Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Даже ми се струва вече, че освен, че ще е крив ще е и много дълъг... Макарона де.
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-11, 16:43:32)Divandimitrov написа:  Даже ми се струва вече, че освен, че ще е крив ще е и много дълъг... Макарона де.

Big Grin Big Grin

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Здравейте колеги, Има ли поне някакъв kdz файл, за да може да инсталираме Нугата, както имаше за 6.0, без да е необходим root.
Цитирай

“Собствениците на Samsung Galaxy S6 ще бъдат приятно зарадвани с ъпдейт до актуалния Android 8.0 Oreo.“
Този самсунг излезе заедно с LG G4 и ще получи Андроид 8, а ние на 6 ще си стоим...
Цитирай

(2017-11-26, 13:45:03)m007 написа:  “Собствениците на Samsung Galaxy S6 ще бъдат приятно зарадвани с ъпдейт до актуалния Android 8.0 Oreo.“
Този самсунг излезе заедно с LG G4 и ще получи Андроид 8, а ние на 6 ще си стоим...

Може да получи ... нищо официално няма ... и G4 е в графа Possible за чакащите орео ... Ама като гледам как бързат ... Съмняваме и с двата ...
Цитирай

Тия от LG да не искат направо да ни пуснат 8.0 и за това да ни мотаят толкова време?

Нещо май се размечтах..... Извинете ме Smile
Цитирай

Историята помни и такива случаи ... А дано ... ама на дали ...
Цитирай

И аз се надявам както едно време на S3-ката пропуснаха 4.2 и директно пуснаха 4.3 Big Grin.
Цитирай

Официално ни спряха дори секюрити-ъпдейтите за G4, а вие за Оrео бълнувате.
Цитирай

(2017-11-27, 00:17:50)m007 написа:  Официално ни спряха дори секюрити-ъпдейтите за G4, а вие за Оrео бълнувате.

Мдаааа..... май излиза, че тия бисквитки няма да ги ядем.
Цитирай

Поне Халвата да получим, пък те бисквитките са далече Big Grin.
Цитирай

F500S получи втора халва вече ... Мъти се нещо ... след време ще Ви кажа какво обаче Smile
Чудя Ви се защо не слагате 29А? Безупречно бачка ... Играчка си е, но определено си струва. Аз съм със заключен бутлоудър и пак съм с нея ... има начини... Не може да ги чакаме да се сетят ... и това бранд който навремето първи пускаше след нексусите ...
Цитирай

(2017-11-27, 09:03:35)bodonance написа:  F500S получи втора халва вече ... Мъти се нещо ... след време ще Ви кажа какво обаче Smile

А не може ли сега да ни кажеш какво се мъти? Защо трябва да е след време?  Smile
Цитирай

Не слагам 29А защото видях че има проблем с връщането към Андроид 6, ако не ти хареса.
А и не искам да правя излишни интервенции по телефона.
Коректо е да я получим по официален път.
Цитирай

Колега @bodonance, упътването в XDA ли използва? Имаше ли някакви затруднения? Какво ти е впечатлението от Nougat, заслужава ли си? Батерията издържа ли повече спрямо Marshmallow?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Дали причината за това може да бъде предстоящата актуализация до 8.0 за Galaxy S6.
Цитирай

Сигурен съм, че хардуерно телефонът ще може да понесе и Андроид 15, въпрос на желание е да го пуснат, защото няма да им се продават новите модели толкова много.
При другите производители поне знаеш какво да чакаш, а тук сами си гадаеме. Някои дори се размечтаха за 8-ца...
Цитирай

(2017-11-27, 11:55:44)ivandimitrov написа:  А не може ли сега да ни кажеш какво се мъти? Защо трябва да е след време?  Smile

Сега мога да гадая и спекулирам, а след време то ще се е случило и вече ще го знаем ...


(2017-11-27, 12:07:47)alexander_sirakov написа:  Колега @bodonance, упътването в XDA ли използва? Имаше ли някакви затруднения? Какво ти е впечатлението от Nougat, заслужава ли си? Батерията издържа ли повече спрямо Marshmallow?

Виж назад мненията ... в №801 съм писал за батерията ... Линкове към XDA също има ...
Цитирай

(2017-11-27, 12:07:47)alexander_sirakov написа:  Колега @bodonance, упътването в XDA ли използва? Имаше ли някакви затруднения? Какво ти е впечатлението от Nougat, заслужава ли си? Батерията издържа ли повече спрямо Marshmallow?
В джоба батерията не мърда при мен ... Това ми се нрави най много...
Виж го как е днес ... Дъртата батерия ...[Изображение: eda60766d709c3629527e79f47f41b81.jpg]
Цитирай

(2017-12-02, 12:24:03)bodonance написа:  В джоба батерията не мърда при мен ... Това ми се нрави най много...
Виж го как е днес ... Дъртата батерия ...[Изображение: eda60766d709c3629527e79f47f41b81.jpg]
Явно ще следваме процедурата за качване на 7 Smile убеди ме

Sent from LG-G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2017-08-23, 07:46:49)ganchev написа:  ...Иначе е много бърза Нугата и е с новия UX 5.0...

