Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов ъпдейт?
#26

(2015-07-03, 16:42:42)boqdjievstefan написа:  Добре защо едни го получават а други не?

Защото зависи от CSC-то (продуктовия код).
Как да разбереш с какво CSC си: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1139992

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари
#27

Зависи кое CSC сте наберете в дайлъра *#1234# и ще излезе Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

Scs: i9301iIOXXANH1 това е моето
Цитирай
#29

и аз така....ама как да разбера кога ще дойде?
Цитирай
#30

@rado__8 няма как да си разберат оператора, за който е предназначен. Така, че избягването от инсталирането на Kies с нищо няма да им помогне в случая.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#31

Най-накрая получих прословутия ъпдейт. Не виждам никаква разлика нито при бързината, нито при батерията. Дори може би малко по-лошо представяне от към батерия.

Samsung Galaxy S plus
Цитирай
#32

колеги, сложих Kies и тръгнах да давам надстройка на софта ( с надеждата да получа прословутия ъпдейт) и ми иска някакъв номер на тела, който се намира под батерията. Въведох всички всевъзможни номера, но уви все ми дава че не съм въвел правилен код. Въпроса ми е , кои числа и букви се въвеждат?
Цитирай
#33

IMEI ли ти иска? Ако да, можеш да го видиш като в дайлъра въведеш този код - *#06#.  Възможно е и този номер, който иска, да е S/N.

[Изображение: IMAG0096.jpg]

D_coffee
Цитирай
#34

(2015-07-05, 00:40:15)Rivalx написа:  Най-накрая получих прословутия ъпдейт. Не виждам никаква разлика нито при бързината, нито при батерията. Дори може би малко по-лошо представяне от към батерия.

Преди това с този ли беше i9301iIOXXANH1 или I9301IOXXANI3 ?

значи новия ъпдейт е за PDA I9301IXCUANJ4 CSC I9301IOXXANI3 сложих го с Один и ми илзезе актуализацията но с него камера ми не работи :възникна грешка с камерата
Цитирай
#35

С този ще ти работи камерата.
Цитирай
#36

дали ...
Цитирай
#37

Нещото променено в ъпдейта поне на първи поглед което забелязах и страшно много ме издразни- премахнали са повечето Динамични тапети ... Има и един/два нови визуални елементи и за сега е това ...
Цитирай
#38

(2015-07-05, 05:44:43)valkodav написа:  колеги, сложих Kies и тръгнах да давам надстройка на софта ( с надеждата да получа прословутия ъпдейт) и ми иска някакъв номер на тела, който се намира под батерията. Въведох всички всевъзможни номера, но уви все ми дава че не съм въвел правилен код. Въпроса ми е , кои числа и букви се въвеждат?

Как успя да свържеш телефона с KIES? На мен ми изкарва, че устройството ми не е поддържано и да съм изтеглел от сайта им Smart Switch, ама като ида да го дърпам за PC и се оказва, че такава стр. не съществува.

Alcatel One Touch 302 » Sony J70 » Nokia 7250i » SE K700i » SE T700i » SE Xperia X8 » Prestigio 4500T » Samsung Galaxy S3 Neo » Samsung Galaxy A5 (2017)
Цитирай
#39

След ъпдейта някой има ли проблем със зареждането на телефона, моя стой по 7-8 часа на зарядно и е на 90%. Има ли на идея някой от какво може да е това и дали може да се оправи.
Цитирай
#40

Направи си ресет след ъпдейта и пробвай пак.

 
Цитирай
#41

(2015-07-05, 22:01:18)estebun написа:  С този ще ти работи камерата.

Добре но вижда,че този е на Вивател vvt и ако стане нещо с телефона и се наложи да го нося на ремонт докато е в гаранция
в глобул (теленор) нямали да направят проблем ?
Цитирай
#42

Относно проблема с незареждането на батерията, инсталирайте ''repair battery life'' това е линка https://play.google.com/store/apps/detai...tterysaver  с нея се поправят грешките ''в батерията",
ако и тогава не стане пробвай да върнеш заводските настройки с хард ресет за да изчистиш всичко от телефона.

Huawei P9 lite,  Nexus 7 2012 32gb. 
Цитирай
#43

(2015-07-03, 16:58:54)valkodav написа:  добър въпрос

Да, добър въпрос. И аз все още нямам ъпдейт. Колко много време мина и нищо. Телефончето е от мтел.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#44

Мммда моя и той от там.....оня ден се появи икона за ъпдейт, но като чукнах да си го тегли,нищо не се случи. Сега като проверя за налични ъпдейти ми дава, че съм с най новия софт
Цитирай
#45

Ъпдейта беше за политиката на защитата. И на мен ми излезе .. 
Настройки-Защита-Актуал.полит. за защита
Цитирай
#46

Да колега, оказа се прав....мерси за инфото
Цитирай
#47

Току-що сложих новия update. Инсталацията премина лесно и бързо. Какво ще се случи с телефона ще се разбере в близките дни. Апарата е от М-тел

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай
#48

Ъпдейта автоматично ли идва? Вивакомски е телефона?
Цитирай
#49

Ъпдейта идва автоматично ако си настроил телефона на авто актуализиране. И моят е от мтел, но засега нищо не идва. Колко по смотани модели на самсунг ги ъпдейтнаха по няколко пъти, а неото не или чак сега.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#50

Аз съм забранил автоматичните ъпдейти. Потърсих го ръчно, излезе ми и го инсталирах.
За момента телефона май работи по-добре с батерията. Не, че съм много голям критерий, защото го ползвам само и единствено за телефон и будилник (и може би 3-4 минути на ден Wi-Fi интернет), но кара по 4-5 дена с едно зареждане. След инсталирането съм го зареждал два пъти (от 31.07 през нощта до снощи, като слагайки го беше на 20%)

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)