Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony представи Xperia Z5, Z5 Compact и Z5 Premium 2.9.15

Хах, компакта на цената на Галакси с6 и по-скъп от Г4, М9 и т.н. Не е нормално това.. 
Гледах едно ревю, че главния проблем на печката СД810 не бил толкова когато загрява яко докато го ползваш, а след това като го сложиш в джоба ставал ужаса. Иначе никой не може да го оправи тоя соц да не загрява както нищо друго.. Може би втория подобен процесор след едновремешните котлони на АМД.
Прекрасни телефони, но ще откажат маса народ заради печката.
Цитирай
Аксесоари

Тия говеда от самсунг да бяха пуснали 5-тия ноут... До сега да си бях решил дилемите...
Иначе ценита на сони са уникално, както на всички флагмани тази година.. Smile

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай

Мда, ето го на 6-та страница долу вляво:

http://www.technopolis.bg:8000/catbanner...urrent.pdf
Цитирай

Значи, все пак по онлайн магазините, може да видим с поне 50-60лв. по ниска цена. Да не говорим, че в Европа с тези високи цени, ако не се лъжа дават като подарък и някакъв скъп аксесоар, а тука едва ли както винаги ще има нещо.
Цитирай

1200 лева за устройство със 720p екран, 2GB RAM... не знам. За мен това е безумна цена. И нямам предвид дали спецификациите са достатъчно добри за този, или онзи, но след като се използва по - евтин хардуер и цената трябва да е по - ниска. Поне на мен ми се вижда логично. Но пък, ако има кой да ги дава тези пари...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Бях си заплюл премиума, ама като гледам цените май ще си остана със Ноут 4, който по нищо не отстъпва на новите флагмани в момента

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Вече се появи и на сайта на Технополис.

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-SON...K/p/573141

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Offtopic
Далаверата е пълна има и безплатна доставка  Visslar
Цитирай

(2015-09-25, 13:33:33)xn3k написа:  Вече се появи и на сайта на Технополис.

http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-SON...K/p/573141

Whaaaaaaaaaaaaat??
Ще се самоубия...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Аз не виждам, кой нормален ще си вземе Z5 compact на безумна цена, при положение, че има Z3 compact за около 600-650лв. , а разликата м/у двата е доста малка. Основно камера, скенер, леко увеличение на батерията, лек променен дизайн и май до тук се изчерпва Big Grin
Цитирай

Ако не се лъжа при излизането на Z3c, цената беше подобна на тази. Нормално е да е висока цената на старта. Така де, но не е нормално да е толкова висока по принцип.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Телефоните станаха като колите, ще изчакаме някоя и друга година да им паднат цените.
Цитирай

(2015-09-25, 15:15:21)stiebel написа:  Ако не се лъжа при излизането на Z3c, цената беше подобна на тази. Нормално е да е висока цената на старта. Така де, но не е нормално да е толкова висока по принцип.

Не е била на подобна цена, беше около 950лв. според статии в нета и сайтове.
Цитирай

(2015-09-25, 14:23:24)behwolf написа:  Аз не виждам, кой нормален ще си вземе Z5 compact  на безумна цена, при положение, че има Z3 compact за около 600-650лв. , а разликата м/у двата е доста малка. Основно камера, скенер, леко увеличение на батерията, лек променен дизайн и май до тук се изчерпва Big Grin

Sony Z3c е точно 800 котака в Технополиса
Цитирай

Вместо да борят конкуренцията с по-ниски цени и така да заемат по-голям дял, те се закопават сами.
Докато при Ейпъл и Самсунг донякъде е разбираемо заради голямата фен маса, то тея..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Безумие отвсякъде. То Z4 Tablet струва колкото тоя Compact.
Пък къде е таблета, къде е това!?!
Цитирай

OfftopicТези се самозабравиха. Телефон с посредствени характеристики (упссс, има хубави камери, поне на хартия) и до тук... Пълно безумие е тази цена!!!

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Телефони с този SOC, ако не се подаряват, трябва поне да се продават на цени до 6-700лв. макс за Z5 Premium. Поне аз за мене си съм убеден, че Qualcomm дават тази печка на безценица на производителите, само и само да си разчистят складовете. Не стига, че ще си обгорим краката и ръцете, ами трябва да наливаме 2 бона за това "удоволствие" или при пресния пример - 1200лв. за среден клас хубав смартфон-печка.
Цитирай

Не знам какво става на пазара на смартфоните.Имам чувството,че няма какво да се въведе вече и производителите боксуват пускайки само някакви боклуци в продажба с батерии с нисък капацитет,умрели SoC,с какви ли не резолюции,а оптимизациите на ОС с всяка следваща версия отиват по дяволите.А тези цени  Va ,че аз Z2 го взех за 1080лв ,а беше буквално от 1 месец на пазара,а сега струва 300лв втора ръка Big Grin .Всички андроидчета се обезценяват като италиански автомобили,купуваш си телефон за 1000+лв и след 2-3 месеца не можеш да му хванеш и половината от това ,което си платил.
Поста ми стана тотелен  Offtopic    Bu

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Айфона, дето преди 2 години се възмущавахме колко е "скъп", и как не си заслужава парите, сега изглежда жалко евтин..ха ха ха ха...
Ей, не съм вярвал че е възможно да пунат тазгодишните телефони на тези цени. Те струват колкото 42 инчов телевизор със 'Смарт" в името. И колкото два 32 инчови...бреее....
Цитирай

Аз имам Z1 Compact и поне той е от Алуминий а не от пластмаса като Z5 Compact за егати парите, това требва да си луд за тия пари. Поне като държиш алуминий чувството е съвсем различно от пластмасов за 1200 лева и даже нее Full HD екрана. Явно всички сме на едно мнение за Z5 Compact, като чета и предните постове на колегите.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

Sony Xperia Z5 Compact вече е наличен в магазините на VIVACOM, скоро и Sony Xperia Z5. На сайта на VIVACOM обаче не намирам офертата...

http://www.mobilebulgaria.com/news/35796...z5-compact

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Смели, погледни лявата страна на "алуминиевата" лайсна и кажи колко от нея е пластмаса. Харесвам Z1c, но Z5c определено ме замисля за смяна след няколко месеца, когато цената му се нормализира.
Цитирай

Колко да се нормализира.. Това чудо трябва да е не повече от 600лв., без да слагаме печката като фактор, защото може да ти изгори кълката като го сложиш в джоба.
Цитирай

Китайците заляха пазарите с евтини и същевременно мощни телефони.
Другите компаний се борят за залък хляб, затова са тези цени. НЕНОРМАЛНИ.
Как може да искат толкова пари за телефон който не е Флагман, а го продават на цена близка до флагман?

Алчни са

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)