Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia Z5 - мнения, коментари, ревюта!
#76

Здравейте, имам въпрос в комплекта на Z5 в Теленор има ли слушалки? В сайта на Мтел пише, че има, ама аз се махнах от там вече.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. За пръв път ползвам гаранционен ремонт от Мтел. Може ли някой да помогне "разгадаване" на картината "Очакване на устройство за подмяна (устройството не е налично в сервиза)" Означава. че ще ми подменят апарата ли или нещо друго...
Аз го пълкувам, че нямат такъв апарат в сервиза да го подменят.
Благодаря.

[Изображение: bwy1451923366u.jpg]

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай
#78

И аз така го разбирам: Очакват налична нова бройка, която да ти дадат.
Цитирай
#79

Може ли да се скрият софтуерните бутони килеги?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#80

излезе някакъв модел Х, процесора и предната камера са по добри от на петицата...

другите спекс са горе долу същите. нещо не мога да разбера сони кви номера въртят
Цитирай
#81

@vovalinder
Опитай с подобно приложение:
https://www.youtube.com/watch?v=CuUm2IS65Ho

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#82

Ще го пробвам приложението, дано се получи

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#83

И на мен ми стана интересно, прочитайки новината за новия модел на Sony Xperia от линията X, която ще бъде в обръщение така да се каже през лятото. Няма информация и каква ще му бъде цената, но определено притегателната му роля се състои в камерата и по-точно в това да следи даден движещ се обект, за да го фокусира лесно и от това да се получи добра фотография.
Иначе не бих могъл да кажа, че новото тяло засенчва Z5. На мен по-скоро Xperia X не ми харесва със заоблените му ръбове. И въпреки това Sony показват, че ще продължат да правят красиви телефони.

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай
#84

(2016-02-24, 03:35:14)deux написа:  И на мен ми стана интересно, прочитайки новината за новия модел на Sony Xperia от линията X, която ще бъде в обръщение така да се каже през лятото. Няма информация и каква ще му бъде цената, но определено притегателната му роля се състои в камерата и по-точно в това да следи даден движещ се обект, за да го фокусира лесно и от това да се получи добра фотография.
Иначе не бих могъл да кажа, че новото тяло засенчва Z5. На мен по-скоро Xperia X не ми харесва със заоблените му ръбове. И въпреки това Sony показват, че ще продължат да правят красиви телефони.

Това което аз прочетох за цената е както следва: 300, 600 и 700евро, и че Х серията сменя Z серията, нямало да има повече телефони Z.
Цитирай
#85

Знаете, че има тема касаеща коментираните в последните публикации модели на Сони, затова моля,  нека текущата да е за модела посочен в заглавието на темата.
Благодаря.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#86

(2016-02-22, 20:51:06)Monipeev написа:  @vovalinder
Опитай с подобно приложение:
https://www.youtube.com/watch?v=CuUm2IS65Ho
Всички приложения които пробвах, ми бъгваха камерата.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#87

@vovalinder, Съжалявам за този страничен ефект, който иначе не би трябвало да се получава.
Ползвал съм такива приложения без и с руут и не е имало този проблем. Вярно е, че е преди доста време, като със сигурност вече става въпрос и за разлика във версията на операционната система, на която са изпробвани този тип приложения и начина им на работа с нея.
Вероятно за това и повечето от тях изискват наличие на руут права, за да могат да правят промени по системните файлове, както и допълненителни модули, които да имат ефекта, до който искаш дс стигнеш ти.
Ако попаднеш на нещо подходящо рано или късно, моля сподели.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#88

А някой може ли да каже мейл клиента на Сони, който си идва с тела и го рекламират като бизнес приложение как се справя сравнено с мобилния оутлук?
Цитирай
#89

Няма тема, затова пускам тук.
Z5 compact някой рутвал ли е лесно?
Без отключване на бл,дрм ключове и т.н

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#90

Все още за серията Z5 няма метод за руут със заключен Bootloader.
Цитирай
#91

Моето мнение ще е брутално - изложили са се с направата на Z5. Защо?
Защото прегрява постоянно, когато правиш нещо по-тежко на него - игри или музика за дълго време.
Камерата забива понякога, да не кажа винаги.
Обича да търси роуминг когато си иска. Никакво намерение да се консултира с мен.
Тъч бутона и малко да се замърси, не сканира, като под малко имам предвид дори да съм потна или нещо мазна, веднага - грешка, грешка.
Не знам още колко ще чакаме за свестни РОМ-ве, но този вече не се издържа.

