Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на RedMi Note 2

Аз моят също го взех от TO. Много съм доволен! Казах, да не отваря кутията и да не флашва каквото и да е било. И всичко дойде фабрично запечатано. Телефона беше със 6.7.3. China Stable. Батерията си беше запечатана, имаше протекторна камерата. Всичко беше изрядно. Опаковката също беше много добре. Нямаше никакви наранявания. Най-хубавото е, че дойде за 5 дена, като 2 от които не бяха работни. Тракинг номерата ги даваше той, без да му пиша 3-4 пъти, да го подсещам. Като цяло само от амазон са ми идвали така бързо и изрядно нещата.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
Аксесоари

Ок.Благодаря на всички за отговорите.Поръчвам тия дни.
Цитирай

Някой поръчвал ли е от ТopOne освен телефона и слушалки. Искам да поръчам и двете, ама на слушалките не ми дава опцията за DHL. Писах на продавача ама 2ри ден не ми е отговорил нищо! Т.е искам да ги прати в една пратка...ама дали...

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128
Цитирай

Ще ти ги прати, а не ти отговаря защото се подготвят за 11.11 и съм 100% сигурен, че не смогват да обрабтоват и текущите поръчки - на мен и мой приятел ни прати еднакви тракинги от Англия до България...
Цитирай

Здравейте колеги, на 3.11 си поръчах Redmi Note 2 Prime от GearBest , трябва да е изпратен от склада им в Англия на 5ти. Понеже вече няма търпение, да питам все пак някой знае ли колко време отнема средно доставката от Англия ? Мерси.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай

Не са ли ти дали тракинг номер? По какво е изпратен?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

На 9.11 получих телефон Mi4 с Интерлогистика, който е тръгнал от Англия на 3.11. Иначе поръчката е изпратена от гирбест на 30.10.
П.П. Сега погледнах бележката, Интерлогистика са го поели на 6.11.
Цитирай

Ами има да, и ето това пише :

(предполагам че трябва просто да имам малко повече търпение)

[Изображение: tracking.png]

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай

Днес поръчах 1 прайм и 2 16гб от ТО ... да видим.
Цитирай

Наистина ли само китайската версия има слот за карта памет?
Цитирай

Всичките версии имат слот за карта памет.
И другия път не спи с грозните колежки, колкото и да си пиян. Wink

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Днес 12.11.2015 телефончето (Redmi Note 2 Prime) пристигна на посочения адрес (бе поръчано на 3ти). Тепърва го разучавам, ще пиша какви са ми впечатленията скоро.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай

Нека и аз да споделя с вас сагата през която преминах при поръчката на телефона от GearBest. Никога до сега не бях пазарувал от тях.
Поръчах телефона за мой колега с доставка от европейски склад и се наложи да мина през простотията с потвърждаване на самоличността.
Изпратих исканите от тях снимки на лична и дебитна карта и започнах да си чакам спокойно 24 часовата проверка. Какво бе учудването ми, когато на следващия ден получих от тях имейл отново да изпратя сканирани същите документи, респективно има проблем но не казват какъв е (предполагам проблема е в това че не бях снимал и задната страна на личната карта, където е адреса ми). Побеснях направо    Angry  и ги почнах както си знам, използвайки първо ......... майката.   Изпратих им гневен имейл, че такова чудо като тяхното не съм срещал никъде, а съм купувач с много висок рейтинг в алиекспрес. При положение, че предния ден съм им пратил снимките, какво искат още.   Дебело подчертах, че те нарушават законите на моята страна, според които нямат право да събират лична информация за гражданите и че с тези бюрократични спънки ме отблъскват като клиент и ще им направя лоша реклама навсякъде. 
Какво бе учудването ми когато днес още в 8 часа сутринта получих известие на пощата си, че телефона е изпратен през Холандия с трек номер за проследяване, както се полага.
Засега толкова от мен. Ще пиша като има развитие по въпроса.  Storstark

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

Купувач с висок рейтинг и да му се налага да потвърждава самоличност? Alipay ползваш ли? Какъв ти е рейтинга а колко и колко точки? Аз купих 3 телефона през ТО онзи ден и единственото нещо което трябваше да направя бе да отговоря на емайл с потвърждение, че това наистина ми е адреса и телефонния номер.
Цитирай

