Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony представи Xperia Z5, Z5 Compact и Z5 Premium 2.9.15
#76

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/95...ch+Bar.JPG

 Снимката е направена от енгаджет. 
Мисля, че е добра за снимка по вечерно време. Е, знам, че тук публиката е с повече претенции - за мен е добра.
За спокойствие на всички, които го харесват . В енгаджет снимките са 45. Снимани са и разглобени. В този си анатомичен изглед се виждат медните радиатори, които ще поддържат телефона по хладен.
Цитирай
Аксесоари
#77

Sony Xperia Z5 4K heat test - IFA 2015
Цитирай
#78

Z5 compact е "дебел" 8.9 мм. Нексуса 5 2015 ще е 9.8. И потресаващо грозен. Ама никой досега не каза че е дебел. А батериите ще са им еднакви, по 2700 мАч.
Не намирам смисъл в ултра тънките у-ва. Малки са им батериите (S6...), и се огъват... :-) Мисля около 8мм е иделно. За мен.

Много са красиви новите Z-ки. Изчистени и стилни. Страхотни са!!!
Цитирай
#79

Мега странно ми е, защо едва чак Октомври месец ще видим з5 и з5 компакт, предполага се че, щом обявяват би трябвало до 10-20 дни макс да бъде в продажба масово, което някак си ме кара да пропускам покупката .
Цитирай
#80

M5 го обявиха в началото на август, ама дали и октомври ще може да се закупи, никой не знае :-)
Цитирай
#81

Z5 Premium е телефона. Тез 800+ пиксела са си цифра. Колеги този дракон не е толкова зле колкото всички си мислят. Даже е доста пъргаФ.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#82

Има нещо нередно в тази снимка(от поста на @Alexander97 ). Излиза ми че е снимана на 22 Юли в 14.03 часа а е пълен мрак. Гледам че е на  ISO  250, фотографа ще да е бил с доста стабилна ръка(при липса на оптична стабилизация) или е използвал статив.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#83

На мен друго ми е интересно.
Размерите и на Z5 и на Z3 са 1:1 - 146 x 72 x 7.3 mm и само 2гр по-тежък, а изглеждаше малко по-дебел. Зрителна измама.

П.С., Че невероятно ли е да ползва някой статив?
Цитирай
#84

Exposure time e 1/32 съвсмен нормално, не ти трябва статив за такава скорост на затвора.
Цитирай
#85

Не за 1/32  не ти трябва статив, но при тези условия и с това ISO ми се струва че има някаква "измама". Дано да  се лъжа.  Ако  данните са вярни значи са се постарали доста. За дизайна какво мога до кажа-  чудесен е. Винаги са знаели как да направят красиви продукти.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#86

Понеже Ноут 5 не ме грабна, възможно е да сменя отбора. Но да видим първите отзиви на потребителите които го закупят

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#87

Някой разбра ли какви са точно новостите в софтуерен аспект? Говореше се за някакви новости в този аспект, а се чу само за камерата че е подобрена софтуерно Visslar
Цитирай
#88

Новостите са:

Цитирай
#89

За софтуера пишеше, че ще бъде максимално олекотен и телефоните ще използват почти чиста версия на Андроид с много малка намеса от страна на Sony, която ще се ограничи до няколко техни приложения и леки корекции в цветовете на интерфеса (теми).

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#90

Ако можеха и да не се бяха намесвали толкова много в сформирането на цената, щях да съм по-щастлив...

Choosing...
Цитирай
#91

Мдааам, цените са соленички, но това напоследък е някаква мода при всички производители.  Tooth  Бясна надпревара кой ще извади най-скъпия телефон!  Lol iPhone-ите вече ми се струват за без пари.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#92

Всеки път ,за всеки флагман цените се коментира че са високи.С договор съм сигурен че ще си дойдат на нивата, на които са били всички от  Z серията .Премиума ще е  5 лв отгоре на месец.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#93

Ами коментира се, защото са високи! За три години флагманите (не само на СОНИ) скочиха двойно. 
Когато преди четири години си взех Галакси Нексус-а с парите за три пълнения на резервоара си взимах премиум телефон. Сега с парите за телефона мога да си купя кола. Айде нема нужда.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#94

Аз именно заради високата им цена се отказах да си вземам компакт, то щом Z5 ще бъде над 550 паунда либеше, то за compact сигурно и то отиде над 1000лв, а лично очаквах именно да бъде до 950лв.
Цитирай
#95

GSMArena са направили тест на прототипа. Ето няколко снимки.  Big Grin

За съжаление не са снимали при ниска осветеност.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#96

Пфф, братчее...четат се рекламите и надписите по плакатите и табелите от 200 м. Добро качество, струва ми се.
Цитирай
#97

На SONY камерите са най-добри. Не им коства много да направат и най-добрите камери на телефоните им.
Цитирай
#98

И според мен снимките са брутални, като се има предвид, че са на авто режим при пълна резолюция (23 мегапиксела), което досега беше невъзможно.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#99

Е, до сега им костваше около 5 години. Ще видим реално после на тестовете с други телефони дали ще ги превъзхожда или пак ще е след тях.
Цитирай

Аз се надявам да не развалят нещо във финалния вариант, защото това е само прототип все още.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)