Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой може ли да каже какво е новото в upgrade A7000-a_S225_160517_ROW ? Аз единствено забелязах че подсветката се намаля много по-вече от преди когато си на тъмно.
Цитирай
Аксесоари

(2016-06-04, 08:41:12)koko76bj написа:  Някой може ли да каже какво е новото в upgrade A7000-a_S225_160517_ROW ? Аз единствено забелязах че подсветката се намаля много по-вече от преди когато си на тъмно.

Забелязах че се появи иконката за "Изтегляния". Преди това  я нямаше
Цитирай

вернули приложение "загрузки"
улучшена работа с СД картой в режиме объединения памяти - при установке часть приложений сразу ставятся на карту и обновляются на ней нормально
увеличен объем свободной памяти
улучшена работа автояркости
Цитирай

Някой пробвал ли е с такава карта памет, дали има проблеми:

http://www.samsung.com/us/computer/memor...-MP32DA/AM

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Аз съм с така,но EVO+.Нямам никакви проблеми с картата.
Цитирай

(2016-06-06, 20:48:29)koko76bj написа:  Аз съм с така,но EVO+.Нямам никакви проблеми с картата.

А някакви други проблеми?

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Единствено по-слабия звук от както се премина към 6,но вече му свикнах.
Цитирай

(2016-06-08, 05:44:14)koko76bj написа:  Единствено по-слабия звук от както се премина към 6,но вече му свикнах.

Не съм го инсталирал още, нямам време засега. За по - слабия звук мисля,  има решение.
Виж тук:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry48875855

Картата памет разпознава ли се от компютъра, като отделна и може ли да се работи с нея, да се копират и трият файлове през компютър?

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

(2016-06-08, 08:09:47)satmann написа:  Картата памет разпознава ли се от компютъра, като отделна и може ли да се работи с нея, да се копират и трият файлове през комп

Когато се закачи тел. към PC излиза едно меню и аз от съм избрал да го ползвам като MTP.Картата се вижда от PC и може да се копира на нея,но не може да се трие.Само от самия тел може да се изтрие нещо.
Цитирай

(2016-06-08, 19:25:32)koko76bj написа:  Когато се закачи тел. към PC излиза едно меню и аз от съм избрал да го ползвам като MTP.Картата се вижда от PC и може да се копира на нея,но не може да се трие.Само от самия тел може да се изтрие нещо.
Мдаа, взех, че инсталирах шестицата.  След форматирането на картата памет като вътрешна и при свързване с компютър се показа само вътрешната !  След като се опитах да кача в нея един файл около 5 гб, тази памет се запълни, като не можа естествено да се копира целият файл. Отидох в менюто на телефона и разреших да се премести току що копираното в SD картата. След това ми изписа, че тя е вече активна и може да се ползва. Отивам пак на компа и този път при свързване се показва ...... само SD картата, като вече с нея мога да правя и копиране и изтриване. "Истинската" вътрешна памет се показва само в телефона. Сега, от тук нататък какви други изненади крие шестицата, предстои да разбера....


  Обединяването е добре, но е трябвало да оставят показването на всички памети  и работата с тях на компютър...

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

Не щяха да се получават нещата с картата да стане вътрешна - смених я с по бърза и пак нищо .
Картата не се вижда и каквото и да инсталираш се инсталира във вътрешната памет и като свърши я дава недостатъчна.

Но накрая го разгадах - трябва като се форматира като вътрешна памет и те попита да премести всичко на нея да се съгласиш , и след като ги премести всичко е ок. (аз преди не му давах да ги мести и нищо не ставаше).
След преместването започва да се вижда картата с памет и на телефона и на компютъра и всичко новоинсталирано се инсталира на картата.

картата е клас UHS 3 - на която дават 30 MB/s скорост на запис и нещата се записват с бързината с която се записват във вътрешната памет (или поне аз не намирам разлика засега).

клас UHS 3 = скорост на запис = 30  MB/s - теоретична
клас 10 = скорост на запис = 10  MB/s - теоретична -      може би затова колега по нагоре е споменал че нещата стават много бавно при него но не знам дали е от това.
Цитирай

Моята е Samsung MicroSDHC 32GB EVO Memory Card   и е UHS-1 enabled with a transfer speed of up to 48 MB per second. При форматиране като вътрешна изписа, че е бавна...... Big Grin
Между другото вдигнах силата на звука на 160 и сега в комбинация с долбито е екстра!

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
Wink 

здравейте колеги! Казвам ви карайте си с оригиналната вътрешна памет на телефона, тези карти с памет дето ги настройваме като вътрешни нестават бъгва се телефона бавни са и всякакви други проблеми изкачат. Затова се отказах от този принцип и каквото е предназначена това го ползвам за капацитет..  Smile
Цитирай

(2016-06-10, 20:11:19)satmann написа:  Между другото вдигнах силата на звука на 160 и сега в комбинация с долбито е екстра!

Както е описано в сайта ли?
Цитирай

(2016-06-11, 04:54:55)koko76bj написа:  Както е описано в сайта ли?

Да, теглиш си приложението и от него усилваш.

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

клас 10 картите може би наистина идват бавни .

клас 10 = UHS 1 = 10 МБ/с - запис

UHS 3 = 30 МБ/с (по стандарт -запис) дори на моята пише 40 МБ/с -запис , на четене я дават до 90 МБ/с

Картата конкретно е - "SanDisk Extreme UHS 3 - 16GB - " 21,60 лв. от Вали компютърс - и не забелязвам разлика в скоростта от това да записваш във вътрешната памет.
Цитирай

https://plasico.bg/lenovo-a7000-white-20204.html Харесах си това Lenovo ще ми върши ли работа за игри,фейсбук и там други програми има ли бъгове?
Цитирай

Имам. Следният проблем. Снощи влючих си телефона да се зарежда отксчих го тази сутрин на 100%. Отдавна не бях му давал рестарт. Рестартирах го след като се включи предупреди ме за изтощена батерия и на 2% е останала какъв е този проблем.  На какво се дължи това не е за пръв път само след рестарт го прави
Цитирай

Здравейте, имам голям проблем. Опитах да си върна старата версия на андроида, обаче без да искам съм изтрил операционната система. Сега телефона даже не се включва, помогнете моля!
Цитирай

Андроид = операционна система
от тук разбирам че нищо не разбираш и как може да започваш да правиш нещо такова и сега да питаш как да си оправиш глупостта.
Цитирай
Photo 

Днес проверих за обновления. Има ъпдейт s228 от 21.06.2016 - 25 мб.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай

здравейте, искам да попитал дали някой знае дали ще получим ъпдеит след време до андроид 6.0.1
Цитирай

Какви промени има в S228 ?
Цитирай

Да попитам ще има ли ъпдейт за 6.0.1 скоро ? а също и във ъпдейта s228 какво се оправя и подобрява ?
Цитирай

Оптимизира някои процеси, но видимо няма разлика, поне засега не намирам такава.

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)