Какъв Алипей, става дума за Gearbest. Два пъти ми се случва това нещо с тях, даже бях писал някъде във форума, но си исках парите обратно, отказах да им пращам лични данни. Обаче тогава България не беше включена за доставка от Евро склада и поръчките бяха до адрес в Германия. Сега вече ни има в списъка на "белите" страни и миналата седмица получих телефон от GearBest без никакви ядове от европейския склад. Но сега имам пак поръчка и 3 дни статуса все още стои на "processing". Ще изчакам до другата седмица и този път и аз ще ги насоля. А едни слушалки от Китай вече 60 дни ги чакам и още не са пристигнали, иначе имам снимка на пакета върху кантара.
Не са сериозен продавач тези.
Цитирай

Нека да уточня нещо. В алиекспрес не съм имал никакви проблеми досега. Не ползвам тяхната система за разплащане Alipay, защото понякога поръчвам неща за мои приятели и  плащането го извършвам директно от техните карти. Целта е да не пълним гушите на банките с транзакции от тяхна към моя карта (това съм го правил в случаите когато нямам достатъчно пари в картата си). Рейтинга ми в алиекспес  e А3 - 1000 точки. Проблема който описах е със сайта GearBest. Написах им за рейтинга с цел психологическо въздействие - демек ще откажа поръчката и отивам при конкуренцията. При въпросния ТО в алиекспрес имаше само 16 GB версии, а колегата искаше 32.
ПС: Преди малко коментирах с един приятел проблема и се оказа, че май въпросната проверка я искат само при закупуването на стока с по висока цена. Моя човек десетина пъти е пазарувал от GearBest дребни неща на максимална стойност 40 долара и такава проверка не му е правена никога.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

Скоро се очаква да излезе новата версия Xiaomi Redmi Note 2 Pro Със същите характеристики но метален корпус и скенер за пръстов отпечатък Малко по скъп   http://www.gizchina.com/2015/11/13/all-m...-at-tenaa/
Цитирай

Здравейте.Имам поръчан телефон от Топ Оне с DHL.Искам да попитам при доставка до посочения от мен адрес плаща ли се още нещо,такса или др.Или всичко е в плащането в Алито.
Цитирай

Всичко се плаща в Алито.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Ок.Благодаря.
Цитирай

Някой поръчал на 11.11 от Али-то(TopOne) и да са пратили?Да има тракинг номер? Още чакам изпращане.Това 4-8 дни няма как да се случи.Два протектора ги чакам 35 дни. И май отиваме към диспит. Цени добри ама то да забравиш какво си поръчал.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128
Цитирай

Аз поръчах на 11.11 3 телефона. Един прайм и два 16гб. Прайма ми е поръчан на 11.11 в 0:04 часа тяхно време и е пратен. Пратиха го почти веднага. Имам и двата тракинг номера. До UK и от там до тук. Съответно им писах с номер за поръчка за останалите 2 и защо не са пратени заедно та ми отговориха, че още не са стигнали до тях и имали много поръчки и не смогват да ги обработят. Обещаха да ми ги пратят до 2 дни, т.е. днес или утре рано. Те са поръчани в 6:22 часа тяхно време. Виж кога ти е поръчката и смятай горе долу времето. Навсякъде има огромни забавяния не е само при ТО.
Цитирай

@coco Нали си наясно с описанието? Дните включват (4-8) СЛЕД изпращането, а не след поръчка. Ship out within 5 days... ако ти говори нещо
Цитирай

Ясно ми е,че е до 8 дни след изпращането(уж), ама то по тая логика могат да го пратят след 30 дни па нека си чакаме 8те. Питах...да не мотаят нещо ама ше изчакам още ден-два. Па ще видим. За 40 дни това ми е трета поръчка.От предните две минаха повече от 30 дни след изпращането и нищо не съм видял.Да пускам ли диспут да ми връщат парите?

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128
Цитирай

НЕ могат да го изпратят след 30 дни - в описанието на търговеца има време за изпращане на поръчката. Ако не го спази, парите ти се връщат автоматично - демек както пише 5 дни, след проверката на плащането (24 ч), като минат тея 5 дни си получаваш парите от али-то. Виж на другите поръчки колко е времето за доставка - ако пише 60 дни ще трябва да изчакаш, инак се счита, че ти не си спазил "договора" за доставка като не си изчакал посоченото време от търговеца (с което като си направил поръчка си се съгласил)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)