Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на RedMi Note 2

Поръчах моя  Redmi Note 2 на 06.11.2015 г. в ТО. Получих 2-та  тракинг номера и от 09.11.2015 г. телефона според DHL е на Гетуик. От тогава нищо.Чудя се дали това е нормално? Мисля да питам китаеца.  edMi Note 2RedMi Note 2
Цитирай
Аксесоари

На мен ми даде само един номер от Англия до България. След запитване ми даде от Китай до Англия само че грешен. После ми даде правилен и всичко си дойде на мястото. Този от Англия до България няма да покаже нищо докато пратката не пристигне в Англия и човека който е там не я препрати. Показва само, до къде е пратката.
Цитирай

Това ми дава DHL при проверка на тракинг номера: 
Monday, November 09, 2015 at 07:51Origin Service Area:GATWICK - BISHOP'S STORTFORD - UKDestination Service Area:SOFIA - SOFIA - BULGARIA
Това не означава ли, че пратката е на Gatwik и колко дни са необходими обикновено за препращането и към BG? 
Или означава,че само информацията за покупката е там?
Цитирай

Инфото е напълно реално. Явно пратката ти е на летище Гетуик и и предстои да отпътува за София.

Smile
Цитирай

Пратката ти я дава така още от първия ден защото това е номера от Англия до България. Както казах когато стигне Англия и бъде пусната за България ще започне да се вижда къде се намира. Сега гледай от Китай до Англия номера за проследяване освен ако не е грешен както беше при мен.Аз платих понеделник ТО ми даде номер за проследяване в сряда. Пратката беше пусната за Англия в събота.Понеделник или вторник беше препратена за България.Сряда беше в София, а в четвъртък ми я доставиха.От момента на тръгването събота до четвъртък са 6 дена.
Цитирай

TopOne са едни от сериозните търговци, но и те не са застраховани от издънки, общо взето последната ми пратка беше първо с "ххххххххх" тракинг и след това даде реалния. Времето на пътуване е:
Когато тръгне от Китай - до Англия - 1 денонощие
Когато тръгне от Англия - до България - 1 денонощие
От София до Варна - 1 денонощие...

Общо взето в Англия ми се забави 3 дни, защото я получиха в петък и я пуснаха за БГ чак в понеделник.
Иначе тракинга който дава първи е от Англия до България - той се следи като втори. Ден-два по-късно дава тракинга Китай-Англия, следиш него.
Цитирай

Благодаря за отговорите,ориентирах се в ситуацията Smile
Цитирай

Тази цена ми се вижда странна... Има ли някой мнение за този сайт.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Re...54977.html
Цитирай

Koe и е странното? $3 разлика? http://www.aliexpress.com/item/Original-...eb201560_9
Това все пак е TDD.
Цитирай

Обаче първите поне пише, че изпращат безплатно от Испания, а TO иска 21$.
Цитирай

Да очевидно цените са почти като на всякъде другаде, а и малко по-ниски , но пък доставката и сроковете им са необичайни.... !?
Цитирай

http://www.geekbuying.com/item/-Spain-St...55769.html
испански склад - цена 173 евра..
Цитирай

Кой да гледа, мерси к-2,пак съм блял в опита си да намеря нещо на по-добра цена Smile
Цитирай

Редакция.
Цитирай

Как мислите, нормално ли е вече 4 дни пратката да не е тръгнала от Китай, а същевременно на сайта пише, че е пратена и времето за защита си тече... Знам, че сега са натоварени с последиците от 11.11, но аз съм прецакан един вид, щото на сайта си пише, че е шипната, а на практика нямам трекинг номер за Китай и китаеца каза, да изчакам още няколко дни.
Срокът на защита ми изтича на 10 декември, но от 6.12 до 11.12 ще съм в чужбина и на практика няма да мога да си получа пратката, ако дойде тогава.
Някой знае ли, как работи функцията за удължаване на защитата и дали да я активирам сега, или някъде около 4.12, ако пратката още не е дошла?
Цитирай

За какво говориш човече,кажи ни поне от кого,по какъв начин си поръчал,колко трак номера имаш и следиш.с топуан досега сме нямали проблеми,за около 5-6 дни пътува до англия и от там за 1ден е в софия
Цитирай

Здравейте.Имам поръчан телефон,прайм версията 32 гб,вчера пристигна на седмия ден.Версията с която дойде е  андроид- 5.0.2 LRX22G,версия на MIUI 7.0 стабилен,7.0.6.0(LHMCNCI).Бях им писал да не го барат,но май Китайците са го слагали този ром.Въпроса ми е читав ли е,как се държи батерията,има ли бъгове много или е добре да го сменям с друг ром.Не мога още да се ориентирам с версиите на MIUI,за това питам.
Цитирай

Не е баран с тази си идва. За начало слагаш TWRP и веднага си правиш бекъпите ... задължително nvram. От там ако искаш оставаш с този ако искаш сменяш. Лично аз сложих 5.11.5 и намалих скалирането на проца до 403 мхц ... По добре е.
Цитирай

@gonzo Това е един от последните стабилни китайски, 7.0.8 е последният, тъй че ...
При положение, че пише stable, не виждам смисъл да го буташ
7.0.6 - MIUI 7 stable
6.7.5/10 - MIUI 6 stable
5.11.5/10 - MIUI 7 Dev

@ivjordan Ако е тръгнала със сингапурските е нормално, първите 2-3-4 дни има вероятност да не покаже нищо, но пак зависи от доставчика (там са бая). На мен лично последния пакет със сингапурите пристигна за 6 дни, но на куриера пишеше 4PX . Ако е с китайските е още по-нормално да нямаш ни вест до сега - при тях тракинга се вижда след 5-7 дни
Цитирай

За ТорОne става въпрос. Доставка с ДХЛ. Имам номера за От Англия до тук, нямам онзи за от Китай до Англия. Поръчах в понеделник вечерта.
Цитирай

Колега аз на 11.11 поръчах 3 ... Един прайм и 2 16гб. Прайма е при мен от няколко дни ... 16 гб били кът и имаха проблеми с пращането им. Вече бях получил прайма а те не бяха шипнати. Вече пътуват от вчера. Чакам ги другата седмица началото понеже заради уикенда ще се забавят у английско ... Това според ТО. За прайма имах и двата номера и го следих ... Идват за ден от ХК до ЮК и ден от ЮК до Бургас през София. Проблема е да ги пратят от ХК и след това да ги препакетират и пратят от ЮК.
Цитирай

Значи е нормално на този етап. Моят е Прайм, но още не е тръгнал от ХК, или поне не казват. Щом става за два-три дни, след като тръгне, няма проблеми.
Цитирай

Абе не е нормално 4-5 че и повече дена да не може да шипне ама ...
Цитирай

"Моят" Prime от ТО поръчан на 11.11, уж е пратен на 15ти ама още не съм го видял. Да съм бил търпелив....дали..Опитайте се и виеWink

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128
Цитирай

Моя го поръчах от Алото и след поръчката го изпратиха чак след 6 дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)