Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промоция на Ми рутер
#26

А не, в момента съм на морето, работя. Ще го получа до 2 седмици, ще го пробвам. Но няма да е на едно и също място със старият рутер, това имам предвид. Smile А иначе в България е идвал и след повече от 2 месеца стока която съм поръчвал. То си пише към 60 дни. Smile

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-08-06, 08:50:35)s_l_a_d_u_r_ написа:  Прав си, ама сега се сетих, че рутера е 27 долара. Няма да има проблем...
Да, проблем няма да има, като изключим ддс, при което цената ще ми излезе към 60 лв за него. Visslar

 
Цитирай
#28

Аз си купих рутера от Алито преди 2-3 месеца. Дойде в Пощата и си го взех от там без някой да ме дърпал да плащан нещо. Успех!
Цитирай
#29

@ruil4o, явно тогава всичко е до късмет - ако мине, мине....Smile

 
Цитирай
#30

Колеги, с рутера от Алито какво стана? Някой да си го е закупил оттам вече?Smile

 
Цитирай
#31

Аз купих и чакам да пристигне. Smile

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#32

Честито, ще чакаме инфото, дали ще го засекат за допълнителни сборове тук.

 
Цитирай
#33

Аз го чакам да пристигне в Гърция.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#34

Някой по вещ с английският, може ли да ми обясни този smart home set, какви функции има. Разбрах за нощната лампа, сензор който я включва, блутут или уайрлес бутон който пак я включва. Но другите неща за вратата, и за носене в джоба не ги разбрах. Също така, пише, че можете да извикате децата, тоест лампата има и говорител ли. Дали ще може да се ползва при нас, имам предвид програмата дали е на английски.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#35


Ндя, и тук да си го закупиш пак излиза на такава цена, около 70 лв., но пък на ibuygou е $45.00 без доставката - така че тук да се закупи е по на сметка. Visslar

 
Цитирай
#36

(2015-08-06, 16:06:36)tolostoi написа:  
(2015-08-06, 10:34:18)s_l_a_d_u_r_ написа:  С тези стойности съм скаран. Взех тплинка пак на промоция за 21 лв. И в другата стая имам 1 чертичка в апартамента, верно има доста бетон, но все пак. След 2 месеца ще видя и мирутера как е. А за този смарт хоум, какво точно е. Има някви датчици, лампа, не разбрах само когато натисне някой звънеца и звъни телефона ти ли. И когато искаш да извикаш децата, пак на телефона ли се появява. Много умни неща и не сме свикнали . Имам мерак и за камерата YI. Абе въобще добри са момчетата от Хиаоми. Всичките ми приятели гледат с насмешка на телефона ми, ама какво ми пука. Smile

Какви 2 месеца? Нали си го поръчал вече? Въобще съветвам ви, да не сте толкова солидарни с китайците, те все си мрънкат и се обясняват да чакаш и т. н. Нормалната доставка с пощите е 2-3 седмици, да не говорим, че и за 6-7 дни идва понякога. Винаги започвам да ги тормозя на третата седмица и да си искам парите, стане ли месец вече си пускам диспут и ми ги връщат. Ако после дойде - дойде, културно е да му пишеш, че е дошло и ако си го иска да ти изпрати пари да му го изпратиш, понеже вече не ти е нужно, по принцип даже и не ти отговарят на тези съобщения. Такива продавачи, които ги чакаш по 2 месеца по-добре да не са на пазара, как едните ги получаваш на време, а другите преди да ти го пратят ти пускат съобщение, да не се притесняваш, че е нормално да се чака 90 дни  Bu подготвят те един вид ...
Е как диспут на 30тия ден , като има там един срок от 60дни , от който например остават още 30 ? Ще го уважат ли диспута така ?
Цитирай
#37

Точно, срока си е 60 дни. Даже изтичаше при мен, писах на продавача и той го удължи. Един вид гаранцията за парите. След което си получих стоката. Нормално от Китай да се бави.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#38

Докладвам - пристигнаха моите 2 бр тази седмица, спряха ги на митница, та им платих по още по 13лв. Идеални са - на luci openwrt и имат английски език.



