Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Onetouch Idol 3
Photo 

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ


Прикачени файлове
.jpg Без име.jpg Размер: 78.89 KB  Сваляния: 67
Цитирай
Аксесоари

(2017-01-28, 12:18:46)Tenev_sport написа:  @Iv@|\|0V! Добре но само не разбрах как се прехвърлят данните,  OTG кабела е от есната страна "женско usb" а от другата mini usb правилно съм разбрал нали? А къде го закачам към pc? Извинявай пак за сиг тъпия въпрос.

Мисълта ми беше, да активираш USB Debugging и да си прехвърлиш данните, т.е. с мишката отиваш в "За телефона" или нещо подобно, и с мишката натискаш 7-8 пъти "Версия номер" / "Build number", и ще изпише, че успешно си активирал "Опции за разработчици", отиваш 1 стъпка назад и вече над "За телефона", ще изпише "Опции за разработчици" и когато дадеш малко надолу ще видиш опция "USB Debugging" или "USB отстр. на грешки" и го активирай. След това отвори Smart Suite (инсталирай го на компютъра също. Когато го инсталираш и си активирал USB отстраняване на грешки, то ще се свърже автоматично (когато отвориш Smart Suite на телефона и на компютъра, преди да ги свържеш). Там ще имаш достъп до файлoвете от телефона, (снимки, видео, контакти, съобщения, календар, приложения).
Цитирай

Телефоните закупени от който и да е оператор в България
Цитирай

@Iv@|\|0V! Без дисплей как да активирам Дебъгинга?
Цитирай

(2017-01-27, 14:40:37)Tenev_sport написа:  Здравейте, имам следния проблем с моя 6045У 5.5". Дисплея му е строшен но телефона си работи.

Тук друго пише..
Цитирай

Имах предвид че работи телефона но дисплея не! В смисъл една част от него светва само да разбера че телефона е включен но не мога да работя по него, иначе мога да го заключвам, усилеам от копчетата но само това, дисплея не работи но самоя телефон си бачка защотот компа го открива.
Цитирай

Моя idil 3 5.5 не прави панорамни снимки,направо се изключва камерата в този режим.
Цитирай

Преди два три дни се случи нещо инетересно. Телефона ми реши да се обнови автоматично и излезе даже съобщение за софтуерен ъпдейт. Таааамаааан са зарадвах че най после им е дошъл акъла в Алкател и ядец. Зацикли за секунда две и изписа че има грешка и няма достъп до този ъпдейт за вашия регион. След час и нещо пак същото и до там. Повече не се и опита . Определено вече се чудя като преподпиша август какъв телефон да си харесам, но няма да е Алкател със сигурност ! Много много много разочарован. Язък за хубавия дизайн, оригиналната идея за обръщаемост , слушалките на JBL, ама да седиш 2г на едно и също ниво, при положение че разни "измислени" марки телефони задминаха Алкател по всички параметри на по ниски цени. Даже и не пожелах да разгледам Idol4, да дадеш 900лв за нещо което след два три месеца ще е остаряло софтуерно не виждам смисъл.

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай

Моя също захапа ъпдейта, но дотам. Според Алкател БГ, ъпдейт няма да има до 6,решено било от централния мениджмънт. Аз се спрях на този,
http://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-...80995.html
Цитирай

Нещо за ъпдейта за 4.7 инчовият ?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Няма да има ъпгрейт, смешници са Алкател.Никога не бих си купил отново нещо от тази марка.
Цитирай

Повече алкател няма да ползвам, идола ми посрещна плочките със замах след като почна да се гаси от самосебеси с проблема прегряла батерия 2 месеца го правеше този проблем на 4г пускам браузъра и телефона гасне правя разговор макс 2 минути и телефона гасне по 20 минути не мога да го пусна пълен ужас беше

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2016-06-04, 16:50:27)eazy561 написа:  Пичове имам Идол 3 5.5 инча, но не му работи тъча от средата надолу и има лека пукнатина появила се от не знам какво.. от Глобул ми казаха, че няма да го поеме гаранцията това и ми искат 220 лева.. В сервиз искаха 170, но доколкото разбрах това е за тъч+дисплей а на мен само тъча не ми работи и отгоре стъклото е леко сцепено на едно място какви са ми вариантите с телефона? Възможна ли е продажба в това състояние? Мога ли да си поръчам от някъде и да ми сложат само тъч скрийн ? Не разбирам много от хардуерните работи
Абсолютно същата пукнатина се появи.Тел си седи на масата,не е изтърван ,нищо ,от де се появи нзнм.тъча не работи от средата на долу!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)