Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S5 или S5 Neo
#26

Дано да не ти се случва да си порежеш пръста там където са ти отпечатъците  Grater

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Затова може да се регистрира повече от един Big Grin
Цитирай
#28

сорий, че пиша в тази тема
аз се питам Lenovo Vibe P1 или Samsung Galaxy S5 Neo като са ми на една и съща цена във виваком но немога да преценя още
какво ще кажете

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#29

Ако започнем да ти отговаряме тук, темата ще се превърне в спам. Пусни си тема в този раздел - Кой телефон/таблет да избера?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#30

Аз си купих S5 neo, но все пак не разбирам защо сравнявате така двата телфона. s5neo ми струваше 547лв а s5 стурва 699 - говорим за цени без договор. Все пак 150 лева разлика в цената има. това са телефони от различен ценови клас. Сравнявайте ги с други от подобен ценови клас. Лично на мен ми се струва, че за тези пари s5 нео дава предостатъчно.
Цитирай
#31

Купих си С 5 Нео преди около два месеца. Много съм доволен от телефона. Много бърз, камерата е супер. Видеото не е 4К, но за мен не е толкова важно, колкото снимките. Има и много други плюсове!
Цитирай
#32

То е ясно, че е S5 е по-хубав. Все пак, веднага се забелязва разликата в изработката. S5 Neo е някакъв по-дървен сравнен до S5. За това не харесвам Neo серийте на Samsung.
Цитирай
#33

Какво се хвалите с този фингърпринт? При S5 е ужасен, няма база за сравнение даже и с новите китайчета, камо ли с S6 или Iphone. 3 години имах инфраред и съм го ползвал 2 пъти. И не съм сигурен, че процесoрът му е по-добър на бенчмарк тест NEOто има по-добър резултат.

SM-G780G/DS
Цитирай
#34

Аз пък не разбирам хората, които плюят фингърпринта на S5. Преди лолипоп беше ужасен да, но сега, след като може да сканира пръстите под всякакви ъгли е идеален. Ползвам го откакто съм на лолипоп и никога не ме е подразнил с нищо. В какви ли не ситуации си отключвам телефона без никакви грижи. И е много по-добре отколкото да пишеш пароли или да свързваш точици....

Аз също разгледах S5 neo, както казва alchniq_123 , определено се намира разлика в изработката, доста по- .."евтино" усещане създава (лично мое си мнение).. но в крайна сметка не е лош телефон.. всеки може да види какво може и какво не може този телефон, какви са му разликите с S5 и да си направи сметката.. GSMArena има опция за сравняване, Youtube е пълен с клипове с ревюта, сравнявания и тн.....
Цитирай
#35

И каква е разликата в изработката? Че има едно заухаво капаче на юсб порта ли? Дето се изтъква след 2рото отваряне.

SM-G780G/DS
Цитирай
#36

По-скоро разлика в изработката идва от по-некачествения и гладък капак на S5 NEO,когато се държи.Все пак NEO моделите са леко поорязани от братята си без NEO.Galaxy S3 Neo примерно, дори няма Gorilla Glass,примерно само.Но като цяло S5 Neo като работа и бързодействие се представя блестящо.Това е от лично набюдение към апарата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#37

@osssinator, не се засягай, ползвай си го със здраве. Написах моето лично впечатление и мнение по нагоре..  Капачето на  usb порта изобщо не съм го  споменал..  не го броя за + или - ... Може би е  минус даже,  тъй като  си е грижа да се отваря и затваря всеки път..  Моето  btw  не се е износило изобщо..
Цитирай
#38

Аз ползвам s5 neo и съм супер доволен от апарата . Няма да мисля дали съм затворил капачето като се намокри и тн. Бърз е до март ще получи ъпдейт до 6 , което е още един + за външния вид съм съгласен но с едив хубав кейс лети . Най-големия -за мене wi fi зареждането
Цитирай
#39

а кой снима по-добре

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#40

Здравейте, възможно ли е на НЕО да се сложи заден капак от S5? Поне според мен капака на оригиналния С5 е по-добре направен и би си струвало да се направи ако е възможно.
Цитирай
#41

Здравей, капаците са напълно взаимозаменяеми, не съм пробвал, но преди време се интересувах и от много места се потвърди Smile
Цитирай
#42

Благодаря! А след като са еднакви S-view cover от S5 ще работи ли с НЕОто или самия телефон няма да го разпознава?
Цитирай
#43

Реших да си купувам Neo и прочетох доста из нета. Когато излиза S5, по същото време се продава и негов фалшификат без fingerprint, без сензори, с калпав бутон и прочие неща, които като чета дискусията тук, веднага ми напомнят за Neo. Така нареченият S5 "фалшификат" излиза със Samsung името, та се чудя... Ако всичко друго в S5 напомня за фалшификата, дали се отнася и това, че реално не е водоустойчив, както е показано в Youtube видеото Fake Samsung Galaxy S5 vs. Samsung Galaxy S5 Water Test - Will It Survive?


Някой собственик на такъв телефон тук, който иска да тества, или някой да е виждал подобен на горния тест за Neo? Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)