Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Google Play

Здравейте, върнах фабричните настройки на Alcatel One Touch Idol 2 mini и сега не мога да вляза в Play Store, Youtube и каквото и да било искащо гмайл. Пробвах да го рестартирам, да трия данните на play store, да слагам по-нова версия на play store после да върна старата - нищо не помага и все същото "Възникна проблем при комуникацията със сървърите на Google. Опитайте отново по-късно." На моят телефон Huawei ascend p1 не съм имал такива проблеми а съм го връщал фабричен 2-3 пъти. Пробвах с 3 различни google акаунта дори направих нов пак не става. Моля ако някой има идея как да го оправя да сподели защото вече от 3 часа се опитвам да го оправя и нищо. Андроида e 4.2.2 JB. Браузърът не ми позволява да влизам никъде изписва ми "forbidden" на всичкото отгоре.
Цитирай
Аксесоари

Какъв интернет използваш? Да не е някоя мрежа с ограничения?
Цитирай

Не съм с wi-fi интернета е на виваком. Телефона аз съм го настройвал след като беше взет миналата година и нямаше проблеми.
П.С: Оправих го не знам как се сетих - влязох в настройките на сим и пратих смс с всички настройки, това беше последното което бих се сетил.
Цитирай

Здравейте!

Вие сте последната ми надежда.

Преди време за залъгах да си инсталирам "Freedom". При инсталацията ми изписа "Това приложение може да е забранено във вашата държава и дори след неговата деинсталация, съществува възможност никога повече да не можете да използвате Google Play". Е, така и стана. Не мога да влизам в Google play и това е. Опитах всичко от този форум и от други ресурси и нищо...

Телефона е Samsung Galaxy SII GT-I9100, рутнат с версия 4.2.2 JDQ39E. Ресетнах го, пак не се оправи. Изтрих кеш, дата, SD картата и всичко... Но все още не успявам да влизам в Google Play. Тегля си *apk файлове от тук и от там, но при пускаме на игрите/приложенията - "Unfortunately, Google Play Store has stopped" и не тръгват, дори и с кеша. 
 
Моля за съвет как да се справя с проблема!
Цитирай

Щом си опитал всичко и не се получава единственото което остава е, да преинсталираш телефона с заводския фърмуер.
Цитирай

@yvor, не ми се иска, понеже не съм на ясно после как да го руутна отново...
Цитирай

За проблема ти е писано много пъти. Просто не си чел какво ти казва Freedom когато си го инсталирал. За да се оправиш, инсталирай отново програмата стартирай я нормално  и от менюто и, и дай стоп. Чак тогава можеш да я деинсталираш.  Просто си пропуснала да и дадеш стоп (или там както се казваше опцията). Няма нужда от преинсталация.
Цитирай

Здравей!

Четох, дадох стоп преди да я деинсталирам. Току що опитах отново - без успех. Преди ми искаше някакъв redeem code и после "Unfortunately, Google Play Store has stopped!" Сега вече направо ме изхръля...
Цитирай
Sad 

Сега друго 20... Като пусна някоя игра или приложение, инсталирано само с .apk файл или .apk и кеш... Пак ми пише "Unfortunately, Google Play Store has stopped!" и ме изхвърля от играта или приложението. 
Цитирай
Bug 

Телефонът ми е руутнат инсталирах си Lucky patcher и така си оправях доста от проблемите с гугъл плей. Но на скоро пробвах всичко къде ли не търсих.. всяка стъпка от тук съм следвал-> "https://www.androidpit.com/google-play-not-working". Хост файла модифицирах,далвик кеш чистих, данните на гугъл плей също, оригиналната версия и модифицираната, имам най-новата версия и на услугите на гугъл плей, но нищо не става отново и отново крашва..
Когато започна да тегля или актуализирвам нещо над 100мб крашва, след това чистя данните на плея и всичко е наред, но започна ли да тегля спира да работи.
Цитирай

Започвам да си мисля, че този проблем (и такъв тип проблеми) са непоправими. Отново root и пак да счупя нещо.

Някой друг сеща ли се за решение на проблема с Google Play?
Цитирай
Thumbs Up 

Здравейте Колеги, имам проблем с google play.  проблема е следния постоянно ми изписва Unfortunately Google Play has stopped. Опитах триене на кеша - без резултат. При деинсталиране на актуализациите   на Google Play и услуги за Google play проблема се решава.. НО след това за да работи дадено приложение или,ако искам да сваля нещо от магазина ми изписва,че трябва да имам актуализация на Google Play. След като актуализирам проблема Unfortunately Google Play has stopped отново е налице,досадно е надписа се появява всяка минута.. Благодаря предварително,ако някои сподели как да се отстрани този проблем..

