Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia Z5 - мнения, коментари, ревюта!

(2016-07-05, 18:42:33)Sev написа:  Това с парене на ухото , климатици итн е абсурдно
Нещо не е наред при теб

колега,до сега имах 2хZ,2хZ2,2хZ3 и сега имам Z5 premium ,да не е наред 1 или 2 ама 7 телефона..... ако не го ползваш може и да не ти грее,само че аз го ползвам нон стоп с всичко включено,навигация,камера,ползвам го и като модем и т.н. батерията се стопява за няколко часа че дори в последно време докато го ползвам за прехвърляне на wifi към каптопа го оставям на заряд,така че зависи как го ползваш,в случая не грее а пържи,ако си забелязал в подписа ми ползвам и топ модела на сапунерката,там такива проблеми няма,той също е капсолован и е водоустойчив,както и всички сапунерки от NOTE серията съм ги ползвал едновременно с Z серийте,само сони имаха проблеми

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари

Прочтох всичко написано до тук, и направо се наплаших от мненията ви...На прага съм да си закупя телефона а вече се колебая с това греене на процесора , забиване на камерата и т.н.т....Чакат ме бая часове на размисъл. Smile
Цитирай

Грее при навигация и то поносимо
И при снимане на 4K
Абсолютно нормално
Цитирай

В границите на нормалното грее, както каза колегата - когато се използва навигация и се снима 4К. Камерата никога не ми е забивала, пък и с новите ъпдейти със сигурност дори да е имало проблем е оправен.
Цитирай

Грее си Сонито, както и всички Зет-КИ преди него. Определено грее повече от другите флагмани. Аз моя лятото даже бях тръгнал да го връщам в Технополис щото ми писна. Но пък поседя в сервиза 2 пъти по седмица и накрая - о чудо! От тогава си е супер и батерията се държи добре.
Но греенето си е факт при Сони заради конструкцията. Много стъкло, което не е топлопроводимо. Херметически затворен - няма циркулация на въздуха та да се охлади. Това е цената на красотата.
Да, и Галакси Ес7 е много стъклен и водозащитен, но:
Водозащитата е по слаба. А гърба му не е съвсем стъклен, ами няква имитация на стъкло(колко типично за Самсунг);-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Греят заради процесора. Просто qualcom са пе#ерасти. Не са виновни Сони.
Цитирай

Същия процесор в One m9 и някой версии на Ноут4 и Ес6 има доста по-добро поведение. Вярно, че 810 си е известен с греенето , но не е само в него вината.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Комплексна вина - процесор и херметически затворен. Smile

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)