Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m

(2016-07-13, 22:32:50)musabesni написа:  Нещо да не си барал настройките на wifi,да спира нета,като е угасен тела...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Нито съм инсталирал нещо ново, нито съм променял настройките. Преди няколко дни започна.
Същата е ситуацията и при мен aanton987. Все ми дава, че нямам връзка с мрежата, въпреки че мога да ровя в интернет...

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

Еми върни му заводските настройки и на нова сметка виж как е..

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

(2016-07-13, 21:40:57)aanton987 написа:  Здравейте,

Странен проблем имам от вчера 12.07.2016г. със Lenovo Vibe P1m. От доста време не бях пробвал ОТА актуализацията и реших вчера да проверя дали има актуализация. Пробвах и през Wi-Fi и мобилни данни и резултата е един и същи - излиза ми съобщение неуспешно свързване с мрежата. Опитайте пак!

Рестартирай телефона.Днес цял ден се чудех защо не си е пуснала вайбър на работата.Вика не ми тръгва мобилния интернет. Бях и наистина уж пуснато,ама нет не тръгва не излизаше нито H,нито LTE.Реснах тела и нета тръгна.

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Новия ъпдейт, който трябва финално да закърпи всичко по телефона е минал вътрешни тестове и се очаква в следващите няколко дни да е наличен ОТА.. Не уточниха обаче дали пак ще е 5.1.1 или са ъпгрейднали..
Цитирай

Ами ще видим какво са направили,че малко тая част им убягва..Big Grin но моя без това няма ядове сега,направо ще ме е страх да го ъпдейтна...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

(2016-07-15, 08:10:59)boandroid написа:  Новия ъпдейт, който трябва финално да закърпи всичко по телефона е минал вътрешни тестове и се очаква в следващите няколко дни да е наличен ОТА.. Не уточниха обаче дали пак ще е 5.1.1 или са ъпгрейднали..

Къде го прочете че в следващите дни ще пуснат ъпдейт ?
Цитирай

От леново-България ми писаха снощи..
Цитирай

Предполагам първо ще трябва да минем през 029...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Разбирането им за "момент" беше 4 месеца, мина вече седмица и ме е страх да попитам как изчисляват дните... 

   
Цитирай

Даже не ми се рискува да кача друг ъпдейт...след като колегата направи това апк ядове няма.Да не да оправят едно да развалят 2-3 неща Big Grin

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

При мен аппа на колегата бачка докато не дойдат ъпдейти през магазина и всичко се сбозява... Не мога да разбера от какво се получава, от месеци нямам нови програми..
Цитирай

А защо изобщо си пускате автоматичните ъпдейт, а не го ползвате ръчно само за конкретно приложение, което има бъг. А не искам/неискам да ми се качва всеки бъг на всеки програмист.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

(2016-07-23, 12:32:15)boandroid написа:  При мен аппа на колегата бачка докато не дойдат ъпдейти през магазина и всичко се сбозява... Не мога да разбера от какво се получава, от месеци нямам нови програми..

Може ли да разясниш по-подробно какво означава "всичко се сбозява" ?

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

Дийп слийпа спира да бачка окончателно :-)
Цитирай

(2016-07-25, 19:28:57)boandroid написа:  Дийп слийпа спира да бачка окончателно :-)

Причините за проблемите с deep sleep може да са много. Може някоя програма да е, а може и някакво омазване да има в настройките на магазина, щом започва след ъпдейти. Според мен, трябва да направиш следното:
1) провери дали не си заразен с онази гадост com.google.camera.fun
2) изчисти кеша и данните на магазина и след това изключи авт. ъпдейти и всякакви видове нотификации от магазина, след което може да рестартираш, за всеки случай
Цитирай

