Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!

И при мен дойде днес, на Теленор съм.
Някой вижда ли някакви реални промени, защото аз не видях?
Цитирай
Аксесоари

Ами доколкото си спомням ъпдейтваше stagebug fix с 3.0 или нещо такова.
Аз виждам друга разлика с 800 точки отгоре на Antutu (50 400+). Чакайте андроид 6, там е истината..
Ако има някакво значение - телефонът ми е към технополис и аз днес го получих.
За батерията си нямам и на идея, махнал съм си процентите и не ги следя
Цитирай

Новото в 23.4.A.1.264

Цитат:Подобрения на силата на звука и управлението на безшумния режим, повече контрол над вашите сигнали.
Изцяло ново интегриране с LinkedIn - бъдете по-продуктивни с интуитивно синхронизиране на календара
Подобрения на фокуса, скоростта и точността на камерата в супер автоматичен режим.
Много нови функции за Xperia in Business, които подобряват поддръжката за бизнеса за Xperia.
Сега снимайте с камерата, чрез Sony Smart.

Xperia Z3 актуализации на софтуера

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

днес ми излезна и на мен .264 за не операторски,не виждам някакви разлики

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2016-01-22, 20:30:24)galaxyhopper написа:  ......За батерията си нямам и на идея, махнал съм си процентите и не ги следя

За 14 часа... 8% , с 20 мин. разговор и малко браузване.
При положение че яркоста на екрана ми е на макс (изключено авто на яркоста) и постоянно включен Wi-Fi.

[Изображение: screenshot_2016-01-23-11-44-12_8ae77_31935026.png]

Но и с .232 бях така.
Единственото което забелязвам, е повишаването на силата в слушалката по време на разговор.
За „Подобрения на фокуса, скоростта и точността на камерата в супер автоматичен режим“ не мога да кажа... отдавна не използвам автоматичен режим.
Снимам само на ръчен режим... само така можеш да извлечеш максимума от камерата на Сони.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

Аз само се чудя - от това, че махнах Стамината или новия ъпдейт - топлината, която се отделяше намаля
Цитирай

само на мен ли не е дошла още 264 компилацията?

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

Да знаете кога ще излиза андроид 6.0?
Цитирай

за Z5 серията ще е през този месец, като излезе за тях, ще започне и за по-старите модели.
Цитирай

Благодаря.

9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.
Цитирай

Доколкото четох въобще няма да има нещо от X серията, нито стамината ще я има в началото. Пълен провал! За к'во чакахме толкова много ?
Цитирай

Здравейте,
2-ен tap за отключване на екрана работи ли след ърдайта към 5.1 и ще работи ли след ърдайта към 6.0?
Цитирай

(2016-04-16, 13:44:19)Evgenis написа:  Здравейте,
2-ен tap за отключване на екрана работи ли след ърдайта към 5.1 и ще работи ли след ърдайта към 6.0?

Какво означава "ЪРДАЙТА"?

За двойния тап работи, на ММ така може и да се заключи екрана!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)