Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][LP][Jun 25] -=- CloudyG2 3.2 -=- [All Variants]

Тогава бутоните не са като на лолипоп. Кит кат буутлоудър е с вол+ и вол-
Цитирай
Аксесоари

В кажи как точно. Сега не трябваше ли да флашвам киткат буутлоадера? Как става без него, като го има като изискване?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Мога ли да флашна КК буутлоадер и ще върви ли с него рома? От къде да го изтегля? Пак и с тази комбинация не мога да вляза в рековери.

Стана, най-накрая влязах в рековери.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Може ли да ми препоръчате някой друг кернел който да се държи добре с този ром и ако може да има подобни приложения като дори кернела за цветовете
Благодаря ви предварително

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай

Доволни ли сте като цяло от Cloudy v3.3 с кой кернел го ползвате? В момента съм в стоковия Lolipop , батерията се справя чудесно според мен правя около 4 часа +/- 20 минути с постоянно пуснат 3g време и т.н . Има ли някакви бъгове и лесно ли протича инсталирането.. Въобще нямам забележка от стоковия има ли плюсове от минаването на Cloudy?

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Аз го ползван с Dorimanx, и съм доволен. Батерията ми не кара много, ама не е от рома. Иначе забележки нямам. Плюсовете са, че камерата е много по-добра, имаш всички анимации за време и различен интерфейс. Останалото по-скоро е еднотипно

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Като версия на дорминакс виждам има 9.8/9.9 из темата доста обсъждана ти с коя си? Някъде четох и за лек оверклок на процесора (но предполагам няма да е нужен)

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Последния 9.9 е доста добре. Слагай него.

Sent from my LG-D802
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)