Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

(2015-02-12, 16:35:08)alpakone написа:  Редовно имам подобен проблем,ако ти е рутнат телефона,влез чрез някакъв фаил експлорер в etc/ отвори фаила hosts и изтрий всичко само да ти остане 127.0.0.1 localhost
След това запамети и проблема се оправя,ако не ти е рутнат телефона аз го рутвам с програма Iroot само с едно кликване.Надявам да съм бил полезен.

Здравейте, предлагам да сложите като допълнителна точка написаното от колегата, понеже и аз пробвах всички стъпки, но само това успя да ми помогне. Вече мога да ползвам Google play store и с Wi-Fi, преди само с Мобилен интернет можеше да се свърже. Както при по-голямата част от вас, проблема беше заради програмата Freedom. Благодаря !  Smile 
п.п. телефона ми не е същия като описания, но се вижда от подписа ми.

* Phone: hTC Sensation S-OFF * ROM: ViperS 5.2.0 | Android 4.1.2 | Sense 5 * Battery: Anker 1900 mAh *
* Phone: SONY Xperia Z3 Compact (D5803) * ROOT *
* Phone: HTC 10 *
Цитирай
Аксесоари

Freedom си има Stop от Настройки и всичко си тръгва без проблем Smile

Иначе и така се оправя , но задължително си копирате hosts файла преди да се изтрие.




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Само да допълня към първото мнение в темата - и не забравяйте да рестартирате телефона си. Звучи тъпо и близко да акъла, но обикновено решава всякакви малки проблеми, свързани с Google Play Market.

Някакви си Android приложения

Цитирай

Bu   Здравейте,
Поръчах си Asus Zenfone 2 ZE 551 ML но е CN версия, нямаше въобще в добавяне на профилите Гугъл и маркета не работи. сега виждам в профилите Гугъл но немога да си заредя акаунта и от там контакти,приложения , снимки и т н . опитвах някой от преложенията чрез СД картата успях да ги кача но платените не ми позволява. Пълна каша . Някои може ли да ми каже как да се и оправя? Благодаря
Цитирай

Здравейте. И аз имам проблем с GooglePlay. Пробвах всички познати за мен начини, но без успех. Хард ресет, изчистване на данните и кеша, деинсталиране на актуализациите, деинсталиране на самия маркет, принудително спиране, преместване в телефона, на карта. Същите стъпки с Услугит за GooglePlay. Пробвано и през wi-fi и през мобилни данни. В момента съм с Услуги за GooglePlay версия 7.0.99_(1809214-032) и маркет версия 5.4.12. Телефона е ZTE Grand X Pro (руутнат). Андроид 4.0.4
П.П. В hosts файла има само localhБлагодаря предварително
Цитирай

@afreto >> Освен да го преинсталираш друго не виждам.

(2015-05-06, 15:21:18)batmire написа:  Bu    Здравейте,
Поръчах си Asus Zenfone 2 ZE 551 ML но е CN версия, нямаше въобще в добавяне на профилите Гугъл и маркета не работи. сега виждам в профилите Гугъл но немога да си заредя акаунта и от там контакти,приложения , снимки и т н . опитвах някой от преложенията чрез СД картата успях да ги кача но платените не ми позволява. Пълна каша . Някои може ли да ми каже как да се и оправя? Благодаря

Тук май е описано как да си го преинсталираш, но не съм го правил лично и не давам гаранции >> http://forum.xda-developers.com/zenfone2...st60565972

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте,реших да не правя нова тема а да пиша тук. От вчера и аз имам проблем с мъркета и той е тъкъв,че не мога да тегля по-големи приложения като fifa 15  или mortal kombat x и др. Не мисля че е от телефона ми тъй като си имам памет и рам и ром така че няма основание да е от телефона,деинсталирах актуализациите,чистих данни дори и върнах фабричните настройки на телефона но уви тая тъпа грешка 509 не ми дава да тегля и реших да попитам вас какво ще ме посъветвате?!

