Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!

Изобщо не знам за какво говорите. Никога съм нямал "размацвания".
Да не би защото не съм със стоковия лоунчер, а ползвам Nova?
Цитирай
Аксесоари

^^Може и да е нещо от стоковия лаунчер, като вляза във фейсбук или в някое приложение го няма това размацване. Но пък @Galaxyhopper казва, че го имало и във фейса....
Цитирай

@GH0STFACE, рестартирай си телефона, изчакай няколко минути без да го пипаш и започни да скролираш по екраните наляво надясно. След известно време (не е много) първия ред икони ще започнат да се се разделят на две части и се разминават за части от секундата. Същия дефект се наблюдава и когато натискаш многократно бутона за мултитаскинга. Лентата за малките приложения започва да премигва, но не цялата, а само части от нея. Това продължава 10-15 секунди и след това се оправя... до следващия рестарт. Довечера като се прибера ще го запиша на видео. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Ок, запиши да видя за какво става дума. А аз лента със малки приложения нямам. Махнал съм ги тея зарази.
Цитирай

Опитах се да направя видео скрийншот, но трептенето, за което става дума не излиза във видеото!  Yikes Много странно... не разбирам какво се случва!?  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Не просто ми е интересно какво представлява.
Току що го записах и на видео клип не излиза както при колегата горе.. Реших да пробвам с видео и при мен клипа не показва размацването... Какво ли ще кажат от технополиса? Още ми е в гаранция тела

На софтуерна основа е, преди това не забелязвах да го имам....

Просто не сте го пробвали и извън лаунчъра, видях че тук във форума ми се замаца веднага след рестарта
Цитирай

Със сигурност не е хардуерен проблем и няма смисъл да ходиш до Технополис. При мен го има и на таблета и на телефона. Появи се след ъпдейта до .200 и .232. Не вярвам в случайности. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Аз го нямам този проблем , но все пак съм с 232 Smile

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

То и аз съм с 232, файда..
Цитирай

Чак днес ми дойде .232 и на мен. Нямам вашия проблем, всъщност дори мога да похваля последните ъпдейти, тъй като телефона прави по 2 дена живот без абсолютно никакво усилие, при положение че екрана винаги е на 70-90% (4-5 ч. вкл.) и интернет не се спира.

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Интересно ми е М-тел защо изостават винаги, в момента последният фирм на мтел е 23.4.А.0.546, а на теленор е 23.4.А.1.232, това за Z3.
Цитирай

Всъщност това не е съревнование.
Всеки оператор, който брандира фърмуер, сам преценява дали и кога да пусне дадена актуализация, като не е и задължително да съвпадат версиите на компилациите с версиите на останалите оператори.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

От към батерия си е трепачус ъпдейта. Оставям го на 100% вечерта и се събуждам със 100% К'во повече да искам :Д Преди падаше с 1% на първата вечер след зареждане.
Цитирай

Излезе нов фърмуер 23.4.А.1.264 в PTCRB все още не е сертифициран, но го има за изтегляне .

Цитат:New update (23.4.A.1.264) full Stagefright fix


Прикачени файлове Миниатюри
   

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

мене днеска телефона ми каза,че има ъпдейт и ми се ъпдейтна до 264 Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

Е тоя бъг с лаунчера толкова ли не можете да го запишете с втори телефон или фотоапарат.
Цитирай

Я кажете телефоните към оператор ли са ви, че ви се ъпдейтнаха до 264? Коя е customization version?
Аз съм с отключен Z3 и не е дошъл ъпдейта.
И някаква промяна в работата на телефона забелязвате ли с 264?
Цитирай

Само аз ли съм все още с 546?Каква може да е причината?Мтелски отключен Z3
Цитирай

Да и аз бях така и си сложих на теленор, че поне е нов
Цитирай

Може ли да ми обясниш какво си направил,че не те разбрах нещо.Благодаря предварително
Цитирай

Някой има ли впечатления от .264 на М-Тел ?
При мен батерията пада доста бързо отколкото с 232 на Теленор.
Цитирай

Същите впечатления имам и аз,цеди се страшно бързо.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Значи ще връщам 232 на Теленора. Не го ползвам, но като вляза в графиката за батерията бая време е активен при изключен екран и това с включен Стамина. Същата работа е с Xperia P, с Мтел пада бързо с Теленор си е добре. Какъв бъркоч правят тези от М-Тел, кой да ти каже.
Цитирай

А някой с мнение как се държи 264 при мрежа на Виваком? Излезе ми и на мен ъпдейта и се чудя дали да го пускам, или да чакам 6-цата да се появи.
Цитирай

Излезна и 23.4.A.1.264 за Теленор.
Наличен както и през ОТА, така и през Sony PC Companion

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)