Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое да избера ? Sony Xperia Z1 или Iphone 5s
#26

Не е по темата , ама да ти опонирам. Може да притежаваш всико АЙ.., но не си разбрал нищо! Ако прочетеш внимателно 1 пост на темата нямаше да напишеш 3, 5, 6. Ако автора не иска много голям дисплей и т1 е  под въпрос. Относно пожълтяването ... само съм чувал за него, но при всичките познати които имам с този модел го нямат. Автора вече е взел решение и поста ти беше излишен - мое мнение!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#27

Бързина, плавна и мазна работа при Android забрави, дори и да си с флагман. Доближи ги Z2 и iPhone 5s да видим кой ще върви по-плавно ?
Цитирай
#28

Хах, 5S с пожълтял екран и то "масово" .. не подвеждайте хората, ей.

Ето една "извадка" - преди малко бях с един приятел, който също е с 5S - нито моят екран е пожълтял, нито неговият. За такъв екран съм чувал, че се намират G2, но не 5S.

Това за синхронизацията на друг комп също не мисля, че е така, но не съм синхронизирал моят на друг компютър, така че не мога да гарантирам.

И все пак, само фактът за батерията взема предимството на Айфона, да не говорим за друго. А пък щом е 3. ръка, смятай каква ще е батерията.

Така, че Z2 ще ти е супер, стига да улучиш с избора.
Цитирай
#29

Бутни му кабела в друг компютър на който никога не си сядал и му дай sync.
Ефектът ще е гарантиран.
Гледайте хубаво крайщата на бял фон, в настройки се "вижда",
Потърси и в гугъл, като не съм достатъчно "наясно".

Това, че вие не сте го и чували.... Не значи нищо.


http://forums.macrumors.com/threads/ipho...w.1719879/
Да взима каквото си иска.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#30

Нексус 5 е правилният избор колега

Nexus 5
Цитирай
#31

Подкрепям за пожълтяването на 5с.На двама мои познати го има.Около милиметър широка ивица отгоре до долу в края на екрана.
Цитирай
#32

Знам че не е по темата,но да попитам заслужава ли си айфон 6 втора ръка познавам човека фен е и разбира много и си пази нещата та дали батерията ще се представя лошо пак казвам човека се грижи за телефона
Цитирай
#33

Чак "лошо" не. Но определено няма да те очарова.
Цитирай
#34

Тва с батерията е супер относително.
Пример: в "моя" подфорум преди адски много се оплакваха от каплава батерия, че им държала 2-3 часа и т.н. Еми аз междувременно си вадех 4 и половина - 5 часа SOT с един ден ползване.. Та си е до ползване.
Иначе можеш да му поискаш някаква извадка за батерията(колко екран, с какви програми и т.н.) и да си направиш изводите.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#35

Да, това е така, разбира се. Аз свалям моята за 2 часа, хах ..

Но все пак една Xperia Z3 Compact би изкарала двойно и може би тройно повече от Айфоните, ако се съпоставят
Цитирай
#36

Най-добрата батерия при Айфоните е този който притежавам- Айфон 6 плюс.

С 5s ми изкарваше до 12-1 часа на обяд, естествено при постояно ръчкане.

Айфон 6 плюс при същото игране "умира" към 22 часа вечерта.

Айфон 6 до 16часа и край.

Почвам да го ръчкам откакто стана -6 часа сутринта.

Големите телефони са с яки батерии- има място, това е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#37

Но той си пази телефона и въпроса ми е дали батерията ще държи по малко от чисто нов той го ползва от както го има в бг
Цитирай
#38

@asl на каква цена ще ти го продаде
Ако ме питаш най-добре да си го купиш нов има си 2 години гаранция и си си го отворил и пипнал първо ти.
Цитирай
#39

Ъъъъъ моя Ноут за 9 месеца ползване(кажи-речи през ден го зареждам) не си е променил "държанието" на батерията.
Би трябвало да има програма, която може да ти каже на колко % ти е батерията, ама трябва да видиш,щото не съм толкоз навътре в iOS.
Но според мен няма да има някакъв noticeable difference. Вече като си удари повече от година сигурно ще почне да държи по-малко.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#40

Xiaomi Mi4 чисто нов за 600 лева ти препоръчвам от колкото Сони и Айпфон 5С втора ръка.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#41

Има разлика в "държанието" на батерията между нов и ползван смартфон, да.
Цитирай
#42

Но голяма ли е
Цитирай
#43

Зависи колко е ползван. И как. По принцип няма разлика ако батерията е здрава

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#44

Не е голяма. 1560 mAh
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)