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

При такъв проблем на престижото което имах, се оказа скапано дъно и ми дадоха настоящия/по точно аз пожелах/ Тъй като беше в гаранция, и го бях давал 3-4 пъти за този проблем, от втория път натам със снимки и видео. Проблема се състоеше в това, че там от където го бях купил, не са го дали на официалния сервиз, а са му правили преинсталация, но това го разбрах накрая от официалния сервиз. Ако устройството е в гаранция , не се занимавай ти. Или го носи в сервиз, или го дай на някой който знае какво прави.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2015-11-22, 19:32:00)nistel_87 написа:  Здравейте Колеги, имам проблем с google play.  проблема е следния постоянно ми изписва Unfortunately Google Play has stopped. Опитах триене на кеша - без резултат. При деинсталиране на актуализациите   на Google Play и услуги за Google play проблема се решава.. НО след това за да работи дадено приложение или,ако искам да сваля нещо от магазина ми изписва,че трябва да имам актуализация на Google Play. След като актуализирам проблема Unfortunately Google Play has stopped отново е налице,досадно е надписа се появява всяка минута.. Благодаря предварително,ако някои сподели как да се отстрани този проблем..

Колега,а случайно и ти да си инсталирвал програмата Freedom,преди да започнат проблемите с маркета?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Никога не съм инсталирал програмата Freedom, проблема дойде след ъпдейт на гугъл магазина. Сега хем постоянно ми изписва тази грешка,ако премахна актуализациите другите приложения не ми работят ,защото трябва актуализация до последна версия. става некво мазало едното без другото не може .. Bu

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

(2015-11-22, 20:34:49)nikolov89 написа:  Колега,а случайно и ти да си инсталирвал програмата Freedom,преди да започнат проблемите с маркета?

Колега, кажи ми, моля те, че знаеш как се решава проблема с тая ***** програма Freedom? Всичко пробвахме вече...
Цитирай

@Blane,ами метода е този,който е описан в темата слагаш я на ново от менюто и даваш СТОП и я деинсталираш,щом и това не помага май не ти остава нищо друго освен да си преинсталираш телефона.

@nistel_87 и при теб май варианта ти е да си флашнеш рома на ново,щом преинсталиране на гоогъл магазина не помага...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

(2015-11-23, 08:22:49)Blane написа:  Колега, кажи ми, моля те, че знаеш как се решава проблема с тая ***** програма Freedom? Всичко пробвахме вече...

Това го пробвах също. Не се получи... Снощи ме посъветваха да тествам с Lucky patcher, отново без успех.  Bu
Цитирай

Оправих проблема! От Lucky patcher дадох да премахне Licence на Google Play, рестартирах, uninstall Google play, след това го инсталирах отново и се оправи. Сега работи, което е странно, понеже това го пробвах не веднъж, но може би с различна последователност. Надявам се да съм помогнал...

Smile
Цитирай

∆<<Здравейте! От скоро имам проблем със Google Play ( не Store, ами целият Google Play). Включвам го и ми пише No Connection. Рестартирам го - не. Но имам връзка дори игрите които искат интернет ми вървят. Но влизам в магазина, Goog|е Plау игри и дори YouTube  и ми пише No Connection. Влизам отново и отново, рестартирам телефона, но не. Пак същото. Ако някой ми каже как да го оправя, благодаря. Дори имам чувството, че съм баннат от Google. Не знам защо. Ако ми помогнете, благодаря!>>∆



 
А и както видате съм нов потребител тук.
Цитирай

(2015-11-22, 20:34:49)nikolov89 написа:  Колега,а случайно и ти да си инсталирвал програмата Freedom,преди да започнат проблемите с маркета?

Да, инсталирах я и като почнаха я изтрих, но пак имам проблеми.
Цитирай

Сега, колега инсталирай пак програмата freedom. Влез в програмата и натисни "СТОП". После може пак да я деинсталираш. Така ще си решиш проблема. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

[Изображение: 2ns5nys.png]

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай

Направо деинсталирай Facebook приложението и го изтегли отново - тогава ще стане.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте! Проблема е , че при изтегляне или актуализиране на каквото и да е приложение от Play Store, той спира да работи (Stop working). Таблета е Wink Highway 10". Tърсих решение навсякъде и единственото което намерих е , че хората имат същия проблем, но решение не открих. Ако някой по компетентен по темата човек може да помогне му благодаря предварително! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)