Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Onetouch Idol 3

Някой пробвал ли е да сложи Marshmallow, чрез Mobile Upgrade Q?

ZTE Blade -> Alcatel OT 991 -> iPhone 4s -> LG L Fino -> Alcatel OT Idol 3 5'5 <3
Цитирай
Аксесоари

Аз ъпгрейднах, но не през Mobile Upgrade Q, а през TWRP и ъпдейт зипа от xda. Телефона работи доста по-бързо от лолипоп, може би малко по-бързо дори от цианоген 12.1. Батерията държи малко повече.
Цитирай

Кой е тоя "зип" бе брато...за кой модел точно, коя тема, къде, кво...Дай някво инфо Smile

Някой би ли ми казал ква е таз грешка да го ...

Телефона е 6039Y и се опитвам с MU да го ъпдейтна уж ама...


Прикачени файлове Миниатюри
   

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

За 6045Y , "брато"!
Има раздел в xda за Idol 3 .
Има мисля и зип и за ъпдейт на 6039 към 6.0.1
Цитирай

Няма, или поне аз не видях?
Ти нормално го ъпдейта? През Мобиле Ъпгрейд? м?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Както съм написал през TWRP и флашване на ром-а.

Ето ти линк за неофициален ром за 6.0.1 - Цък

Ако не знаеш, какво е TWRP и флашване на къстъм ром , по-добре чакай официален ъпдейт през телефона или през Mobile Upgrade Q
Цитирай

Не знам, не съм чувал даже.
Почвам да чета какво е TWRP и къстъм Ром.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Някой да продава слушалки? Телефончето ще е в мен във вторник надявам се да не правя грешка казаха, че бил много добър...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Кой... Големия или малкия модел?
Имам слушалки, неизползвани!

Аз искам да попитам ако някой е правил подобни гимнастики...

Тела ми е 6039Y
Рутнат, с рековъри, разширена памет пт 8 на 16, Хпозед и всичко си 6....
Ок, но как да го приведа във вид все едно е от кутийката.
Изтрил съм и много приложения с РутЪнинсталер.
Сега както е, като го закача на Mobile Upgrade на 20% ми изписва...Вие сте с нах високата версия и до там

Идкам го тела в стоков вид без зачатъци от манипулациите ми Smile

Дайте акъл моля!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

С някакъв бекъп няма ли да стане? Ако да кажи как да направя стоков бекъп от моя телефон и ще ти го пратя. И аз търся слушалки от 5.5 инчовият за 20лв

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Слушалките на 3-ката са JBL. Погледнете колко струват тия слушалки нови по магазините и пак предлагайте 20 лв. 
https://www.ozone.bg/audio-i-video/slush...on-cherni/
Цитирай

(2016-06-26, 16:31:21)Gosho223 написа:  С някакъв бекъп няма ли да стане? Ако да кажи как да направя стоков бекъп от моя телефон и ще ти го пратя. И аз търся слушалки от 5.5 инчовият за 20лв




Незнам дали ще стане?!
С друг Idol 3 6039Y когато го закачах на Mobile Upgrade го изръчкваше до нула Smile
Сега стига до 20%...и Вие сте с най новата версия и до там. Sad
Твоя стоков ли е още? Рут има ли....
Ако знаеш как му сложи само рековъри пробвай бекъп да направиш....друго не се сещам.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Стоков нищо не съм правил по него, защото ме устройва и така Smile
Има ги и за 35лв, а ако се поровя още ще ги намеря и за по малко

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Е къв бекъп ще ми правиш тогава като нямаш рековъри.
Мисля, че няма как да стане.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Вече съм притежател на dual версията 5,5 Idol - 32 гб. Много добре се представя за сега доволен съм...Звукът е размазващ...

Само имам въпрос за ъпдейт до 6 дали има наличен, че от прочетено не ми стана ясно дали е официално или наготвен...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

В момента все още няма официален ъпдейт за Европа има само за Америка говореше се че ще го пускат сега или началото на другият месец в европа ама явно няма да го имаме на този етап

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Добре ще чакаме. Друг въпрос как да спра вибрацията при свързване на разговор много дразни поне мен

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Между другото одеве пробвах 6.0 за 6039Y
Много добре е направен, много...телефончето фърка яко.
Много чуствително, много пъргаво.
Много нови неща има, въобще супер е направено...
Даже и кал рекордер са включили като опция също...
Може вече да си избираш ти иконите на заключен екаран, не да са някви зададени и да няма избор за други.
Въобще е много добре, много
Дано го пуснат и за Y версията.
Няма Бг Sad
Има начин де... С More Languages от маркета.

[Изображение: 9b939f4bcfebdfdcc1449826c1cc19a9.jpg]

[Изображение: 03a814453435b1223c9c223b935d64d9.jpg]

[Изображение: 21a6293c15b37836c0ab4dcf9a2edb80.jpg]

[Изображение: 04fc80e2a3f86a8d7b30f77ee7455359.jpg]


Някой ако има сложено рекавъри...И ако може да направи един бекъп на стоковия ром с който е...
Ще съм му много благодарен!!!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

(2016-06-30, 15:12:25)RiseOfTheLycan написа:  Добре ще чакаме.  Друг въпрос как да спра вибрацията при свързване на разговор много дразни поне мен

От настройките за разговор в общите настройки го има като опция

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравейте,

с One Touch Idol 3 5.5 инчовата версия на телефона - модела е 6045Y. Телефона е купуван от Теленор и до момента си седи с 5.0.2-010 01 фърмуера, като го използвам с мтел карта. Въпроса ми е това ли е последната версия на фърмуера, защото от 10.2015 не дава признаци, че има нова, и си ми стои, че е актуална при проверка. Четох, че са изкарали ъпдейт, който оправял софтуера на камерата и прочие в края на миналата година. Отделно свързана ли е проверката за фърмуер и ъпгрейд с доставчика - Теленор. Използвайки карта на Мтел, които нямат този модел и не са го продавали оказва ли влияние за това, че евентуално не открива ъпдейти? Къде проверява за този ъпдейт - на локален сървър и може ли да се промени адреса на който по някакъв начин, ако това е проблема? Всички тези въпроси ме интересуват и в контекста на евентуалната поява на МM за този телефон.

Благодаря!
Цитирай

(2016-07-01, 11:10:05)Gosho223 написа:  От настройките за разговор в общите настройки го има като опция

Не ми се получава от там

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Ииии отново проблем след леко нагряване на телефона имам отново проблем с екрана сега не е бяло петно на светъл фон, а жълти петна по борда на екрана на черен фон. Не мога повече да се занимавам с тези айдъли не мога просто пълна излагация.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Така са те, малко и ме лайн*но всичко, и подръжка и всичко. Но като цяло са много добри машинки Wink

[Изображение: d09dde37f480d1061e2e243d7a2aa413.jpg]

[Изображение: d00e6bb9c65283bd7f93fd7da4bf6041.jpg]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

(2016-07-02, 09:25:07)RiseOfTheLycan написа:  Не ми се получава от там

Намираш иконата "обаждане", цъкаш на нея и в настройки има си отметка: Вибриране и при свръзване на разговор.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Изрових интернет за тия вибрации и няма решение, поне аз не намерих такова! Явно това с вибрацията при разговор и при неговото приключване е зададено по дефлаут

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)