Мястото на жената е в леглото.....гола
Голяма фенка на Sony армията.
Цитирай
#92

И как се търси роуминг?
Както е настроен така ще работи
Пусни да си в домашната мрежа ръчно

Нормално е с мокър пръст да не работи, нали това е целта - само твоя пръст да го отключи

Камерата да забива - не съм съгласен

Единствено грее, като всеки телефон от висок клас
Цитирай
#93

Приятелка има компакта, точно той забива като побъркан. Изобщо никой да не ми говори, че не забивал. Направо ми писна да се опитвам да снимам с това нещо. За роуминга, да, трябва да го направя аз, но не съм сигурна точно къде е.

Обича, когато съм на работа на място, където няма обхват, на долният етаж например, губи обхват и влиза в роуминг.............. Айде сега, обяснете ми как става това?

Мястото на жената е в леглото.....гола
Голяма фенка на Sony армията.
Цитирай
#94

Относно игрите Sony са създали Play Station за тази цел. Нормално е да загрява телефона, все пак е капсулован. И други флагмани съм виждал да греят.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай
#95

@s7efani, Странно е това за роуминг_а, но провери все пак какво е положението в Настройки / Още / Мобилни мрежи/ Роуминг данни.
Settings / More / Mobile network settings / Roaming data

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#96

При мен камерата работи без никакъв проблем. Може да забива ако записваш на карта памет и скоростта и на записване е ниска.
Колкото до загряването, колко хора го казаха - капсулован е, нормално е. Също така и този процесор е известен със загряването.
Така че въобще не съм съгласен с теб.
Цитирай
#97

(2016-07-05, 15:11:01)vankata написа:  При мен камерата работи без никакъв проблем. Може да забива ако записваш на карта памет и скоростта и на записване е ниска.
Колкото до загряването, колко хора го казаха - капсулован е, нормално е. Също така и този процесор е известен със загряването.
Така че въобще не съм съгласен с теб.

аз съм с карта от 130лв която е високоскоростна и е за 4К видео и пак забива от време на време камерата,а за греенето съм съгласен,ама сонито така грее че спокойно ако сложа яйце ще се опържи без проблем,а с тази висока температура камерата умира,пише че е прекалено горещ телефона и ще се самоизключи а дисплея става не видим,тъмен до краен предел и докато не се охлади нищо не става от тоя телефон,а се опитай да си представиш сега през лятото какво му се случва,в колата преди да го ползвам го пускам на климатика за да мога да проведа разговор без да ме гори по ухото

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#98

Това с парене на ухото , климатици итн е абсурдно
Нещо не е наред при теб
Цитирай
#99

При мен чак да се изключва от жега не е стигал, но clean master, често ми изписва - температурата на устройството е 75 градуса. И някви съвети там.

Нямам чак такава карта за милиони, някаква евтина е, но той телефона направо си крашва.
Колкото и да спорим и да се мъчим сега, не съм доволна от устройството.
За ром не знам още колко, ще чакам, защото гледах няколко - на един скенера не работи, на друг уайфая, не знам си какво.
Да не говорим, че още не съм го пуснала под вода Big Grin Не съм се разписала още на басейна, да видим какво ще се случи там.

Мястото на жената е в леглото.....гола
Голяма фенка на Sony армията.
Цитирай

Няма как да стане 75 градуса, той ще се изпържи ако е толкова. Ако не се лъжа като стане около 50 градуса се изключва.
Аз го ползвам от около месец и досега само веднъж е загрял сериозно, но тогава бях пуснал музика, теглех приложения, свързвах го със smartwatch-a, а всеки, който има, знае, че не става много бързо и играех, и пак не загря повече от предната ми xperia - V, която също беше водоусойчива. Камерата нито веднъж не ми е крашвала.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)