Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 450лв.
#26

Аз съм ползвал MX4-ка и за парите си е звяр. Отделно една колежка има и за вече 5-6 месеца няма никакви проблеми.
@GLOBAL Това, че е китайски, не означава, че е кофти(справка всичките спукани стъкла на Z серията, жълтите петна на LG, фалът с розовеещите екрани на S6 и т.н.). Всичко може да даде дефект някога, просто си е до късмет.
А и не робувам на марки - китайче, некитайче - все тая, щом е читаво и работи-защо не? Почти съм сигурен, че ако MX5-цата беше излезнала половин година по-рано подписът ми щеше да е друг....
Иначе за втората ръка - и аз досега съм бил така и си мислех, че винаги ще съм така. Е да, ама сега трябва да избирам "нов" лаптоп, ама всичко, дето гледах до 1-1.2к е ебахти боклука като сглобка. А при ултрабуците положението е трагедия.. Та май ще минавам и аз на втора ръка.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
Аксесоари
#27

За meizu и xiaomi това си е мое мнение както и да е.
А тва че някои хора са си купили дефектна бройка не означава, че телефона е лош и повече няма да се купува.
А за лаптопа, аз бих дал 1000лв ама да знам, че имам качествен лаптоп, то нали знаеш хубаво евтино нема.
Цитирай
#28

То и аз бих ги дал, ама като знам на новите какви са им сглобките - айде не, мерси..
И това е проблемът - като гледам цените трябва да вкарам поне 1.5к за ултрабук(така де, лаптоп с 14 инча екран) с горе-долу сносна окомплектовка и що-годе добро качество на сглобката. А втора ръка за тия пари се взимат машини..
За "дефектната бройка" - жълтите петна са си фабричен дефект, пукането на стъклата при Сони май също го признаха за фабричен дефект... Та дори да вкараш 1к в телефон, дето уж е "хубава марка"-винаги може да си дефектира като стой та гледай. При китайчетата просто не плащаш марката, това си е..
Относно това, че ще се продава - естествено. Маркетинг. Щото хората като видят, че пише Самсунг/LG и си казват "малии, тва ще да е някво яко", а като чуят за Xiaomi/Meizu си викат "ми то китайско, не струва", нищо, че това са си доста големи компании в Китай и много вероятно ще отвее Самсунг за същите пари..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#29

За тези пари можеш да си вземеш, Lg G2 с 32 gb . Добра инвестиция стабилен и здрав. Жълтите петна могат да излязат на всеки един телефон, без значение на маката. Note 3 е добър вариант, но за тези пари само Neo ще намериш.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
#30

@kobso за лаптопа нали знаеш който иска намира.
А за флагманите  нито едно мнение не би ме спряло да си купа Samsung Galaxy S6, htc One m9, LG G4, Huawei P8 и SONY Xperia Z5 който още не е излязъл официално. Но просто несъм казал несъм си купил флагман.
Цитирай
#31

@GLOBAL Абе аз от седмица търся и...нищо.
Накрая ще се вземе втора ръка един, ама да си знам, че ще е със стабилна сглобка, да не говорим, че е за 1/3 от сумата..
Иначе никой не те спира да си купиш - просто като им гледам проблемите и още повече като става въпрос за флагман-някакси несериозно е.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#32

@kobso виж тука www.pazaruvaj.com Има всяква техника има и коментари. Cool
Цитирай
#33

(2015-09-06, 14:39:34)Optimism написа:  За 450-500лв. :

- Note 3 - компромисен дисплей, но 32GB плюс слот
- Xperia Z2 - добра камера и батерия, но 16GB, без слот
- LG G3 - стига да попаднеш на добра оферта, той е най-"модерен" от изброените, 4k ..
- Nexus 5 - общо взето добър на хартия, с чист Андроид и актуализации - 16/32GB, без слот и естествено по-ниска цена от останалите (около 350лв.), но не би следвало да им отстъпва по нищо, освен по камера основно.

Ако те устройва свободното пространство в Z2, което естествено не е точно 16GB дори, мисля че е ок.

Ако искаш повече storage - Note 3. А него може да заместиш и с Galaxy S5, ако ти е голям.

Целият пост е глупост, меко казано.
1. Samsung Galaxy Note 3 не само че не е с компромисен дисплей, ами му е много добър SAMOLED екран с Full HD резолюция.
2. Sony Xperia Z2 не само, че има слот за карта до 128GB, но е и водоустойчив.
3. LG G3 e с 2к дисплей, не с 4к.
4. Nexus 5 отстъпва и по размер на екрана, по рам памет и батерия.
5. SGSV не може да се мери с Note 3, камо ли да го замени.

М/у другото във форума на айфон питат за тебе.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

Извинявам се ако нещо бъркам но S5 и Ноте 3 са сравнитено подобни разликата е във размера на екрана и наличието на с пен,пулсомера и скенера за пръстов отпечатък не ги слагам във сметките основно защото човек може да ги ползвам 2-3пъти и повече да не ги употреби,вече с пен там е другата страна,че може да се ползва всеки ден непрекъснато а може и да се извади веднъж във месеца,на мойта ноут 3ка химикалката я вадя изключително рядко даже като се замисля не съм я вадил от почти 2 месеца
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)