Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

прокси и порт са без зададени стойности - "не е зададено". Настройките на точката за достъп APN, са въведени от служител в офис на мобилния оператор. Не че не е възможно да са некоректно въведени,де...
Цитирай
Аксесоари

Зависи на кой оператор си. При M-Tel трябва да промениш от wap да стане на inet, но тък като пазиш в тайна оператора няма как да знаем кой е той и какви точно настройки имаш за APN.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2014-04-16, 07:48:52)Friz написа:  
Friz написа:Пробвай така влез в settings->apps(или както се казва)->all->натискаш меню бутона и даваш reset app preferences същото важи и за колегата по-горе.

с HTC Desire 310 съм моля да ми обясниш кой е този меню бутон след като изпълня предишните стъпки? Smile
Цитирай

Най-вероятно е под формата на три точки горе в дясно.
Цитирай

Значи проблема е следният.
Руутнах си устройството и си изтеглих freedom обаче по едно време реших да вляза в googleplay не стана  реснах телефона пак нищо и накарая го factory reset-нах и пробвах да вляза пак в google play и пишеше че няма надеждна връзка с данни и т.н.
Четох доста теми но проблема при мен е че ако се опитам да изтегля апк файл ми исписва изтеглянето неуспешно иначе щях да изтегля пак freedom да го спра и да го изтрия но уви немога със сякакви файлове нито мога да приемам от бултут моля помогнете.
Цитирай

Извинявам се ако съм пропуснал но не можах да намеря такава тема. От скоро при актуализациите на приложенията ми излиза грешка 403. Връщах до фабрични настройки но и това не помогна, после влязох с друг акаунт и пак нищо. Ще съм благодарен някой ако е имал такъв проблем да сподели как го е решил. Още веднъж се извинявам видях че има такава тема ще помоля модераторите да преместят питането ми.
Цитирай

Влизаш в Диспечер на приложенията >> Всички и изтриваш кеша и данните на Google Play store , Google Play services , приложението за сваляне би трябвало да се казва Downloads или подобно тъй-като не знам с какво устройство си. Рестартираш и влизаш в Play store и си теглиш някакво приложение колкото да разбереш дали сваля и ако няма проблем тогава актуализираш приложенията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Това с чистенето на кеша и данните на Google Play магазин го правих вчера само, че не рестартирах и не се получи. Като дойде нова актуализация и се появи тази грешка ще пробвам и  рестарт след чистенето да видя какво ще стане.
Цитирай

Много странно. И аз като @esil2 имам същият проблем. За първи път се появява. Вчера реших да актуализирам повечето си приложения и грешка 403 се появи когато опитах да ъпдейтна картите и google play игри. Също така при опит да ъпдейтна Jetpack Joyride изписва "изчакване на мрежата" или нещо подобно (с две думи стои си така безкрайно без да започва да се актуализира). При всички останали приложения и игри нямах проблем, но при тези ударих на камък. Така че много странно, че при колегата по-горе и при мен има такъв проблем. Дали не е в сървърите на гугъл или е просто в маркета?
Цитирай

Не знам къде е проблема но днес гледам се актуализира gmail и нямаше проблеми.
Цитирай

Да и примен сега всичко е ок, вчера като го имаше проблема батерията ми беше на около 20 % поровичках го малко докато падне да го заредя и днес на сутринта опитах пак. Гореспоменатите от мен приложения сега се актуализираха без проблем Smile Явно наистина проблемът е бил или в гугъл или в маркета (мисля че той е бил).
Цитирай

Здравейте по прочетох няколко страници от темата. Тествах разни неща, без резултатно. Затова и пиша от 4 дена имам грешка 403 за три приложения. Viber, Gogle Play и Картите. Чистих кешове рестартирах и т.н. но нищо. Апарата е Samsung Note 4 SM-N910C андройд 5.0.1. (L) ако има значение.
Цитирай

Проблема при сваляне през мобилните данни ли е?

 
Цитирай

И при двете дава грешка било то Wi-fi  или мобилни данни.
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1172243

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Това го правих вече. Без резултатно. Но от днес и Facebook e в списъка с 403 грешка  Sad
Цитирай

И при мен така беше с Viber и Instagram
С Instagram ми даваше грешка 2-3 дни и днес успях да го актуализирам... Не знам каква е причината за това
А при Viber не можеше да се актуализира през Wi-Fi, но през мобилните данни успя...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

При мен на 2 таблета и телефона (от подписа) Viber не можа да се обнови - та се оправи като деинсталирах 5.5.0 и после без проблем се изтегли и инсталира 5.5.1, а аз си мислех, че проблема е в Google Play, но не е.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

С Viber готово и другите по тоя начин. Дейнстал - почистване- инсталиране на ново. Благодаря. Остана само Gogle + в тая графа.
Цитирай

Виждам, че сте заключили темата в раздела за Note4, ама проблема си стои. С чистене на кеш и данни не се оправя. Преинсталацията на повечето приложения помага, но вградените няма как да се излекуват по този начин, дори и с ънинстал на последните ъпдейти.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
Question 

От доста време имам 1 проблем , не мога да си вляза в Google Play профила. пише ми следното : "Не може да установи наждна връзка със сървъра" . Аз интернет имам Wi-Fi , преди иконката за Wi-Fi -я ставаше синя и това значеше ,че има нет нооо вече седи сива . Аз пак имам интернет , ползвам търсачката. моля ако някой може да ми помогне да го направи ще му бъда много благодарен!!  Smile
Цитирай

DeadlyPants, имах същият проблем, при мен се оправи като влязох през браузъра в профила си в Гугъл и си смених паролата на гугъл акаунта. Но има една особеност, новата парола трябва да е по-сложна от старата. Дано това ти свърши работа. Smile

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай

Моля ви помогнете ми.Аз също си деинсталирах актуализациите и ме върна към Google Play Market(версия 4.9.13).Но като го стартирам ми изписва няма връзка.А аз имам мобилен интернет,и мога да влизам в нета през браузъра.Пробвах да изтегля google play store през нета но не стана.Изтеглих оригиналната версия която беше на телефона -5.7.10 но като го инсталирам ми изписва приложението не бе инсталирано.Нямам rootxна телефона.Аз съм с Lenovo p70-A и Android 4.4.4 Kitkat.Моля помогнете ми ако можете!!!
Цитирай

Здравейте!
Имам проблем с Маркета.
Постоянно като искам да си инсталирам нещо ми изписва,че приложението е голямо и иска да го инсталира само през WIFI ?
Аз махам отметката за wifi и продължавам с мобилния интернет и то като тръгне да инсталира пак ми изписва, че търси wifi ?
Моля помогнете?
Цитирай

Като за начало изтрий кеша и данните на Google Play.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)