Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4G LTE от Теленор?
#76

Не е толкова лош пинга, според мен, а скростта не е за коментар Smile) Къде е правен теста?
П.П. Високата скорост винаги е добре дошла jorrddan Smile

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-12-15, 10:42:45)Godqwe написа:  Къде е правен теста?
В гр.Свищов, надявам се в най- скоро време на всякъде да достигаме поне 50Mb Smile

Също така ще си вземам и карта на Мтел с безкрай мегабайти, дано и те в скоро време пуснат 4G Smile
Цитирай
#78

А ние в другите градове имаме доста проблеми с LTE-то. Във Варна, както и в другите градове, нета достига максимум 20 Mbps Download и 9-10 Mbps Upload. А и разкачва от LTE и минава или на HSPA/HSPA+, или на EDGE.
Цитирай
#79

↑Колега, не е от вечерта, че кача снимки и през деня Smile
Цитирай
#80

София, площад Славейков [Изображение: 6c31b355d073cfe0c7932cd21a108fd9.jpg]

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#81

4г във Варна е феноменално - 6mbps download, при положение, че 3г ми е 2.5mbps и домашен нет 11mbps

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#82

В София е вече малко по-добре :

[Изображение: 8626323K.png]
Цитирай
#83

Малко по-добре?
Бих казал двойно на това, което аз мерих и х1,5 от домашния ми интернет.
За мен тези стойности са супер.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#84

А другите оператори пуснаха ли LTE ? Или засега са само Теленор ?

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#85

Само те

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#86

Чакам и Vivacom да пуснат 4G, както и очаквам по-голямо покритие от тяхна страна. Smile
Цитирай
#87

Ще има да почакаш! Булсатком играе с макс-а където няма покритие. Засега теленор,булсатком и ай макс са с ЛТЕ от българските оператори

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#88

Vivacom се стремят да пуснат 4G до средата на годината. Това лесно може да се потвърди като се разровиш във фейсбук страницата им. Сега далавера е да се закачиш на промоцията 4хмегабайти по подобие на Теленор. 48GB за 30лв е една от най-добрите оферти, които някога съм виждал. За справка Теленор за 30лв предлагат само 25GB, а Мтел за 35лв 30GB.
Цитирай
#89

Нещо не ги виждам да се стремят. Досега, почти нищо не са направили. Чак се чудя тая година нулева ли ще я пишат...
Цитирай
#90

Това изказване е ... интересно. Как очакваш да ги видиш, че се стремят? Да висят хора по клетките ли или ...? Поясни моля.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#91

@Lostr7 тази оферта с 48GB каква по-точно е? Дата карта само с нет за таблети и нетбуци ли?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#92

(2016-03-03, 18:21:03)emski_vas написа:  Това изказване е ... интересно. Как очакваш да ги видиш, че се стремят? Да висят хора по клетките ли или ...? Поясни моля.

Да, точно това очаквам! Все пак се изискват определени неща, та да се случи 4Gто.
Ти как си го представяш, че става?
Цитирай
#93

Не знам. Един ден се събудих и имах SMS от Теленор, че вече мога да ползвам 4G. Та така. Чакам да кажат, не се зверя по покривите на блоковете.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#94

Преди малко попитах един служител за 4г на вивата, и отговора му беше: след около 2 месеца

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#95

(2016-03-03, 18:21:03)emski_vas написа:  ... Как очакваш да ги видиш, че се стремят? Да висят хора по клетките ли или ...? Поясни моля.

(2016-03-04, 01:46:11)emski_vas написа:  ..Един ден се събудих и ... вече мога да ползвам 4G. .... не се зверя по покривите на блоковете.

Аз не разбрах сега от двата поста, какво искаше да ми кажеш!? Big Grin

--------------------------------------------------------------------

(2016-03-04, 13:48:57)pepy1 написа:  Преди малко попитах един служител за 4г на вивата, и отговора му беше: след около 2 месеца
На какъв пост в компанията работи въпросният служител?
Иначе колкото по-скоро, толкова по-добре за клиентите им.
Цитирай
#96

Много чудно как очаквате Vivacom да пусне LTE, като те самите са затънали горките толкова дълбоко, че дори и те не знаят колко са затънали... Без един тест, без една клетка някъде да се е появила, Mtel от 2012 имат LTE в София и все още не са пуснали официално. След като от КРС се натуткат и си оправят ресурсите Telenor ще избухне с по-високи скорости моментално, защото за да пуснат сегашното "LTE" правиха един процес, дето е дълъг за обяснение, но това е причината 4G-то да е на този хал и Telenor е най-малко виновен в случая. Затова пък Mtel си чакат вежливо с мрежа сигурно колкото тази на Telenor, ако не и по-голяма и като получат необходимия ресурс са те. С цените обаче си зависи от тях Big Grin. От цялата работа само Vivacom не ги виждам, ама и аз да си въртя руски олигарси през 1-2 години не бих очаквал някакво развитие, просто отдавна не са фактор, няма и да бъдат скоро, ако продължават така, а те не показват дори наченки за напредък. Да, покритието им е желязно, но и то ще остарее.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#97
Photo 

Отвчера и в другите градове, LTE-то на Telenor вече е на ниво. Това е тест от Варна пред вкъщи, направен от вчера. http://www.speedtest.net/my-result/a/1811181778
   
Цитирай
#98

Казвайте към кои сървъри се закачайте. В Севлиево където и да се закача е около 20mbps D и U

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#99

Това го правя през сървъра на Telenor в София.  Тъй като сега download-a и upload-а са еднакви, това означава, че се работи по мрежата и че скоро ще имаш 50 Mbps download.
Цитирай

В София е ок, но в Стара Загора е доста смешно, ъплоуда ми е повече от даунлоуда Lol 

[Изображение: 8700036N.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)