Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7 - разопаковане и ревю
#26

Нямаше никакъв проблем, всичко си стана само...

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
Аксесоари
#27

Изобщо не съм доволен от новия ъпдейт на телефона и минаването му към маршмелоу... Лагва.. Някои приложения забиват, други изобщо не се отварят.. Пълна скръб, дано скоро има някаква кръпка че положението е зле... Не мога да си позная телефона...
Цитирай
#28

@radexrj, ресет след ъпдейта направен ли е?

 
Цитирай
#29

(2016-01-17, 16:23:31)jorji написа:  Нямаше никакъв проблем, всичко си стана само...

Моята кутия е съвсем различна от тази на колегата от първи пост.......
https://www.dropbox.com/s/zarn1758fxo7jm...7.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/8r3b38g2leeb7e...4.jpg?dl=0
Даже нямах и Google Play Store и трябваше да си го инсталирам отделно......Та от там идват и някои други проблеми свързани с услугите на Google..........А в системните настройки ,в Профили изобщо няма и помен от опция за настройване на Google акаунт.

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#30

(2016-01-17, 20:57:49)NoMaD написа:  @radexrj, ресет след ъпдейта направен ли е?

Даже 2..  Никакъв ефект..

(2016-01-17, 22:02:29)farscape написа:  Моята кутия е съвсем различна от тази на колегата от първи пост.......
https://www.dropbox.com/s/zarn1758fxo7jm...7.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/8r3b38g2leeb7e...4.jpg?dl=0
Даже нямах и Google Play Store и трябваше да си го инсталирам отделно......Та от там идват и някои други проблеми свързани с услугите на Google..........А в системните настройки ,в Профили изобщо няма и помен от опция за настройване на Google акаунт.
Взел си 64 гб версия затова и кутията ти е по луксозна..  Нито една от версиите не идва с инсталирани gapps
Цитирай
#31

Мне, не е вярно, поне не напълно - нито една от китайските версии. Моята е от европейската серия - няма нищо допълнително инсталирано и има всичко на google.

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#32

marshmalow не е толкова оптимизирана,поне до сега...не искам да налагам мнение и прочие, но като цяло товари повече процесор-защото често взе да грее без особенно натоварване, харчи повече РАМ -за това вече имам собствено наблюдение,за батерия -засега не виждам промяна, като някакви съществени промени,благинки,и екстри също нямам наблюдение....,но както вече няколко пъти се спомена във форума - това е трета бета ,,тест,, версия, така, че крайния резултат може би няма да закъснее и напълно разочарова.
Цитирай
#33

искам да попитам собствениците на HONOR 7 с какво ги предпазват -бъмпери, кейсове и прочие, и какво бихте ми препоръчали, че с тази камера , дето се подава от корпуса сигурно ще бера ядове...
Цитирай
#34

(2016-01-20, 23:53:25)doktora написа:  искам да попитам собствениците на HONOR 7 с какво ги предпазват -бъмпери, кейсове и прочие, и какво бихте ми препоръчали, че с тази камера , дето се подава от корпуса сигурно ще бера ядове...

IPAKY - Уникалния кейс ( от 2 части ) + стъклен NillKin
Цитирай
#35

Намерих начин да си синхронизирам контактите и календара от Google без руут ,ако има заинтересовани ще го обясня подробно,ама сега съм на работа.........

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#36

farscape -ТИ СИ ЧОВЕКА - ДАВАЙ,КОГАТО МОЖЕШ
Цитирай
#37

Така ще се опитам да обясня максимално :
Първо си теглите ето това - https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934549931 ,намирате си в Google по възможност последната версия на Google Play Store ,инсталирате си го и се логвате с вашите име и парола.След това разархивирате изтегления архив на Gapps.Влизате в новосъздадената папка и следвате стъпките -
Core->required->app->GoogleContactsSyncAdapter прехвърляте съответния файл на телефона и го инсталирате.От същата папка required отиваме на priv-app и от там си взимаме -
GoogleBackupTransport,GoogleLoginService,GoogleOneTimeInitializer,GooglePartnerSetup,GoogleServicesFramework ,не съм сигурен да ли са нужни ,но ги инсталирах.
От папка GApps->calsync->app->GoogleCalendarSyncAdapter по същия начин си инсталираме и за календара.Аз си инсталирах и speech и talkback.
Това е.
Когато се логнете в Google Play Store ,в системните настройки на телефона в профили се появява профил на Google,но няма контакти и календар.След инсталирането на съответните .app ,се появяват и контакти и календар за синхронизация.После се прави синхронизация и в календара се задават съответните настройки от Меню->Календари.Контактите си идват и те.
Дано да съм бил полезен.При мен се получи.
Забележка :
Инсталираните .app се инсталират нормално и могат да бъдат деинсталирани.

Nokia X2
Honor 7 - Grey 64GB
Huawei M2 10.1" 64GB
Цитирай
#38

Здравейте! Някой може ли да ми препоръча български магазин (може и онлайн) от който сте доволни. Надявам се да се сдобия с този модел за около 600-630 лева, но не повече. Видях няколко такива магазина, ама нещо им нямам доверие. Избягвам покупки от китайските сайтове, основно заради бавната доставка. И последен въпрос- има ли съществена разлика между китайската и европейската версия и към коя ще ми препоръчате да се насоча? Благодаря предварително!
Цитирай
#39

здравей! прочети темите за китайската версия на HUAWEI P8 , особенно всичко написано от @georgyan , за поддръжка, акаунт, актуализациии и т.н.т. китайските версии на huawei и honor се радват на по-добра поддръжка, актуализации и прочие....., но така или иначе избора си е изцяло твой! лично аз , съм с китайска версия на на телефона HONOR 7 DUAL SIM PLK-UL00 ,и всичко си е наред!
Цитирай
#40

