Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно ROOT
#1

Здравейте,вчера рутнах телефона със KingoRoot,мисля че всичко стана и във скритото меню ми излиза това от снимката,но не мога да инсталирам нито една игра от Blackmart както си беше и преди да го рутна.Дали нещо не е както трябва или Blackmart нещо е бъгав незнам,нямам инсталиран и SuperUser,а мислех че трябва да има!Който може да помага  Smile .


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз не мога да разбера след, като има една камара изпипани и важни теми за руут, които са тествани и се знае, че с тия методи няма проблеми, защо продължавате да се занимавате с този KingoRoot?В една друга тема бях казал, че аз с това нещо никога не бих си рутнал телефона и сега пак ще кажа същото. Четете важните теми. Там се намира отговора на вашите проблеми.
Дали сега е от него или от Блекмарта един Господ бог знае. Пробвай първо с някой Root Checker да провериш дали наистина си рутнал.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Излиза това


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#4

Ами значи е добре. SuperSu има ли го инсталирано на телефона? Май Кингото си слагаше някакво собствено ли и аз не знам? Пробвай да инсталираш SuperSu, ако го нямаш, защото трябва да го има на телефона. Сложи и друга версия на Блекмарта. Явно проблема е от него.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#5

Инсталирах SuperSu от маркета иска да се обнови но ми дава това


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#6

И след рестарт пак това ти излиза, така ли?
Бинарито ли иска да се обнови? Пробвай през рековери да му дадеш, ако имаш инсталирано къстъм рековери. Ако пак не стане само " Normal" пробвай.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

Да пак това излиза,иначе ако му откажа да се обнови си работи,но всеки път като го пуснеш го иска.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#8

Ами виж горното мнение, че го редактирах малко. Ако не стане го остави така, щом нямш проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#9

Да бинарито иска,давам му само нормал защото нямам къстъм рековъри,Телефона го рутнах само за да мога да инсталирам платени игри,не искам да слагам ромове и за това не съм търсил да слагам къстъм рековъри,трябва ли да го имам?

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#10

Не е задължително да имаш къстъм рековери, за да обновиш бинарито.Трябва да стане и като натиснеш "Normal" ,но явно проблема е в самият руут .Моят съвет е да си флашнеш на чисто стоков ром и след това да руутнеш ,но не с Кингото .Избора е твой.

Стокови ром го флашваш ,както е показано в тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62112
Рутваш по начина описан в тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72990

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#11

Много Благодаря.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)