Цитирай
#39

Моя още го няма. Ще има нс 25/08 пак големи промоции на много неща. Прави ми впечатлени, че ще има LG G3, HTC M7, Xiaomi Mi3, за по 15-180 евро. Май ЛГ-то беше 200, но пак ми се струва оферта, за нов телефон от такъв клас.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#40

(2015-08-22, 11:29:46)detresfa написа:  Докладвам - пристигнаха моите 2 бр тази седмица, спряха ги на митница, та им платих по още по 13лв. Идеални са - на luci openwrt и имат английски език.
Здравей, колега. Дай малко повече информация след 4-5 дена ползване как се държи и т.н. Благодаря предварително. Честити!

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#41

(2015-08-15, 05:42:28)djokando написа:  
(2015-08-06, 16:06:36)tolostoi написа:  
(2015-08-06, 10:34:18)s_l_a_d_u_r_ написа:  С тези стойности съм скаран. Взех тплинка пак на промоция за 21 лв. И в другата стая имам 1 чертичка в апартамента, верно има доста бетон, но все пак. След 2 месеца ще видя и мирутера как е. А за този смарт хоум, какво точно е. Има някви датчици, лампа, не разбрах само когато натисне някой звънеца и звъни телефона ти ли. И когато искаш да извикаш децата, пак на телефона ли се появява. Много умни неща и не сме свикнали . Имам мерак и за камерата YI. Абе въобще добри са момчетата от Хиаоми. Всичките ми приятели гледат с насмешка на телефона ми, ама какво ми пука. Smile

Какви 2 месеца? Нали си го поръчал вече? Въобще съветвам ви, да не сте толкова солидарни с китайците, те все си мрънкат и се обясняват да чакаш и т. н. Нормалната доставка с пощите е 2-3 седмици, да не говорим, че и за 6-7 дни идва понякога. Винаги започвам да ги тормозя на третата седмица и да си искам парите, стане ли месец вече си пускам диспут и ми ги връщат. Ако после дойде - дойде, културно е да му пишеш, че е дошло и ако си го иска да ти изпрати пари да му го изпратиш, понеже вече не ти е нужно, по принцип даже и не ти отговарят на тези съобщения. Такива продавачи, които ги чакаш по 2 месеца по-добре да не са на пазара, как едните ги получаваш на време, а другите преди да ти го пратят ти пускат съобщение, да не се притесняваш, че е нормално да се чака 90 дни  Bu подготвят те един вид ...
Е как диспут на 30тия ден , като има там един срок от 60дни , от който например остават още 30 ? Ще го уважат ли диспута така ?

Тия 60 дни които ги виждате си ги определя продавача (може и 20 и 45 и т. н.), пускате си диспута когато ви удобно, той може да приеме или да откаже, (или да удължи срока, с което просто не се съобразявате) като откаже явно текат някакви срокове и е кофти за тях, понеже сами се съгласяват и връщат парите след известно време.
Цитирай
#42
Thumbs Up 

Привет отново,
докладвам след няколко дни ползване. Рутера го сложих и просто го забравих - работи и не ми дава причина да се сещам за него. Обхват от 2 етаж до долу на двора, а и осезаемо по-бързо се закачат устройствата на него. Има много опции в Openwrt-a, за момента всичко му е по подразбиране и работи чудесно. Единствено име и парола му настроих, останалото е на автоматик Smile



Цитирай
#43

дай линк да пробвам.
Цитирай
#44

Пристигна и моя рутер. Добре изглежда. Още не съм го пробвал.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#45

Я направи няколко снимки да го видим "на живо" Big Grin

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#46

           

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#47

Къде пристигат? Плащате ли мито/ддс?
Цитирай
#48

@detresfa
Кокво точно му сложи?
Тук става дума за  OpenWrt ,а в тази тема става дума за  Pandora Box кое по добре ?
Цитирай
#49

(2015-08-22, 11:29:46)detresfa написа:  Докладвам - пристигнаха моите 2 бр тази седмица, спряха ги на митница, та им платих по още по 13лв. Идеални са - на luci openwrt и имат английски език.
Колега, за София ли става дума и освен тази сума от 13 лв. за бройка на митницата други такси наложи ли се да бъдат платени, например за мит. декларация или нещо друго?

 
Цитирай
#50

Снощи сложих пандора, да видим как е.Но веднага забелязах стабилизиране на скоростта при WiFi като и мигновено свързване на устройствата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)