Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi4 и Miui7?
#1

Здравейте колеги. Както сигурно повечето от вас нямам търпение да видя 7 каква ще е и с какво ще ни изненада днес реших да погледна в сайта им и какво да видя - Miui 7 developer rom е излезнал за сваляне. Някой пробва ли го вече ? Смятам да го сложа веднага Smile

Edit: Сложен е ромът макар и девелопърски. Веднага видях трески за изглаждане - не може да се влиза в Google Play(крашва). има повече свободна рам 200-400мб, което е добре. Няма толкова промени по дизайна, но е по-приятен особено темата High Life. Chat heads (messenger) при мен не работи, не знам за другите колеги. Ако забележа нещо друго, ще пиша Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз от вчера съм с Mi 4w. Сложих ей тоз ром - 5.8.20 Xiaomi Mi3W/Mi4|MIUI V7 / KK - 4.4 от miui бг форума. Това ли е miui7 ? : )
Цитирай
#3

Да това е.
Цитирай
#4

Google play работи при мене. Ама върнах фабричните настройки, деинсталирах всичко гугълско и после инсталирах googleplay от китайския магазин - http://en.miui.com/thread-30284-1-1.html
Цитирай
#5

не виждам линк за сваляне колега. Странното е че нямам Mi Store. Имам App Store. Същото ли е?
Цитирай
#6

Няма нищо за сваляне. Показано е как се инсталира гоогле плей Smile
Ето на тоя линк по-ясно е обяснено Smile
http://www.technobuzz.net/proper-way-ins...-redmi-1s/

Да от App Store инсталираш гугъл плей Smile
Цитирай
#7

Инсталирах го на чисто, но отново се отваря и затваря без да изписва грешка.
Цитирай
#8

Като свалиш googleplay от китайския, отваряш го това googleplay, и през него инсталираш тия 4-те джажи-google framework, accaunt manager и така нататък ? Така ли го правиш?
Цитирай
#9

Изобщо не ми го стартира Google Play. Там е драмата.b Ето снимки. Дори не ми намира акаунта в accounts
Цитирай
#10

От апп стора инстлаираш тая икона на гъгул (Google installer е при мене). Като го отвориш даваш refresh няколко пъти докато захапе и цъкаш най-отдоло бутона. И ти се инсталират четирите гугъл схеми наведнъж и работи всичко. Ама преди да ги инсталираш трябва да си деинсталирал Googleplay ако си го имал. 
И рестартирай телефона след инсталацията Smile
Цитирай
#11

Не го намирам аз това
приложение в маркета
Цитирай
#12

А ся де Smile Тогава не знам. При мен го намира. Правилно ли го пишеш - googleplay ( без интервал )?
Цитирай
#13

намерих го инсталирах го всичко чудно и бум.Деинсталирах и пробвах на ново. Всичко е ток!
Цитирай
#14

Пробвай с тоя ром където е преведен на български аз съм с него и работи.
Цитирай
#15

След като инсталираш сървисите от гугъл инсталер, изтегли по-нова версия на гугъл плей някъде от нета, само апк-то и го инсталирай. Няма да захапе веднага, щото му трябва малко време да ауто ъпдейтне фреймуорка.
Цитирай
#16

...всички до един в тази тема - правите тотално грешни неща!...

(2015-08-23, 14:13:07)daesoner написа:  Здравейте колеги. Както сигурно повечето от вас нямам търпение да видя 7 каква ще е и с какво ще ни изненада днес реших да погледна в сайта им и какво да видя - Miui 7 developer rom е излезнал за сваляне. Някой пробва ли го вече ? Смятам да го сложа веднага Smile

Edit: Сложен е ромът макар и девелопърски. Веднага видях трески за изглаждане - не може да се влиза в Google Play(крашва). има повече свободна рам 200-400мб, което е добре. Няма толкова промени по дизайна, но е по-приятен особено темата High Life. Chat heads (messenger) при мен не работи, не знам за другите колеги. Ако забележа нещо друго, ще пиша Smile

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=76569 Чети! - специално за теб и всички надолу го писах! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)