Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][LP][Jun 25] -=- CloudyG2 3.2 -=- [All Variants]
#26

^ Ами разбира се, че няма да тръгне. Прочети нагоре какво съм написал.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! Със стоков LP ром съм(v30b). Искам да си флашна този къстъм ром , обаче немога да го руут-на и да сложа TW рекавъри. Пробвах с " [Ръководство] [SCRIPT] [D802] ROOT + TWRP Recovery за стоков Lollipop firmware " и като стартирам .bat файла - инсталацията започва, телефона се рестартирва веднъж и след това в момента, в който телефона влезе в Download mode и в терминала (cmd-то) изписва, че инсталацията е прекъсната.

Идеи ?

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#28

Провери си драйвърите, или смени usb порт-а на компа и опитай пак. Изписва ти така, защото в моментът на влизане на телефона в даунлоуд режим, компютъра не го разпознава.
Цитирай
#29

Що не ми дава да инсталирам Xposed?
Решен свалих си версия на Xposed за Lollipop... ама кой да чете...

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#30

Дай повече информация Smile
Цитирай
#31

(2015-06-18, 01:04:05)DobotoX написа:  Имате ли проблем с viper4? При мен пише,че е активрн обаче каквото и да правя не се отразява на звукът. Като бях на стоков, го нямах този проблем.

И аз имам същия проблем, някой знае ли решение?
Цитирай
#32

Пробвайте това за v4:  http://forum.xda-developers.com/showthre...p=59969488
Цитирай
#33

Колеги, отзиви за батерията ?
Цитирай
#34

С експозед, модули интели3Г, амлифай и четене на книжка - 12:30 часа дисплей за около 30 часа ползване(всичко спряно за 20 часа). Нормално ползване - няма разлика от кит кат или сток лолипоп, и да има е минимална.
Цитирай
#35

Някой знае ли как се пуска calling recorder-a?

...вече намерих. да напиша и за, тези които не знаят. От иконата за набиране > Настройка на разговор > Бутон Запис (слагате отметка).

п.с. За мен лично е недубно. Предпочитам ACR от google магазина. Всичко си се записва автоматично и има доста настройки.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#36

Добър ден,бихте ли ми казали мога ли да сложа този ром при положение че съм със официални лолипоп(5.0.2) и единствено съм си рутнал тела по начина от другата тема?трябвали да правя бакъп на нещо?Благодаря предварително!
Цитирай
#37

След като си рутнал, трябва да си сложиш TWRP. После правиш бекъп на системата през него, включително и на EFS за да не останеш без imei.
Накрая флашваш CloudyG2 през рекавърито.
С това приложение може да си слижиш TWRP >> https://play.google.com/store/apps/detai...7.autorec2 . Ако релефона ти е версия D802.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#38

А TWRP се слага най - лесно с AytoRec но от Google Play, май само там го има за лолипоп в момента. Ето линк - https://play.google.com/store/apps/detai...7.autorec2
Цитирай
#39

Готово благодаря ви за помоща
Цитирай
#40

А фатално ли е, ако не съм правил бекъп, защото аз директно го инсталирах. Вече няма връщане назад, нали?  Ако някой ден реша пак да си флашна официален ром, ще мога ли да си го флашна през LG Flash Tool-a , без да се притеснявам за IMEI и т.н.


П.С   Да взема пък да направя един бекъп сега както е с Cloudy-то , файда има ЛИ ?

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#41

Ще можеш. Ама сега пак може да си направиш. Нищо не те бърка. Бекъп се прави за да имаш резервен вариант, ако нещо се обърка при флашване на друг ром през рековери. И е задължително да имаш поне бекъп на EFS папката.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#42

Тоест сега както съм с Cloudy Rom-a мога да си направя бекъп на EFS папкта бея ядове.
Сега ще пусна един бекъп на папката и отделно на рома.

Иначе рома си е стабилка. Дори имам усещане, че работи телефона работи по-бързо от стоковия лолипоп, но има едно нещо, което много ме дразни. По принцип много ме беше яд, че махнаха анимациите за време при заключен екран в Лолипоп-а . Хубавото е , че тук ги има. Лошото е, че Анимацията, винаги остава една и съща от последния рестарт на телефона. Тоест ако днес вали и рестартирам телефона - анимацията става дъжд и така остава до следващото рестартиране (нищо , че следващите 3 дена е яко слънце) , анимацията си стои на дъжд , ако не рестартираме телефона.  Дали има fix ?

Отделно си ми остава проблема с battery drain-a нощно време. И с 4.4.2 , и с Лолипоп-а , и с този ром нощно време си ми дръпва по 9-10% за 7-8 часа сън, като всичко му е спряно GPS , Bluetooth , WIFI , Mobile data и т.н.    Вече се замислям да взема да купя нова батерия. Вие какво мислите?
П.с. Телефона съм го купувал октомври 2014г - втора ръка с оставаща гаранция към Виваком и още от тогава си дърпа нощно време по 9-10%.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#43

Да. Можеш да си направиш бекъп. За анимацията нали знаеш, че трябва да ти е пусната локализацията и синхронизацията за да работи,както трябва?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#44

(2015-06-21, 13:14:03)ganchev написа:  Да. Можеш да си направиш бекъп. За анимацията нали знаеш, че трябва да ти е пусната локализацията и синхронизацията за да работи,както трябва?

Знам само за синхронизацията. За локализацията (ако имаш предив GPS) не знаех, ама мисля че си работи и без пуснат GPS. Иначе чета и в xda-то , че и другите хора го имат този проблем. Учудващо е ако вие го нямате.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#45

Ами нека да кажат колегите, дали са го срещали този проблем при тях. Но по принцип е така за да работят трябва да се пуснати и двете, ако не се лъжа. Аз иначе не съм го слагал рома и не мога да кажа, дали има проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#46

Има няколко бъга, написано е вече в темата в XDA, това са анимацията след рестарт само бачка, по - точно само тогава се сменя, белите тапети, светещ само единия заден диод при разговор, т.е. светлинката е наполовина, след рестарт с бутона за включване ротацията се спира или пуска, в зависимост от състоянието.... И май това са бъговете засега. Може да има и други ама не съм ги срещал или не са ми направили впечатление.
Цитирай
#47

(2015-06-21, 12:53:50)ganchev написа:  Ще можеш. Ама сега пак може да си направиш. Нищо не те бърка. Бекъп се прави за да имаш резервен вариант, ако нещо се обърка при флашване на друг ром през рековери. И е задължително да имаш поне бекъп на EFS папката.

Това никога не съм го правил, може би и затова имах ядове.
Колега би ли пояснил каква е процедурата за бекъпа.
Цитирай
#48

Как да се върна към старата версия на Cloudy? Имам пълен бекъп. Трябва ли да флашвам KK бейзбранда преди да върна бекъпа?

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#49

Ще има фиксната версия до няколко дни. Събота или неделя може би клоуди ще я пусне.
Цитирай
#50

Брикнах си телефона влизам само до рекавъри. Дайте ми жокер как да си инсталирам Cloudy G2 2.2.

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)