Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!

(2015-08-22, 08:44:19)ИванМатин написа:  Ясна работата. Това Full го има LG G4?

да, при G4 е full, при Galaxy S6 е partial мисля (но пак прави супер снимки с малко пипане) а при нас още си седи legacy, както е написал колегата.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
Аксесоари

След като вече съм с 5.1.1 ми направи впечатление , че като вкл. зарядното не ми казва колко време остава до пълен заряд.
Само при мен ли е така ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

на мен никога не ми е показвало,или не ми е правило впечатление защото го слагам вечер и ми е все тая кога ще се зареди,само процентите на батерията виждам че се покачва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Да, с 5.1.1, Sony (или Google) премахват тази функция, преди това си я имаше.

||   Sony Xperia Z3 Black  ||
Цитирай

аз и преди и след това не се сещам къде го е имало

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Действително при 5.1.1 е премахната тази информация, като при 5.0 2, информацията с предполагаемото време за зареждане,  е над катинарчето при заключен екран.
Приложена е снимка от 5.0.2, което според времето на употреба, варира.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

дам,само че аз такива функции за заключване не ползвам и затова не ми е направило впечатление

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте,извинявам се ако има същата тема но не я намерих.
Та проблема който имам малко друдно ще го обясня затова ще го покажа със снимки
Както знаете това е стандартното звънене когато те търсят,
[Изображение: c2e6f815057d0dd6.png]
Проблема е че отвреме на време (не всеки път) като ми звънят излиза ето така
[Изображение: 9a07b7f33ef2ae03.png]
Android версията е 5.1.1

Sony™ Xperia Z3 black (D6603) - Android 5.1.1  and Cat B15 - Android 4.1.2

Цитирай

@TECBiH88, Този втория метод на позвъняване към теб, се наложи след появата на Лолипоп.
Идеята е, че когато ти звъннат в момент, в който устройството не се използва, ще се покаже по начина пт първата ти снимка.
Когато обаче ти звънят докато си в дадено приложение от телефона, тогава те известява по начина от втората снимка.
Идеята е, да не прекъсва това, с което се занимава в момента потребителя, но и да не пропусне дадено обаждане, като може да продължи с работата в приложението или да отговори на обаждането.
Всъщност това е много удобно в някои ситуации, в които потребителят е склонен да не вдига на позвънилият му, но и по този начин, не му се прекъсва заниманието с другото действие, което извършва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Има ли някой с Z3 dual версията който да е получил ъпдейта до 5.1.1 , защото излезе от доста време вече а нямам известие за ъпдейт.
Цитирай

Има излезли 5.1.1 за някой региони. Виж в XperiFirm кои са.
Цитирай

Някой има ли който е с 23.4.А.1.200 ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

да държава Дания
Цитирай

И аз току-що ъпдейтнах до .200 (СЕ1)

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Какви са промените? Нещо драстично или само пач?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Предимно бъг фиксове, променен е уиджета на часовника като на Z5 серията и има малки размествания в настройките. Вече няма раздел "Персонализиране". Опциите от това подменю са преместени в други секции. Друго засега не виждам. Според мен е подобрена и стабилността на системата.
Всъщност вчера Sony са сертифицирали нова версия (23.4.A.1.232), защото се оказва, че .200 не решава проблема със Stagefright бъга, а напротив - излага телефона на още по-голяма опасност.

http://www.xperiablog.net/2015/09/22/new...z3-series/

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

А първо здравейте колеги, след двугодишно отсъствие да се присъединя към форума отново Smile И аз преди 2-3 дни получих ъпдейта, нищо съществено както вече е споменато, иконката на браузъра в малките приложения в мултитаскинг менюто е друга забелязах. Още ми е кеф, че от ICS до Lollipop скока е доста голям, но с нетърпение чакам и следващата версия на андроид Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Телефонът ми се рестартира сам веднъж на 2 седмици, на приятелката ми също. Нищо не сме флашвали, предполагам че е от андроида и ще се изчисти като проблем при новия
Цитирай

и при мен е същото, на две седмици по веднъж си се рестартира. Уж го бяха оправили при 5.1.1, да ама не.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

При мен не се е случвало такова нещо. Може би защото съм с къстъм...но пък е базиран на стоковия.
Цитирай

според мен след 5.1.1 е по-скоро инцидентно в релийзи за отделни райони и т.н. защото не съм чул да се оплакват масово хората, но все още го има тук/там.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Току що започна да се тегли някаква актуализация 228MB. Надявам се да се премахне това с рестарта Smile
Цитирай

Вече и аз съм с .200 от вчера

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И при мен се ъпдейтна преди 2 дни не виждам промяна,но този ъпдейт те прави напълно exposed на stagefright. Чакам 253

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

На мтел няма ъпдейт още
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)