Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

моите лаишки въпроси: къде са ми контактите от сим картите.........и д

Мрежа:
- Честоти: 2G GSM: GSM 850/900/1800/1900MHz, 3G TD-SCDMA: TD-SCDMA 2010-2015 /1880-1920 MHz, 4G TDD LTE
Ей тва пише в обявата като описание на честотите...
Аксесоари

Казах ти питай търговеца,не описанието

То вече на етикета на кутията пише номер 2015052 и WCDMA(B1,B2,B5,B8) , FDD-LTE(B1,B3,B7).

Това последното абсолютно не е вярно - на кутията на 2015052 НЕ пише B1/B3/B7. Не и на оригиналната.
Но да, телефона си работи на 100% и у нашенските ширини.

Не искам да спорим, но по принцип не пиша за нещо, което не ми е минавало през ръцете.


[Изображение: IMG_20151128_195450.jpg]

Да, оказа се, че на последната бройка дошла при мен го пише същото. Извинявам се за което. На предишните 52ки този надпис беше с китайските честоти. Снимал съм кутиите на моя телефон (51 от преди 1 месец) и 52ка от четвъртък предната седмица (пратен преди 10 дни от Англия):
51: [Изображение: bWZywrD.jpg]
52: [Изображение: bBhimpj.jpg]

Ами тогава, каква е разликата м/у двата модела и защо цената е по-висока на 51-цата.

@redsys, цената на 51-цата е по-висока, защото фабрично излиза с 3G работещи честоти в Европа, а на 52-ката (с работещи 3G честоти в Китай) трябва да се извършат действия, които да ги разрешат (отключат) допълнително.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM

Запечатан TDD с китайския стабилен, всички честоти са активни още от завода.

Да не отварям нова тема, мисля че въпросът ми идеално подхожда за тук. Smile
Още като поръчвах телефона, хванах промоция и на две Nillkin H+ стъкла. Първото сложих веднага, след като махнах защитното покритие (едно такова пластмасовко прозрачно). Но за беда, пропуснах една власинка и мира не ми даваше.
Днес се наканих да сложа второто стъкло, но друг "проблем"... Струва ми се, че има и втора заводска защитна лепенка на екрана?! Дали греша? Помощ! Smile

И аз сложих онзи ден едно Nillkin H+ и не забелязвам да има втора заводска лепенка.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”

Какъв ти е телефона - FDD,TDD,TD и това има ли някакво значение за случая? Всички ли идват със заводска лепенка на дисплея?

Версиите, написани от теб, не отговарят изцяло на истината - само TDD няма. И да, всички марки телефони (нови, възстановени) са със защитно фолио

Достраша ме да изчагъркам приличащото на лепенка и залепих стъклото отгоре. Smile Поръчал съм още един талафон и ще докладвам дали и при него е така, като дойде. Абе, погледнато под ъгъл на силна светлина, точно на лепенка си мязаше. Но почти перфектно покрива дисплея, и то - без отвори за датчиците. Параноя! Smile

8 телефона ми минаха през ръцете - на нито един от тях не е имало друго освен матовата лепенка (фабрична защитна), каквато на "марковите" е и с рекламните текстове и картинки.
Един от всичките телефони имаше и защитна лепенка на камерата.

От TO FDD телефоните отдолу под матовата лепенка има нещо като скрин протектор. За другите не съм сигурен. До колкото си спомням някой беше написал тук, че телефоните идвали с фабричен протектор.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)