Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предна камера не работи
#1

Здравейте, от скоро открих, че като пусна предната камера и тя не работи, камерата забива. От настройки изчиствам кеша и задната тръгва, но предната не. Рестартирах с заводски настройки и предната камера проработи, но след два дена пак спря. Като цяло имам 5 инсталирани приложения, някой има ли идея от какво може да е?

[Изображение: 036059308.jpg?r=0]
Цитирай
Аксесоари
#2

Би ли обяснил ''рестартирах със заводски настройки''?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

(2015-09-22, 17:19:29)dp4u4umi6ev написа:  Би ли обяснил ''рестартирах със заводски настройки''?

щом това не разбираш не мисля, че можеш да помогнеш за камерата Smile.. демек нулирах до фабрични настройки...
Цитирай
#4

Колегата те пита, понеже си описал действието си малко двусмислено, а тук(във форума) има хора знаещи, и такива нищо не знаещи.
Според мен, може да се е разместила буксата на камерата. Щом си пробвал с ресет, опитай с друго проложение за камерата, примерно Xcam, или което и да е,ако и тогава е същото, то следва да е хардуеърен проблема.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#5

(2015-09-22, 17:24:38)DragoI написа:  
(2015-09-22, 17:19:29)dp4u4umi6ev написа:  Би ли обяснил ''рестартирах със заводски настройки''?

щом това не разбираш не мисля, че можеш да помогнеш за камерата Smile.. демек нулирах до фабрични настройки...

Много добре те е попитал колегата .Просто от "рестартирах със заводски настройки" нищо не се разбира . И за да не ме обвиниш и мене ,че нищо не разбирам може да пробваш да префлашнеш стоковия ром по начин описан в тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62112

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#6

Префлашнал съм го с оригиналния 30b hongkong, беше на 30А до скоро, но след тази процедура работи някъде към два дена и пак спря, странно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)