Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play
#76

След като телефона е купуван на старо, най-добре си направи Reset. Ще има програми, които едва ли ще са ти от полза, а и ще си освободиш място. Друг вариант е да си направиш backup само на програмите които ти си инсталирал.
Програми за backup (Titanium Backup или MyBackup Root). Да не товарим темата, отвори нова най-добре, че сигурно ще имаш и други въпроси.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.androidbg.com/forum/post103682.html#p103682 Wink

HTC HD2 Android 2.3.2
Цитирай
#78

с Motorola DEFY съм от сношти се опитвам да свалиа морлокал2 и немога казва ми че е просес на иъчакване и това е моля помагай те !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай
#79

Имаш ли място на телефона? През WiFi или 3G?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#80

Здравейте,
Искам да ви питам, дали сте се сблъсквали със следния проблем- аз съм с G1, като търся в Маркета Skype, той не ми излиза през търсачката или по друг начин. Пробвахме на Xperia X8 и skype се появява като първи от резултатите, при мен се появат само останалите резултати? Huh

Lenovo A789
Цитирай
#81

1) С какъв ром си
2) Изтрий кеша на маркета
3) Рестартирай телефона

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#82

С оригиналния 1.6
Кеша е празен.
Рестарт не помага.

Инсталирах Hawkee Market- той намира Skype, но при опит за инсталиране:
Цитат:the requested item could not be found
:confused:

Lenovo A789
Цитирай
#83

За 1.6 няма skype, освен skype lite (който е само за чат)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#84

Ммм искам да попитам,като тегля от маркета,къде подяволите се запаметяват арк файловете,защото от там като им дам инстал,нито сваля нито нищо,а директно инстал ? Къде да ги търся ? андроид 2.3.2

HTC HD2 Android 2.3.2
Цитирай
#85

Be6i4 написа:За 1.6 няма skype, освен skype lite (който е само за чат)
Ясно! :thumbup:

Lenovo A789
Цитирай
#86

Може ли приложенията от Андроид маркет да се качват на картата с памет?Омръзна ми да трия постоянно приложения, а да не мога да използвам 2-та GB
Цитирай
#87

pi4007 написа:Може ли приложенията от Андроид маркет да се качват на картата с памет?Омръзна ми да трия постоянно приложения, а да не мога да използвам 2-та GB
С какъв телефон и с какъв ROM си?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#88

Be6i4 написа:
pi4007 написа:Може ли приложенията от Андроид маркет да се качват на картата с памет?Омръзна ми да трия постоянно приложения, а да не мога да използвам 2-та GB
С какъв телефон и с какъв ROM си?
Htc Wildfire 512 MB ROM, 384 MB RAM . Но имам карта с памет 2 GB, която единствено мога да я ползвам за качване на музика и снимки от компа.
Цитирай
#89

Колегата имаше предвид дали си с къстъм ром и коя ти е версията на операционната система.

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#90

mystic написа:Колегата имаше предвид дали си с къстъм ром и коя ти е версията на операционната система.
Android 2.2.1, мисля, че нямам.
Цитирай
#91

Тогава от settings > applications > manage aplication > влизаш в някое и има move to sd card
Така не става ли?

Xperia X10i Android 2.3.3
Visca Barça!
Цитирай
#92

mystic написа:Тогава от settings > applications > manage aplication > влизаш в някое и има move to sd card
Така не става ли?
Сега пробвах и не ми дава тази възможност.
Цитирай
#93

Не всяка програма може да се мести. Системни със сигурност не можеш, а и някои от програмите които си инсталирал също не могат.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#94

Погледни и тази тема, че след малко ще изтрия всички offtopic мнения.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#95

Здравейте. От скоро ползвам Самсунг Галакси 3 i5800. Моля да ме извините ако питам нещо, което вече е дискутирано, но срещам сериозни трудности в това да си сваля астро файл мениджъра на телефона. Може ли някой да ми обесни точно какво трябва да направя ?

Благодаря предварително Smile
Цитирай
#96

Ами влез в Маркета, намери програмата, дай install, като те пита за permissions- OK и тя ще се инсталира.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#97

Я и аз да попитам тука,добро утро...
случвало ми се е да разглеждам маркета от компа си,защото така ми е по-лесно и бързо,и като си харесам нещо го дръпвам от телефона да го вида как работи...лошото е обаче,че няколко пъти ми се случи вече да виждам програми в маркета на компа си,а на телефона не ги намира...имате ли идея защо?Благодаря.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#98

Има програми, които са предназначени само за конкретни държави или региони. В такива случаи от България те не се виждат от Маркета на телефона. За да заобиколиш това ограничение трябва да инсталираш Market access, който симулира друг регионален оператор за телефона - например TMobile US. Тогава от маркета ще виждаш не само всички програми, но и тези които са платени. Естествено за да ползваш Market access ще ти трябва root Smile

Човек се учи докато е жив, но като спре да се учи не умира...
Цитирай
#99

Аз също имам проблем с маркета не иска да инсталирва нито да тегли приложения
истрих кеша и актуализациите на маркета рестартирах и нищо
исписва ми ''Your item will be downloaded,,
LG GT540 2.1.1 Root
ползвам го от месец и не съм имал досега проблем с маркета

Samsung Galaxy Core Duos i8262
Цитирай

Ако нямаш място на телефона - може да имаш проблеми. WiFi или Мобилен Net?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)