А някой успя ли да го руутне .. ? Пробвах няколко пъти -първо искаше да съм вписан в акаунта 14 дни за да ми пратят код за отключване на буутлоудъра .. После продуктовия ID не е верен .. Нещо ми се опъва тоя телефон .. Ако имате идея как да отключа лоудъра споделяйте ..
Цитирай
#41

(2016-02-08, 15:51:09)radexrj написа:  А някой успя ли да го руутне .. ? Пробвах няколко пъти -първо искаше да съм вписан в акаунта 14 дни за да ми пратят код за отключване на буутлоудъра .. После продуктовия ID не е верен .. Нещо ми се опъва тоя телефон .. Ако имате идея как да отключа лоудъра споделяйте ..

http://forum.xda-developers.com/honor-7/...l-t3281176
Цитирай
#42

(2016-02-07, 23:34:44)doktora написа:  здравей! прочети темите за китайската версия на HUAWEI P8 , особенно всичко написано от @georgyan , за поддръжка, акаунт, актуализациии и т.н.т. китайските версии на huawei и honor  се радват на по-добра поддръжка, актуализации и прочие....., но така или иначе избора си е изцяло твой! лично аз , съм с китайска версия на на телефона HONOR 7 DUAL SIM PLK-UL00 ,и всичко си е наред!

Мерси за отговора. Аз попринцип гледам да бягам от китайските версии (нямам наблюдения върху Huawei и Honor), защото съм чувал точно обратното, колко е вярно естествено не знам. Явно това не се отнася до именно тези 2 марки.
Цитирай
#43

(2016-02-08, 16:49:31)sokkoban написа:  http://forum.xda-developers.com/honor-7/...l-t3281176

Колега линка към инструмента , който си дал е отличен  но аз имам друг проблем .. Не мога да получа кода за отключването на фабричното recovery mode .. Имам акаунт , вписвам се , серийни номера , IMEI и т.н но в момента когато натисна бутона за изпращане на данните ми до Huawei получавам съобщение че 用于申请解锁码的华为云帐号未在本手机上登录超过14天! или преведено на Английски- Huawei cloud application accounts for the unlock code is not on this phone log more than 14 days!..
Цитирай
#44

Колеги направих голяма глупост .. Реших да си руутна телефончето всичко беше 6 но в момента , в който трябваше да се рестартира и системата заби на логото и до там ... След което реших да Wipe-на телефона (и системата ) защото си мислех че направения ми рестор на компа ще ми помогне но уви .... Сега телефона е без система и не мога и не мога да се справя и инсталацията на нова ... Търсих custom - не намерих ... Как се прави със стокова версия идея си нямам .. пробвах всички варианти .. с извличане на файлове с тулса ънбрикване и т.н ... Не се ресторва и това е .... Има ли по запознати с процедурата ? Ако има помагайте ....
Цитирай
#45

Имаш ли достъп до картата и вградената памет, като го включиш към компа?
Цитирай
#46

(2016-02-15, 17:41:57)sokkoban написа:  Имаш ли достъп до картата и вградената памет, като го включиш към компа?

Не няма достъп .. Компютъра ми засича включването в юсб но не ми предлага достъп до файловете модела е TL00 и не сега го върнах към стоковото рекавъри но мисля че е с на модел TL01H.. Подкарвам рестора но стигам до 5 % и ми излиза удивителен знак ..
Цитирай
#47

На заключен бутлоудър ли направи това с рута. Ако е отключен ще му налеем нова система чрез fastboot
Цитирай
#48

(2016-02-15, 19:41:01)sokkoban написа:  На заключен бутлоудър ли направи това с рута. Ако е отключен ще му налеем нова система чрез fastboot

буутлоудъра е отключен ... Това се опитвам да направя но не ми се получава с наливането
Цитирай
#49

А би ли споделил как се опитваш и не става.
По принцип така се случват работите
Сваляш програмата Huawei Update Extractor 0.9.9.3
Сваляш фърмуера, с който си бил до сега!
Отваряш със Huawei Update Extractor 0.9.9.3 файла UPDATE.APP
Екстрактваш файловете BOOT.img, Cust.img, Recovery.img, System.img

Пиши като го направиш това
Цитирай
#50

(2016-02-15, 21:24:19)sokkoban написа:  А би ли споделил как се опитваш и не става.
По принцип така се случват работите
Сваляш програмата Huawei Update Extractor 0.9.9.3
Сваляш фърмуера, с който си бил до сега!
Отваряш със Huawei Update Extractor 0.9.9.3 файла UPDATE.APP
Екстрактваш файловете BOOT.img, Cust.img, Recovery.img, System.img

Пиши като го направиш това
Значи не помня коя беше версията на фърмуеръра точно , зная че се беше ъпдейтнал на андроид М .. От сайта на Китайски свалям последната версия на ром която е качена (не е андроид М а лолипоп) С екстрактора екстрактвам Img файловете .. Запазвам ги в папка ... От там обаче какво се случва идея си нямам , пробвах с Мулти тулса да ънбрикна но ни казва че не намира файловете .. Качвах ги на картата , държах ги и на комютъра , махнах TWRP инсталирах стоково рекавъри.. Пробвах с качените IMG на карта да буутна с 3-те бутона но зарежда само до 5 % и дава удивителен знак ... Нещо бъркам и не мога да разбера къде ... Ако туулса ми засичаше IMG мисля че щеше да запали .. Но с ADB и Fastboot не не зная командите и не знам как да инсъртна IMG файловете ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)