://lenovo-smart.ru/kak-izmenit-maksi...enovo.html
Та след като сложих приложението мога да усилвам до 160 и наистина телефона върна предната си сила даже 160 е много !!! КРАСОТАААА Smile
Цитирай
Wink 

Купих си карта памет 8 гб клас 10 за да я направя като вътрешна дадох ресет първо на тела преди да сложа новата карта до тука всичко 6. Избрах за вътрешна памет да се използва карта памет телефона ми се бъгна по4нах да си тегля програми от магазина добре изтегля ги обаче инсталира ги сигурно 15 мин и повече на картата изобшто се отказах от процедурата и пак си ползват паметта на телефона която ми е назначена. Общо казано неможах да излъжа телефона с картата, най добре си е оригиналното... 
Между другото имах упдаит днеска пак,била пусната на 17.05.16 проверете си за подобряване на софтуера.

Имам следния проблем с батерията последните ми 2-3 зареждания не бяха пълни ту се зарежда до 70,52%.. и откачах зарядното. Обаче батерията ми се бъгна ли незнам на 77% беше снощи дадох рестарт на телефона и оп 5% остана, пак го рестартирах и на 20% са оказа така се задържа на 20% ден и полвина. сега запоследно го заредих на 100% цяла нощ без да го бутам за 2 часа беше на 98% което си е добре рестартирах го пак да видя нещо ще се промени ли и пак се оказа на 45%. Още един път го рестартирах и на 88%. Нещо батериъата ми се скапа ли незнам пък винаги го изцеждам до почти докрая и така го зареждам и си държи 2 дена винаги принормално ползване
Цитирай

Мисля че не е батерията, а индикатора за процентите, пробвай с връщане на фабрични данни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)