И това не е на всяко приложение а на такова над 1 гб.Телефона е samsun galaxy ace 4 lte g357!
Цитирай

Здравейте, моля Ви за помощ. Прочетох и пробвах всичко до тук, но при мен нещата не се получават

Преди седмица купих телефон TCL S720 на който не можах да подкарам гугъл плея.
Връщах заводски настройки, сменях и изтривах акаунт, правих нов акаунт

влязох във папка /etc/, а от там в /hosts/ файла с текстов редактор
вътре в този хостс файл е изписано
"127.0.0.1                localhost"
пробвах да изтрия интервалите след 127.0.0.1, и да оставя само един интервал, но не ми позволи да запиша после файла.
копирах файла на друго място както е показано във видеото, но не успях да изтрия hosts файла от папка etc.

моля ако някой има мнение да го сподели.

инсталирах си и iroot /изтеглих го чрез комптъра/, но явно някъде бъркам.
предварително Ви благодаря.
Цитирай

Здравей,


Нямаш Google Play или имаш и не тръгва? 

Моят съвет е просто да смениш ROM-a. Стоков се сменя с програмата Flashtool, а иначе най-добре да сложиш custom ROM (поне според мен).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Имам гугъл плей, но не тръгва.
пише няма връзка

Благодаря за съвета
Цитирай

Доста информация за модела има тук и тук 

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Star 

 
   
 Здравейте, днес се опитах да вляза в Google Play, но колкото и опити да направя, каквото и да направя ми изписва "Проверете връзката си и опитайте пак". Интернет си имам, друг е проблема явно
Цитирай

Това го прави на мобилен интернет или WiFi?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Wi-Fi
Цитирай

Рестартира ли телефона и това актуализирано ли ти е когато го отвориш >> https://play.google.com/store/apps/detai...ndroid.gms

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здрвейте!Имам следният проблем с маркета.Като го отворя ми пише, че няма връзка.Махнах ъпдейтите на маркета, но проблемът си остана.Не е от интернета, като влезна от компютър в сайтът ба гугъл плей, пише, че нямам вързани устройства.Пробвах алтернативи на марлета, но като пробвам да инсталирам по-голяма игра не може да си свали ъпдейтите.
Дали има решение на проблема?
Цитирай

Изчисти му кеша и пробвай пак.

 
Цитирай

(2015-06-10, 21:28:57)NoMaD написа:  Изчисти му кеша и пробвай пак.

Изчистих го, проблемът остава.


Забележка от Модератор!


8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пробвай с мобилни данни.

 
Цитирай

От таблет съм, нямам 3G.Имам чувството че са ми ограничили достъпът, не мога и с друг акаунт да влезна.
Цитирай

Както всеки казва. Фябрични настройки, ако не стане, слагане на нов ром
Цитирай

Като си изтегля Hearthstone ми показва, че нямам достатъчно място на устройството.Има ле начин приложенията да се изтеглят направо в USB или в картата памет ? Благодаря предварително.
Цитирай

(2015-06-11, 06:17:09)mitkoandroid написа:  Както всеки казва. Фябрични настройки, ако не стане, слагане на нов ром



Оправих го, нещо се беше омазало съвсем и се наложи да поръчкам в hosts, файла, сега всичко е на 6.
Цитирай

Здравейте!
От известно време използвам Lenovo А328, но едва тези дни си пуснах мобилен нет на една от двете карти. И започнаха проблемите - през мобилния нет няма влизане в youtube, google play, viber. Качих си Лисицата и само с нея мога да браузвам. През WiFi всичко си тръгва, но през мобилния нет не става. Изтрих кеша и данните на тубата и гугъл плей, без резултат. Има ли някакви рестрикции за логване в Google акаунта само през WiFi? Дори да е така , пак остава проблема с Viber. Вярно,че е регистриран на другата сим карта, но това има ли значение, щом до телефона има мобилен нет?
Благодаря предварително за всякакви насоки и идеи!
Цитирай

Изтрий си Proxy и Port от настройките на APN (точка за достъп или нещо такова е превода на български) и после натисни бутончето (или точките) за меню/опции и от там Save/Запази.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)