Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с мобилен интернет
#26

Привет на всички реших да не отварям нова тема , виждайки че колегата е постнал тази, затова и да споделя моето притеснение - имам същия проблем с LG G3 /16GB не съм го ъпгрейдвал още пресен пресен взе да губи 3G връзката и минава на GPRS?!? Към Теленор съм абонат даже след като си го закупих минах към новия им план с 10GB и 2000 мин. , но уви с новия ми телефон работи за кратко на 3G /иконката е H/ , след което минава на 2G /ikonkata e E/ ?!? Моля дайте съвет има ли оправяне или да го връщам, апропо закупих го от сайт в Китай.Пробвах горевизирания начин работи 20мин на 3G, при което загря oсезаемо и после включи на 2G.
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега от падащото меню натисни и задръж иконката, на която пише "дата">> мрежов режим>> само WCDMA. Възможно е да ти губи 3G връзката ако си на място със слабо покрите. Теленор имат все още не толкова добро покритие.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#28

Колега tda хиляди благодарностти ! Превключих го преди 3 часа и досега /дано и занапред/ нямам проблеми. Smile

Отново съм аз, за мое съжаление радостта не ми продължи дълго Sad днес въобще не превключва на мобилна връзка , ако го оставя единствено на WCDMA режим дава, че няма мрежа и дори като GSM не работи.Вече си мисля , че наистина нещо по хардуера му е прецакано и съм на крачка от това да го връщам на Пингпонг.
Цитирай
#29

Евала, пич вече всичко е на ред с нета
Цитирай
#30

Здравейте. След направените промени в точката за достъп макар и рядко понякога се случва нета да забие. Наскоро се сетих се, че на предния ми телефон бях спрял fast dormancy тъй като не поддържа от оператора на който съм. Поразрових се из скритото меню и го изключих и на този телефон. От две седмици нета не ми е забивал нито веднъж. Чел съм, че това помагало и на батерията, но лично аз не мога да потвърдя със сигурност.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#31

Едит: влизате в скритото меню за D855 >> 3845#*855# . След това в самото меню търсите settings>> fastdormancy mode>> disable


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#32

И към кой оператор си.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#33

На теленор съм, но четох, че и другите не поддържат. Попитах една служителка в офис на теленор и тя каза, че не се поддържа. Не знам колко е компетентна обаче.
В скритото меню settings>fastdormansy mode>disabled

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#34

Аз също съм на Теленор и преди малко изключих тази функция. След няколко дена , ще споделя дали е имало прекъсвания.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#35

И аз я изключих, пък да видим...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#36

@garfild76 освен прекъсвания ми е интересно и дали живота на батерията се е променил Smile Ако може сподели след няколко дена/зареждания.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#37

До сега имах едно прекъсване ( поне едно успях да хвана ) , но имам чувството, че издържа малко по малко батерията. Дали е възможно заради топлото време да е така. Не си спомням миналото лято как беше.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#38

Ами аз от 2-3 дни не съм имал прекъсвания, но усещам че батерията не е моята... Сякаш по-бързо пада... Пък знам ли?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#39

Докато бях изключил fast dormansy, батерията определено държеше по малко( с около час). Преди два дена я включих отново за сравнение и батерията държи малко повече. С изключена функция имах няколко прекъсвания на интернета. С включена, пак. За сега ще го оставя включен тоя фаст дорманси пък ще видим.
В темата с рома на въргала има мнения че изключването на функцията щаси батерията, но моите наблюдения говорят за обратното. Наблюденията ми са субективни. Не съм сравнявал часове на екран и т.н. Само гледам към колко го слагам на въжето да се зарежда.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#40

Странен проблем телефона показва ,че съм на 3г asu-то е до 16 повечето време 8-9 asu 89dbm влизам в интернет ,но браузъра не зарежда слаб сигнал или заради нещо друго се дължи проблема просто не се свързва.

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#41

Имаш ли настроен APN за съответния оператор.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#42

Зададен е апн всичко е 6 ,но просто не тръгва или пък зарежда една две страници и това е скороста е към 73 кб при положение ,че имам още 17гб на максимална скорост пробвах сима на друг телефон нексус 4 асуто е 14 и имам горе долу интернет скороста е 653 кб което става за браузване .

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)