Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!

Ами не чакай МТЕЛ тогава Smile

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
Аксесоари

И при мен дойде снощи, но след като се изтегли, пише "could not verify". Може ли да е от руут-а? До сега не съм имал проблем с ъпдейти:

[Изображение: 8387076I.png]

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Вече видях проблема на .200 който ди е кофти,при натискане на контакт да набера,изгасва екрана и не реагира по никакъв начин,не се изключва и от power бутона,демек сензора се бъзика,след няколко секунди светва дисплея и до следващото набиране

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

някой да има идеи по моя въпрос? С флаштул ли да го слагам тоя скапан ъпдейт, тая нотификация седи там и ме дразни.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

@,ge6on, Напълно възможно е, именно поради руута на устройството, актуализацията да отказва да се свали и инсталира през ОТА.
Направи я през Pc Companion, не би трябвало да имаш проблем, освен загубата на руут.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

според мен не я слагай,този бъг е мноооого дразнещ,трудно се ползва телефона,като ми звъннат се случва да не светне дисплея,а и аз не мога да го светна от никъде и следователно не приемам обаждането,аз като звъня,веднага при набирането на номера дисплея изгасва и няма никаква реакция,което е кофти защото ако абоната отсреща не затвори и аз не мога да го направя известно време докато не реши да се появи дисплея,абе скапана работа

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Благодаря за информацията. Аз не съм умрял да го слагам тоя и без това скапан ъпдейт, но ме дразни нотификацията, която не мога да махна по никакъв начин. Имете ли идея как мога да я спра?

информативно само, до сега все съм бил с руут и не съм имал проблем с ОТА...

1+6
9.0 Pie
Цитирай

@ge6on Би трябвало като задържиш върху нотификацията да ти излязат две опции. Като избереш символа "i" в менюто ще ти даде опция да блокираш нотификациите за съответното приложение което мисля че ще ти свърши работа.
Цитирай

(2015-10-03, 19:33:01)Sokolchev написа:  според мен не я слагай,този бъг е мноооого дразнещ,трудно се ползва телефона,като ми звъннат се случва да не светне дисплея,а  и аз не мога да го светна от никъде и следователно не приемам обаждането,аз като звъня,веднага при набирането на номера дисплея изгасва и няма никаква реакция,което е кофти защото ако абоната отсреща не затвори и аз не мога да го направя известно време докато не реши да се появи дисплея,абе скапана работа

Колега и аз съм с. 200 но го нямам този проблем.
Пробеах няколко пъти, няма проблем

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

@Sokolchev пробвай сензора за близост в сервизното меню с тестовете Proximity switch и Ambient Light Sensor. В сервизното меню се влиза, като набереш в Диалера *#*#7378423#*#*. Аз също съм с .200 и нямам проблем с обажданията.

#TeamPixel
Цитирай

пробвах,реагира си нормално,дисплея също реагира на светлината за яркоста,единствено при набиране го има този проблем,щом набера номера и натисна слушалката дисплея гасне и повече никакви реакции на телефона по никакъв начин,отдръпвам го от ухото и той пак си е изгасен и не мога и да приключа разговора ,отсрещния щом затвори,демек прекъсне разговора дисплея светва и всичко е нормално,но е факт че след малкия ъпдейт започна този проблем

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2015-10-04, 01:13:52)niksun написа:  @ge6on Би трябвало като задържиш върху нотификацията да ти излязат две опции. Като избереш символа "i" в менюто ще ти даде опция да блокираш нотификациите за съответното приложение което мисля че ще ти свърши работа.

това работи при обикновени нотификации, не и при такава за системен ъпдейт

както и да е, ще пробвам да флашна преруутнат от XDA, че не ми се губи руут

едит: прайх кво прайх, ъпдейтнах, но пак загубих руут. Няма кой да се занимава повече... така ще стои.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

разбрах си проблема с изгасването на дисплея което не ми е ясно точно защо така се получава,но,поради това че ми е разлепен дисплея и е леко надигнат при набиране изгасва,щом притисна дисплея светка и всичко си е нормално,сега му лепнах малко тиксо за да го държи прилепнал дисплея и нямам проблема вече,просто се е получило съвпадение с актоализацията

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже как да махна иконата горе в ляво. От няколко дни телефона иска да се ъпдейтва ама аз не искам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Настройки->Приложения->Всички и изчистваш данните на приложението "Актуализация на софтуера". Иконката би трябвало да изчезне, но само до следващия рестарт на телефона. След всяко изключване или рестартиране ще трябва да ги триеш отново. Това е единственото решение без руут.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Благодаря Smile

9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.
Цитирай

Аз имам странен бъг след ъпдейта. Освен, че ми изчезнаха черните часовници, смали се много малко белия цифров на home screen-a и още си стои бъга с рестарта, работата отиде повече на зле. Когато рестаетирам телефона понякога, но в повечето случаи се проявява следния проблем- при пресмяна на страниците при най-използваните приложения долните икони се размацват, вчера ми се случи във фейсбук като скролвах надолу и снимките се размацваха... Оправя се от самосебе си след няколко скролвания и на двете... Уви, не трябваше да ъпдействам. Вече видях че е наличен официален андроид 6. Дано скоро дойде и за нас..
Цитирай

До 4-5 месеца може и да дойде.
Цитирай

получих нов малък ъпдейт на версията .232

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Провери дали бъгът със сензора е решен.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2015-10-06, 12:26:01)galaxyhopper написа:  Когато рестаетирам телефона понякога, но в повечето случаи се проявява следния проблем- при пресмяна на страниците при най-използваните приложения долните икони се размацват, вчера ми се случи във фейсбук като скролвах надолу и снимките се размацваха... Оправя се от самосебе си след няколко скролвания и на двете...

Да, и при мен го има и е ужасно неприятно. Появява се и на таблета и на телефона, но по лошото е, че версия .232 не поправя бъга. Според мен има някакъв проблем с видео драйвъра. Надявам се Sony да разпространят нова компилация на 5.1 преди излизането на Андроид 6, защото този бъг няма да мога да го издържа няколко месеца.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Сензора се оказа че се бъзика заради разлепения дисплей,сега го залепих с тиксо и всичко е наред,с размазвания нямам проблеми,нито с .200 нито сега с .232

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Нали знаете - в официалния сайт на Сони са ни обяви вече, че ще получим 6.0 маршмелоу. Силно се надявам да е скоро и да видя това пестене.на батерия и това с отпечатъците..
И аз получих ъпдейт, след рестарта не се замацвало, силно се надявам поне при мен да се е оправило
Цитирай

@Galaxyhopper очакваш с ъпдейт до 6.0 да получиш скенер за пръстови отпечатъци на Z3 ли?
Цитирай

Това с размацването на иконите в долната част го забелязах вчера в Еконта като ходих да вземам телефона. И след няколко минути ръчкане се оправи. Наистина е доста дразнещо това и дано го фикснат с някой малък ъп.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)