(2017-09-13, 18:04:44)ganchev написа:  ... телефона си работи винаги по-добре с по-нова версия на Android и просто няма база за сравнение между 5.1 и 7.0. ...

(2017-10-17, 16:29:27)bodonance написа:  ... Аз съм с 29А и потвърждавам че няма ядове ...

(2017-10-19, 06:35:36)bodonance написа:  ...29А си бачка без ядове и спокойно могат да я пуснат официално ... 

(2017-10-23, 20:57:21)bodonance написа:  Една идея по добре е баКтерията от 6. 

(2017-10-28, 20:59:58)bodonance написа:  ... Слагайте и си свиркайте ...

(2017-10-29, 10:22:37)bodonance написа:  Разликата за мен която виждам е изключителния стенд бай ... кога си го натовариш си пада както 6, но в джоба не мърда батерията или ако мърда е много по бавно от там след стандартен работен ден се прибирам с едни 20% отгоре ...

(2017-11-27, 09:03:35)bodonance написа:  ..Чудя Ви се защо не слагате 29А?  Безупречно бачка ... Играчка си е, но определено си струва....

(2017-12-02, 12:25:26)maev написа:  Явно ще следваме процедурата за качване на 7 Smile убеди ме

Sent from LG-G4 using TapatalkPro

При толкова писано нагоре ти трябваше шот? Слагай и си свиркай Smile
Цитирай

В xda има .tot файл, който се флашва с LG UP на телефона, както всяко едно .kdz и имаш Nougat за 15 минути. Изключително лошо впечатление ми остави тази версия - 29а. Успях да направя максимум 1 час и 30 минути SOT и телефона умря. Адски бързо източва батерията. Отделно от това доста по-бавно се отваряха приложенията и като цяло телефонът се усещаше бавен. Сякаш не беше моя телефон. Върнах си 20g версията и в момента работи адски бързо и ми прави около 3 часа и 10 минути SOT. За stand-by да не говорим. Никога съм нямал проблеми с Android 6 относно stand-by. През нощта обикновено не ми пада дори с процент. И сега, за хората, които ще кажат, че телефонът стои дълго на 100% и съм се залъгал - оставям го на 67% и го намирам на сутринта на същите проценти.
Нека и останалите колеги да пробвате и да споделите как усещате телефона с новата версия, но според мен стана много идеи по-зле.

Ето ви линк към темата с .tot файла:  [H815] Nougat Stock FOR LOCKED BOOTLOADER [v29A] [TOT] [FLASHABLE LGUP]

Тегли се този файл - H815EU v29a TOT, ако телефонът ви е H815!!! 
Трябва да използвате и новата версия на .dll файла - 4.0.0 мисля че беше, но в темата си има линк: LG UP & LG G4 DLL
Ако нещо не ви хареса си флашвате стария *.kdz и това е. 

Ако някой има въпрос, да се чувства свободен да ме попита. Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Hard reset направи ли ,като флашна 7.0?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Два пъти!
Не ми е излизало Force close или нещо такова, всичко работеше безупречно. Като плюс мога да кажа, че приложенията, които инсталирам от Google Play се инсталираха няколко идеи по-бързо. Камерата в инстаграм правеше по-бързо снимките. И до там.
Почти постоянно ползвам мобилен интернет на 4G и Facebook, Messenger, Instagram, Chrome и с еднаква употреба сякаш при 7-цата батерията се топеше 2 пъти по-бързо.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2017-12-02, 14:52:15)alexander_sirakov написа:  Два пъти!
Не ми е излизало Force close или нещо такова, всичко работеше безупречно. Като плюс мога да кажа, че приложенията, които инсталирам от Google Play се инсталираха няколко идеи по-бързо. Камерата в инстаграм правеше по-бързо снимките. И до там.
Почти постоянно ползвам мобилен интернет на 4G и Facebook, Messenger, Instagram, Chrome и с еднаква употре*а сякаш при 7-цата батерията се топеше 2 пъти по-бързо
Този тот файл не е версията с която съм аз ... т.е. ново 20 за мен ... явно има няколко V29a Smile
Като разглеждах темата към която си дал линк излиза те това ...
[Изображение: k5msCxd.png]
А при мен е това https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1429706
Та V29a-AME-XX и V29a-OPT1-YT явно са различни, защото при мен нещата не са както ги описваш ...
Аз съм с този https://forum.xda-developers.com/g4/gene...o-t3684945
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)