1. Къде да проверя за "гадостта" и как : ) В стартираните процеси нямам такъв .. нито на заден план ..
2. Автоматичните ъпдейти и нотификациите на магазина на нито един телефон не съм ги включвал ..
Положението се оправя, ако инсталирам П1Лед 1-2 пъти и рестарт ..., но ъпдейтна ли някоя програма от магазина и пак същото .. Затова се отказах да се занимавам и чакам новия ъпдейт, който трябваше до сега да сме забравили вече, че е пуснат ама .. Аз даже и телефона бях го хвърлил, но след П1Лед пак взех да го ползвам, надявайки се че е кардинално решен проблема...
Цитирай

А с коя версия на ROM-а си ? Като гледам поддръжката на Леново не знам дали да очакваме ъпдейти.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

С 29.. Последната преди "обещаната" от няколко дни .., която уж е готова, миналата тестове и ала бала .. на скрийншота се вижда Леново какво са ми отговорили официално..
Цитирай

(2016-07-26, 14:33:16)boandroid написа:  С 29.. Последната преди "обещаната" от няколко дни .., която уж е готова, миналата тестове и ала бала .. на скрийншота се вижда Леново какво са ми отговорили официално..

Чрез файловия мениджър провери дали в паметта на телефона има папка Android/data/com.google.camera.fun, или нещо подобно, не съм сигурен за точното име, но нещо с camera.fun беше.
За обещаната версия - май това им е стандартно обещание, което дават при всеки докладван проблем. Не бих се учудил ако е автоматичен отговор на всеки мейл Smile
Цитирай

Здравейте,

Ето отговора на Леново България от днес 27.07.2016г.

Вт 20:29
Здравейте, Искам да попитам има ли наистина готова версия на софтуера за Lenovo Vibe P1m, или както един потребител във форума Androidbg.com се е изразил автоматично генерирано съобщение. Ако същата е готова кога се очаква да бъде пусната и с коя версия на Андроид. За този модел ще има ли очакваната от всички нас потребителите закупили този модел версия на андроид 6 Marshmallow. Моля, дайте ни малко по подробна информация за датата на която се очаква да бъде пусната готовата актуализация, тъй като не става ясно със отговора готова е, минала е вътрешни тестове и се очаква до няколко дни да бъде пусната. Предварително благодаря
10:16
[Изображение: 13432267_1323533717675315_70514962139312...e=58299AD9]
Здравейте, Антон. В момента проверяваме с колегите разработчици на глобално ниво как върви работата по ъпдейта. Ще Ви информираме в най-кратък срок.

т.е. да не  чакаме скорошен ъпдейт на нашите телефони винаги дават уклончиви отговори за съжаление...

Антон Тодоров
Цитирай

То пък едни ъпдейти...аз не искам ъпдейти вече от тях Big Grin И сега си върви перфектно тела,роя андроид Н за какво ти е

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте от няколко часа съм с въпросния модел ,пуснах и го ъпдейтнах до 29 за сега е ок но ако може малко помощ по два въпроса:
1. За периода откакто го ползвам съм направил няколко разговора но когато натисна слушалката за набиране и не ми показва хронологията на разговорите до момента а изписва няма регистрирани обаждания.
2. До този момент бях със самсунг от зората на андроид 3.6 Big Grin и на него можех да задавам различни мелодии на групи а не само на определен контакт, но тук не откривам как може да стане това.
Благодаря предварително за помоща.
Цитирай

С квадратчето долу в ляво ти излизат настройки,като си в менюто,отделно на контактите също пак ти излиза меню с настройки...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Проблема с хронологията го реших.
По втория въпрос , мога ли да сложа определена мелодия на цялата група.
Цитирай

В 4pda от няколко дена има информация за нова версия 031, има и линкове за сваляне, но не са официални и аз лично мисля да изчакам да го пуснат по въздуха. Едно от нещата, което се твърди, че е поправено е, че приложенията при затваряне чрез таск мениджъра продължават да си работят в нормално в background и да си получават нотификации. Обаче пък камерата нещо не искала да снима видео. Някой да е получил нещо ново напоследък?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)