Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на RedMi Note 2

@1124, максимума е 7 дни - нормално е.

 
Цитирай
Аксесоари

Пратиха ми номер и за ХК - ЮК, 7 дни след поръчката, обаче това си е просто заявка за транспорт. Телефончето не е пратено. Очевидно им е тегаво след 11.11. Дано не се наложи да го отказвам.
Цитирай

Хм, това от ТопУан? Моя тръгна на 13 и на 20ти беше при мен. Този път без никакви сътресения...
Цитирай

Уааааааа, оферта за 79.90$ от GearBest за BlackFriday !!!
http://www.gearbest.com/m-promotion-active-196.htm

Има и недостатък. Само първите 20 завършили поръчката на дадената дата и час ще могатда се възползват от тази цена. Но пък тя наистина е добра!

Поздрави,

А.

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай

Шанс почти никакъв.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай

Те нали вече обявиха Note 3......Smile Какво му плащаш.....Има-няма $ 150 .

[IMG]     [/IMG]

[IMG]     [/IMG]
Цитирай

Дамм, това е страхотна новина.
Целият метален, 4000 mah батерия. Страхотна начална цена ...
Добре, че изчаках Smile

HTC Hero White / HTC HD2 - android / Nexus S / Galaxy S Advanced / Nexus 7 / to be continued ...
Цитирай

Само дето е значително по-скъп засега. В Topone го има (след 28.11) за около 220 евро с DHL-a.

Samsung Galaxy S7 Edge -> Xiaomi Mi8
Цитирай

Бият meizu m2 note, че да няма чуденка Smile
Цитирай

То хубаво ... да взимам ли 3 е въпроса сега?
Цитирай

Чистак нова батерия (3020 mAh) е от порядъка на 5-10 доларес. Тоя новия ноут започна да прилича на Iphone, Samsung еtc.. Като цяло новостите са металното тяло - че то има Meizu такова и то е с несменяема(подлежаща на смяна) батерия, 1000 mAh +, и тоя скенер - аз лично не го виждам като функция. На други марки телефони е отпред - натискаш/допираш и отключваш. На Elephone P8000 трябва да натиснеш power и тогаз да търсиш скенера... А и тея 211 $ хм. В рамките на шегата - с тея 170 г желязо повече в джоба имаш по-голям шанс да те цапне мълния Big Grin
Цитирай

3ката е с 4 грама по лека ... 1гб рам повече и по голяма батерия спрямо прайма с който съм в момента. Бонус (излишни са ми) скенер за отпечатъци и алуминиев корпус. .. Та как сериозно се замислих ...
Цитирай

Лошото е ,че батерията е несменяема.
Цитирай

Няма данни т.е. поне аз не намирам сд карта дали ще има.
Цитирай

Ще има карта памет. В повечето места, пише че има.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Според данните в DeviceSpecificasions :
Размери: 76 x 150 x 8.65 мм
Тегло: 164 г
SoC: MediaTek Helio X10 (MT6795M)
Процесор: ARM Cortex-A53, 2000 MHz, Брой ядра: 8
Графичен ускорител: PowerVR G6200, 550 MHz
Оперативна памет: 2 ГБ, 933 MHz
Вградена памет: 16 ГБ
Карта памет: microSD, microSDHC, microSDXC
Дисплей: 5.5 in, IPS, 1080 x 1920 пиксела, 24 бита
Батерия: 4000 mAh, Li-Polymer
Операционна система: MIUI V7 (Android 5.1 Lollipop)
Камера: 4160 x 3120 пиксела, 1920 x 1080 пиксела, 30 к/сек.
SIM карта: Micro-SIM
Wi-Fi: a, b, g, n, n 5GHz, ac, Dual band, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display
USB: 2.0, Micro USB
Bluetooth: 4.1
Позициониране: GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou

Smile
Цитирай

Eгати къръка съм значи... Хората си получават телефоните за 7-8 дни, а моя вече 9 дена не ще да тръгне от Китай... Май ше идва за коледен подарък, ама не знам тия от АliExpress колко време осигуряват защита на кинтите.
Цитирай

@ivjordan, не си ли комуникирате с продавача?

 
Цитирай

Ми, не съм му писал още, защото на сайта си пише "processing time: 12 days", т.е. той си има още три дни да обработи поръчката и да го прати. Ако се забави след този срок, ще му пиша.
Тъпото е, че в края на другата седмица заминавам за чужбина, а защитния период ще изтече преди да се върна. Т.е, ако на дойде до другия четвъртък ще трябва да открия диспут, защото следващата седмица няма да ме има и не мога да се възползвам от опцията, дори и да пристигне през това време. От друга страна, търговецът едва ли ще е много "хепи", ако открия диспут.

Споделете, ако имате подобен опит, че аз рядко пазарувам през нета и досега не съм се вкарвал в такива филми.
Цитирай

След като няма да те има, кажи му да промени shipping address на някой човек, в който имаш доверие и би го приел. Тъй или иначе не е изпратен още..
Цитирай

Адреса хубаво, ама името може ли да се промени? Щото ДХЛ ще искат да го доставят на мене, а не на някой друг...
Цитирай

Всичко може ^_^
Цитирай

Писах му засега да удължи защитата, ще видим какво ще отговори. Ама съм си карък де, щото на приятелката ми телефончето дойде на митница (от друг търговец), а един друг телефон преди година изобщо не дойде. Поне ми върнаха парите Wink
Цитирай

От къде се поръчва стоката?

 
Цитирай

От Топ Уан, писал съм нагоре. Изобщо, поръчах от този търговец заради добрите отзиви, но явно на мен не ми върви с техниката. Са очаквам да цъфне и на митница, за да е пълно забавлението Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)