Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Да си сменял кабела ?
Не всички кабели дават достъп до съдържанието, някои само зареждат.

Колега а тоя скрин шот, на колко СОТ е ?

LG G4
Цитирай
Аксесоари

(2015-11-29, 09:53:49)prankmaster написа:  Да си сменял кабела ?
Не всички кабели дават достъп до съдържанието, някои само зареждат.

Колега а тоя скрин шот, на колко СОТ е ?

Кабела е същият от комплекта с който дойде телефона. а СОТ е 1.54мин.
Аз сравнявам само с моето потребление. на 5.1 издържах спокойно 24 часа сега е същото вече втори ден. 
Пак казвам- сравнението е само с мен и моето потребление Wink

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Благодаря, но и в менюто за разрабитчици я няма тази опция /нито изписана на английски, нито на български. Sad
Версията на софтуера ми е V10d-EUR-XX, а на кернела 3.10.49. Да не би при някой ъпдейт да са я премахнали? Въпреки че не ми изглежда логично да го правят.
Цитирай

Пробвай това- свържи телефона с компютъра....после издърпай надолу нотификейшън бара и натисни върху charging. Може и от там да ти даде смениш режимите.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Въобще го няма в нотификейшъна. Оказа се кабела причината. Използвах за връзка с компютъра един къс USB кабел, който дойде с безжично зарядно. Като включих оригиналния кабел, всичко си е както преди. Благодаря на всички. Почвам да ъпдейтвам до Андроид 6.
Цитирай

С помощта на LG Flash Tool не ми позволява да премина към 6.0 Опитах с файла V20В, който е качил по-горе колегата, но удрям на дърво. Отделно че от сървара, въобще не ми тегли полския V20A. Bu

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

С flash tool-а никога няма да успееш. Има нова програма за G4 Smile . Ето тук е темата за ъпдейт> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79081 . Прочети я внимателно и маркирай refurbish, за да няма после изненади. Като я маркираш, опцията, ще Wipe-неш всичко на телефона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Инсталирах новия андроид, но не виждам нищо особено в него. Сигурно големите промени са зад екрана, ако въобще са големи. На пръв поглед открих, че има нова мазна анимация при затваряне на програмите - изчезват в посока надолу, докато в 5 директно изчезваха. Мен лично тези анимации ми уморяват очите и за мен би било добре, ако въобще ги нямаше и всичко ставаше веднага. На уиндоуса съм изключил мазните анимацийки на интерфейса но тук май не може?
Цитирай

Има много нови неща, колега. Трябва само да гледаш внимателно.

Анимациите като не ти харесват ( мен много ми харесват и са супер плавни) ги изключи от опции за разработчици- window animation scale- x5; transition animation scale-x5; animator duration scale- x5 и няма да виждаш никакви анимации.

В настройките има супер много нови неща- Doze например, което може да контролираш по твой избор, рам- дава ти информация точно колко процеса работят в момента, отделно рам мениджмънта е супер при ММ - при 60 работещи процеса, заетата рам е около 2.0 -2.1 ГБ .
При батерията има нови визуализации- дава инфо точно колко mAh ти е консумирал например екрана, браузъра, други приложения. Може да си нагласиш permissions...така,че е пълно с новости, които близалката изобщо не е виждала. Да твърдиш, че няма нищо особенно...няма как да се съглася с теб. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-11-29, 14:24:32)tda написа:  С flash tool-а никога няма да успееш. Има нова програма за G4 Smile . Ето тук е темата за ъпдейт> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79081 . Прочети я внимателно и маркирай refurbish, за да няма после изненади. Като я маркираш, опцията, ще Wipe-неш всичко на телефона.

Благодарности @tda!
Бях я чел темата, още при излизането и, но нещо ми беше обагняла сегаBlush . Вече съм с 6.0 и започвам с настройките отначало.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Давай....сигурен съм, че ще ти хареса, особенно анимациите са супер мазнички. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Тези, които се оплаквахте, намерихте ли решение на проблема със Скайп и българския език?
Цитирай

Скайп си инсталирах по-стара версия и си върви перфектно,
цък ,ето едно АПК което ползвах и при мен работи.

пс:изключете си автоматичното обновяване на приложенията от магазина.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай

Нещо незначително, но все пак ми направи впечатление, та да попитам: при вас върти ли се зъбчатото колело от иконката на настройките в лентата за известия при продължителното й натискане? При мен не се върти, а гледах в разни клипчета, че се завърта. И се чудех, щом това не е както трябва, дали всичко по моя Андроид 6 е наред. Да не съм попаднал на някоя бета-версия, лансирана като финална...
Цитирай

Колеги,а някой случайно да знае все пак ,да ли ще ни огрее новия официален 6.0 за България до нова година....

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Току-що ъпдейтнах през ЛГ бридж, засега само през него.
Телефона ми е от Техн.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

..ее за там е ясно.Имам предвид официално като update официален от телефона...

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Това е официално по официално няма накъде
Цитирай

(2015-11-30, 16:38:22)Kurnasko написа:  Това е официално по официално няма накъде

...имах предвид да не правя гимнастики с кабели и т.н.А през телефона и от там актуализация на софтуера и да ми се появи ъпдейт за 6.0.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

До, като дойде OTA може и да почакаш месец.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ами то няма гимнастики. Слагаш си Lg Bridge и пъхаш кабела в компа и телефона и отваряш програмата.
То и с програмата за флаш не е трудно.
Много е лесно даже.
И става за около 10 мин. Само зареждаш кдз файла и стартиртираш програма. Тя сама си флашва всичко. Smile
Ако все пак искаш изчакай ОТА.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

И аз ъпдейтнах до 6.0. С LG Bridge, за около 20 мин. Първи впечатления: много бърз и мазен, ще видим как ще се справи батерията с оптимизациите.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

И аз ъпдейтнах до 6.0 чрез  LG Bridge вчера за сега съм доволен!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай

Батерията нещо не ми харесва как се държи не съм правил фактори ресет можеби трябва да изчакам 2-3 дни някой има ли наблюдения за батерията
Цитирай

При мен е супер батерията. Нямам дрейн от приложения. Може би е добре да изчакаш малко и ако продължава, направи ресет.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)