Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z3 / Samsung Galaxy Note 3
#26

Единствено батерията и камерата не му хвалят, ама за тия пари е добре според мен...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Аксесоари
#27

На мен пък батерията и камерата са ми важни. В комбинация с чист Андроид ще са супер.
#28

Аз съм с нексус 4 и върви супер мазно Smile петицата даже трябва да е по добре...даже някои от форума им слагаха батерии от g2 и забравяш за батерия.
#29

Ако наистина ти предлагат нексус 5 за тези пари го вземай. По-хубаво нещо от чистия андроид няма.
#30

(2015-09-17, 17:07:53)musabesni написа:  даже някои от форума им слагаха батерии от g2 и забравяш за батерия.

Иновативно .. Някой да сподели подробности и опит?
#31

Виж във форума на Нексус 5,ако не-в xda. Има инфо 100%...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#32

.. Сложничко било Big Grin
#33

Екрана на н5 е с много слаба яркост
#34

А бе .. да си се придържам към основната идея - Z3, а ..

Има чисто нов Desire 820 за 450лв.
#35

Не знам, аз съм го ползвал за час и нещо само, добре се представи. За камерата и батерията четох по форумите, а яркостта ми беше добре.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#36

Май ще взимам Сонито, само да видя за колко ще дам моя Smile
#37

Според мен вземи сонито. Много стилен телефон, изчистен дизайн без нищо излишно. Работи много добре, защитен от вода и прах, добра батерия... Какво повече може да искаш? Smile

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#38

Сонито колега. Няма да сбъркаш. Доволен ще си.

Samsung Galaxy S10+ Green
#39

Хора, може ли набързо да нахвърлите по едно мнение, защото ще трябва да звънна и да кажа кой от двата ще взема:

Xperia Z3 - ползван, но като нов за 520лв. (1080p дисплей и 1gb повече RAM)
Xperia Z3 Compact - чисто нов - 480лв. (720p дисплей, 1gb по-малко RAM, но по-издържлива батерия, топ 3)

По настоящем и двата са без гаранция. На Z3 я търсят, а на другия не е попълнена гаранционната карта.
#40

Направо Z3 аз както и във други теми съм казвал всяко едно отклонение от оригинала като компакт,нео,мини и тнт не стават за нищо
#41

Нещо не е в ред, компакта нов е поне 680лв.

Pixel XL / Android 9 Pie
#42

Защо да не е? OLX.
#43

Чудно ми става,телефоните са миналогодишни модели,а нямат гаранция...къде е уловката ?
#44

"..На Z3 я търсят, а на другия не е попълнена гаранционната карта."

Кажете нещо за ASUS Zenfone 2 / 4GB RAM / 32 GB + slot - 530лв., чисто нов, внос от Китай
#45

Айфон е по - добър, иначе виж колко струва Асус по китайските сайтове и си направи сметката

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#46

Клик - т.е. точно толкова г/д
#47

Малко по евтино идва зенфона,компакта съм се убедил че не снима на тъмно.бих заложил на големия З или асус-а
#48

Нищо, че е от Китай. Той си има бг меню, ала-бала. Въпросът е да НЕ е китайска реплика? И ако е  - дали ще си проличи по работата, защото на външен вид мисля, че няма да намеря разлика .. дори Айфоните ги правят 1:1

Има оферта за Note 3, с гаранция до Март, 2016. Без следи от употреба, пълен комплект - 500лв.
#49

(2015-09-18, 17:27:13)musabesni написа:  Чудно ми става,телефоните са миналогодишни модели,а нямат гаранция...къде е уловката ?

Има вариант като се взима от  юридическо лице гаранцията да е 1 година
#50

Тази тема се изчерпа и колега Optimism не ти препоръчвам да отваряш нови Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)