Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Download Mode
#1

Немога да изляза от Download Mode, след като руутнах телефона нямах обхват.. и днеска се опитвах да го унруутна по-всякакви начини.. но и това не стана и накрая екрана спря на Download Mode  и няма излизане от там.. изкарах батерията за 1 час,пробвах с бутона за изклучване и пак не става.. как мога да върна стария вид на телефона? при всички начини за унрутване, всички програми LG flashtool , pc suite стигат до едно място и спират.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с флаш на kdz файл с Flash tool

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

LGUserCSTool LGMobile Application спря да работи.. това стана,когато почна да се инсталира ..
Цитирай
#4

Ако можеш пробвай с друго РС, също и инсталация на коректни драйвери за телефона. Щом влиза в DOWNLOAD няма причина да не може да се качи нов ROM.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#5

Стана,стана,стана, най-накрая .. молех се да не спре по-време на инсталацията .. обаче ми липсват файловете .. снимки , игри и други работи,които бях инсталирал мога ли да си ги върна по-някакъв начин?
Цитирай
#6

Зависи коя опция си използвал, едната трие всичко от вътрешната памет на телефона. В този ред на мисли от там нищо не може да се възстанови.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#7

Нещо стана пак с сим-картата немога да я отклуча и екрана на телефона е черен ;х трябва ли след унруута да направя още нещо ... ползвах ето този метод : http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2785089 и ползвах CSE Flash метода..
Цитирай
#8

Нищо телефона трябва да запали директно, пробвай да го стартираш без SIM

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#9

Той запали ама нищо не се вижда.. нито часовник , дата.. само иконите на приложенията,всичко друго е  в черно..  бях почнал да актуализирам нещата от Център за обновления.. софтуера и другите работи ..  и след 5  та актуализация стана тва нещо ..понеже ми пише още,че имам 15 работи за актуализиране а нямам нет .. без сим-картата..
Цитирай
#10

Дай да ти го оправя. Ако нямаш работа през деня утре мини през Мтел на Кукуш 1 по обяд и ще ти го префлашна със стоков за твоя телефон последна версия. Ще черпиш една кола и сме готови Wink

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#11

Благодаря ти колега Smile но не съм от София.. опитах по-всякакви начини да го оправя,но не става даже телефона неможе да се свърже с компутъра и в Download Mode немога да вляза.. просто телефона заклучен от всякъде и звука даже немога да усиля ... все едно имам някакъв черен тапет ... и се виждат само иконите.. и това е.
Цитирай
#12

Телефона нали можеш да го вкараш в Download Mode? Ако можеш, ще го съживим. Ако имаш нужда от помощ, качвай един TeamViewer и ме подкарвай на лично. В другия случай следвай инструкциите от тази тема. https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62713

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#13

Махни батерията , сложи я отново, задръж натиснат бутона за намаляване на звука и включи USB кабела в компютъра. Трябва да влезне в DIWNLOAD mode. Ако си от Пловдив мога да помагам.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#14

Той в Download Mode ще го вкара, въпроса е после как да действа. Аз за тва му предлагам да пусне един TeamViewer и от вкъщи ще го оправя. Не е сложно, обаче не всеки разбира чак толкова, че да схване логиката в стъпките. Примерно момента в който телефона влиза в Download Mode и пуска програмата, всъщност нищо няма да стане докато системата не му инсталира правилните драйвъри (които макар и инсталирани на системата се инсталират реално след като устройството бъде засечено а това би отнело време).

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#15

Пробвах и това .. и пак не влиза в Download Mode..искарал съм батерията и сим-картата, ако сутринта не се оправи ще го закарам на сервиз..
Цитирай
#16

Оправих се с проблема,но пак се  появи ... обнових софтуера няколко пъти .. и на четвъртият update  изтегли, някъде около 500 МБ ... тръгна да  актуализира всички файлове ..  около 117 файла  и след като стартира телефона .. home screena - пак беше черен .. немога да разбера  от къде точно е проблема .. използвах този метод http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2785089
изтеглих European Common 16GB D855 от тука  http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2...2FStock%2F  ..

Съжалявам за двойния пост.

EDIT: Оправи се след 2 флашвания .. и с друг farmware не ставаше , но този път стана.. просто след актуализацията  на всички файлове екрана не беше черен  Cool

Благодаря на тези,които писаха в темата. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)