Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

моите лаишки въпроси: къде са ми контактите от сим картите.........и д
#76

Музикалния плеър поддържа ли lossles?
Аксесоари
#77

Да, поддържа. Обаче не всичко.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#78

Срам не срам продължавам с моите лаишки въпроси: Не мога за си създам MI профил - казва ми да си проверя сим картата,тъй като не може да изпрати смс за регистрацията, а тя си работи нормално /на вов съм, X RMI 2/Какво трябва да се направи? Искам да попитам има ли смисъл да се регистрирам и създам профил? Само ако имам профил ли ще получавам ъпдейти и въобще какъв е смисъла от създаването на профил?
Благодаря!
#79

Не е задължително да имаш акаунт, за да получаваш ъпдейти. Телефонът ти с мултиезичен ли е или с китайски 5.10.22? Ако е с китайски би трябвало да получиш ОТА ъпдейт, ако е мултиезичен трябва ръчно да се направи.
#80

Аз се отказах от този профил,за какво е изобщо?
#81

(2015-11-20, 15:30:49)NikolayBUL написа:  Не е задължително да имаш акаунт, за да получаваш ъпдейти. Телефонът ти с мултиезичен ли е или с китайски 5.10.22? Ако е с китайски би трябвало да получиш ОТА ъпдейт, ако е мултиезичен трябва ръчно да се направи.

Ръчния ъпдейт е това на което във MiSuite му казват "flash" ли е или нещо друго?
Аз съм с 6.7.2.0 и ми Ноте-то ми казва, че не може да се свърже с WLAN когато е
свързан и не може да направи ъпдейт!
#82

Далаверата от mi профила е че получаваш безплатно 5гб място в mi cloud и апаратчето си прави резервно копие в него на каквото се сетиш ...

[Изображение: 6403b29b361df84600062febb4393e5d.jpg]
[Изображение: aeccb26a32f7fa796ead4e7d8459f075.jpg]

Колкото до ъпдейтите ... Flash през recovery ...
#83

И аз да питам нещо теми от къде може да се свалят че ако искам да сваля от приложението ми иска MI акаунт

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
#84

@koko81 ,пробвай приложението от маркета Zedge.

Smile
#85

То няма теми само ринг,картинки и т.н

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
#86

Направи си акаунт и сваляй на воля, какъв е проблема?
#87

http://en.miui.com/
Тук се регистрираш
В телефона използваш създаденият профил
#88

Един въпрос (с подвъпроси) от мен: телефона дойде с версия 6.7.2.0. Като го свържа с USB кабел с РС-то и стартирам MI Suite той ми казва, че има ъпдейт. Мога ли просто да го пусна да направи ъпдейт или трябва първо да правя ресет до фабрични настройки или не, при ъпдейта ще ми изтрие ли всичко на вътрешната памет, след ъпдейта трябва ли да връщам пак фабрични настройки?
Мерси предварително за отговорите!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#89

Пускай да си правиш ъпдейта и след това фабрични. Ресета няма да ти изтрие снимките (освен ако не маркираш, че желаеш да го направиш)
#90

(2015-11-22, 17:22:58)NikolayBUL написа:  Пускай да си правиш ъпдейта и след това фабрични. Ресета няма да ти изтрие снимките (освен ако не маркираш, че желаеш да го направиш)

Но сигурно ще изтрие всички приложения с техните настройки нали?

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#91

Ще изтрие само тези приложения, които не са стандартни в рома/ъпдейта. Тези, които си теглил, ще се затрият
#92

Mi акаунт се прави и с мейл - повгледайте се малко де - вижда се къде е Smile И моя телефон не искаше да праща СМС-и, но от как го имам (над месец вече) имам Mi акаунт. Регистрирате, потвърждавате си от мейла и сте готови.
#93

(2015-11-20, 15:39:49)oxy2 написа:  Аз се отказах от този профил,за какво е изобщо?  
Ако си Mi router и нямаш акаунт, не можеш да влезеш през телефона в него. Smile

 
#94

Вече има глобал девелпър ром Smile
#95

Здравейте,
Качих приложение /GPS Navigation BE-ON-ROAD/ от Google play.Нямаше проблеми със свалянето и настройките. Включих GPS, но при навигирането ми казва,че не може да ме локализира /неточен gps сигнал или нещо подобно/.Четох,че gps на X RM2 много бързо намира спътниците,но при мен явно не се получава.Пропуснал ли съм нещо и как мога да разбера дали gps работи и къде е проблема, някой качвал ли навигация на този телефон?
Благодаря

Успях.Хванах GPS сигнал като излязох на балкона, от стаята няма как да стане Bu
#96

Igo от нашия форум работи идеално
#97

Бях гледал видео, което не мога да го намеря - като се начертае определена фигура при отключване на екрана (pattern) се отваря дадено приложение. Има ли го това нещо в miui7?
#98

(2015-11-24, 11:13:24)406fan написа:  Вече има глобал девелпър ром Smile

Глобалния девелопърски ром преведен ли е на Български език?

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
#99

Я и аз едно въпросче да задам. Ако си купя tdd версията, която уж е за китайския пазар, ще ми работи ли всичко без проблем? Четох по разни международни форуми, че разлика между tdd и fdd почти няма и извън Китай работят еднакво, но да не взема да се прецакам с нещо, което няма да ми върши работа...

@TyRsEn не е
@White тук има няколко тдд версии, работещи на 3g.
НО не е зле да питаш търговеца дали няма нова партида с която да не бачка
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)