Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов ъпдейт
#51

Излезе нова актуализация, има ли някой впечатление от нея?
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз съм с английската версия BOJ1  и нямам update все още.

Samsung Galaxy S9 
Samsung Galaxy S8+
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy Tab 3
Samsung Gear S 
Цитирай
#53

Нямаш,защото последният английски си е BOJ1,аз също съм с него.Колегата явно е с мтелски ром и говори за ъпдейта му от BOJ1 към BOL3,но нека да каже и да сподели мнение.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#54

Потвърждавам прехода от BOJ1 към BOL3. С мтелска карта съм, за сега не мога да видя нещо различно след ъпдейта освен светкавичното свързване към WI-FI мрежи. Ще наблюдавам състоянието на батерията с предишната версия бях изключително доволен. Четене на книга 12 часа и 49 минути екран от 100 до 8 процента. Ако видя нещо ново освен подобряване на стабилноста ще споделя.
Цитирай
#55

И аз минах към BOL3 . Ако не се лъжа ,сега имам повече свободна рам. Други наблюдения нямам ...
Цитирай
#56

От няколко дена съм с BOL3 , батерията изкарва около 2 дена с 4 часа екран и всичко пуснато и Gear вързан към тела , аз съм доволен Smile

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#57

С BOL3 съм и батерията е по-добре от предния ъп и не ми засича изпбщо. Ако някой се чуди - да слага.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#58

Колеги а дали ще получим Android 6.0 ?
Цитирай
#59

(2016-01-25, 16:38:34)daka55 написа:  Колеги а дали ще получим Android 6.0 ?
Мммммда , но кога не се знае точно Smile

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#60

Добре де как сте качили BOL3 ? Аз го свалях от саммобайл и дава грешки когато се качва. Пробвах мтел и английския и не става. Накрая качих от темата за обновяване английския и обнових ОТА, но не е BOL3.
Цитирай
#61

На мен лично ми пристигна, като ОТА ъпдейт и просто си го инсталирах.
Цитирай
#62

(2016-01-25, 16:38:34)daka55 написа:  Колеги а дали ще получим Android 6.0 ?

[Изображение: kAIoLXpAsTpOsEsglBIRyPnkPz1Hn3siKOrdrQev...yriQv2.jpg]
Цитирай
#63

(2016-01-27, 09:55:01)dfxos написа:  [Изображение: kAIoLXpAsTpOsEsglBIRyPnkPz1Hn3siKOrdrQev...yriQv2.jpg]
Че ще го получим това е ясно , но какъв ще е крайният резултат ще решат самсунг , на мен ми се иска да е с новият Towchuiz !!! Wink

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#64

Телефон който е имал root кнокса 0×1 ли ставава? Обнових през один до лолипоп и мисля, че кнокса е 0×1. Фабрично кнокса 0×0 ли трябва да бъде? Може ли кнокса да бъде възстановен както е фабрично? Извинявам се но за пръв път се сблъсквам със самсунг.
Цитирай
#65

Невинаги, но в повечето случаи при руутване KNOX става 0х1. Иначе при флаш на стоков ром с Один не би трябвало KNOX да се промени. Свали това приложение - https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo, с него ще видиш дали е 0х0, или 0х1. Фабрично е 0х0. И не, KNOX не може да се възстанови...... засега.

D_coffee
Цитирай
#66

Ако си сложа английския ром от сам мобайл ще получавам ли автоматични ъпдейти? И на автоматичните ъпдейти ли се казва ОТА? И кой английски ром да сложа че има няколко, а аз искам изчистения?

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#67

Актуализациите, които получаваш и инсталираш директно на телефона си и не ти трябва компютър, за да ги инсталираш, се наричат OTA ъпдейти. И да, ако инсталираш, който и да е стоков ром с Один, ще получаваш OTA ъпдейти.

D_coffee
Цитирай
#68

Много е важно обаче да направиш factory reset след качването на новия ром. Иначе остава информация за стария и не приема OTA ъпдейти.
Цитирай
#69

BTU е чистия английски
Цитирай
#70

Много ви благодаря за отговорите !

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#71

Току що правих проверка за актуализация, и ми излиза една с размер 273 МБ. Отнася се за подобряване на защитата, стабилността подобряване работата на устройството. Предполагам че е преходна към 6.0.
Цитирай
#72

И при мен имаше актуализация днес мисля, че същият размер. С английският ром съм. http://prikachi.com/images.php?images/307/8706307g.png

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#73

Какви са ви впечатленията ? Че не ми се прави формат.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#74

Първото и най-важно впечатление, което забелязах е състоянието на батерията. Държи поне две идеи повече. Освободи ми се памет около 200МБ  и те подобри бързината. Това е на първо време, което забелязах.
Цитирай
#75

Напоследък се появи софтуер PP серия като този:

http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1POL1_SWC/

каква е разликата от другите:
http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1BOL3_VDC/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)