Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m

Това с батерията се оправя с Апк на един колега,както ти е обяснено по горе бързо,лесно и батерията става желязо,аз съм мн доволен от тела.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Благодаря много за съветите! Много ми се иска и на баща ми телефона да се оправи, защото сега е супер кофти така - все едно няма телефон, а на него това му е първият смартфон и е много разочарован.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Има актуализация  качих я та да ви дим.


Прецакали  са звъненето на телефона  мелодията която имах преди сега не мога да сложа телефона само вибрира и до там не мога да задам и звънене на определен контакт . Защо ли си мислих че ще отравят нещо
Цитирай

(2016-09-14, 15:30:54)vivco написа:  Има актуализация  качих я та да ви дим.


Прецакали  са звъненето на телефона  мелодията която имах преди сега не мога да сложа телефона само вибрира и до там не мога да задам и звънене на определен контакт . Защо ли си мислих че ще отравят нещо

И аз я инсталирах. Само 1 нещо са оправили - затворените чрез таск мениджъра програми продължават да работят нормално и да получават нотификации. За мелодиите някъде прочетох, че има проблем ако са на SD картата, трябвало да се преместят във вътрешната памет.
Цитирай

Няма ли решение на проблема с батерията? При мен нищо не помага.
Вчера баща ми забеляза, че докато е бил извън града из планините телефонът е спал и не е топил батерията, но когато се е прибрал в града е телефонът е започнал отново да не спи. Имате ли някаква идея защо така се получава?

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Еми не погледна ли какво е изразходвало батерията? Моя си спи...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте.Имам следните проблеми след последният ъпдейт.Не ме кефят мелодиите за звънене и задавам нещо друго от SD картата. Първоначално всичко беше наред , но днес нещо се случи.Макар да е зададено в настройките , че телефона трябва да звъни с една MP3-ка от SD картата, той си прави каквото си иска и звъни с една от неговите мелодии.Другият проблем след последния ъпдейт е свързан с контактите ми.Избирам определен контакт , говоря и след това в Dilaer-а нямам нищо отбелязано , че съм говорил с този номер.Този проблем го има и преди , но след предпоследният ъпдейт се оправи.Сега отново се случва.Ще съм благодарен ако някой от ползващите форума може да помогне с опит или идеи .....
Цитирай

(2016-09-16, 14:16:49)totopz написа:  Няма ли решение на проблема с батерията? При мен нищо не помага.
Вчера баща ми забеляза, че докато е бил извън града из планините телефонът е спал и не е топил батерията, но когато се е прибрал в града е телефонът е започнал отново да не спи. Имате ли някаква идея защо така се получава?

Провери приложенията, излизащи под графиката на батерията - цъкаш на всяко от тях и гледаш какво показва в поле "Време на събуждане". Провери и разширените настройки на wifi, както е описано в един от предните постове.
Цитирай

Отзиви за ъпдейта?
Цитирай

Майка ми си взе въпросния модел преди няколко седмици и започна от скоро проблема с бързото падане на батерията. Телефона не иска да заспи. Сложих му Minimod софтуера и е много добре всичко. Изчистени са всички ненужни приложения. Телефона заспива без проблем, но шрифта е УЖАСЕН, някакъв разкривен такъв и майка ми не може да чете. Някакви идеи как да сменя шрифта ? Телефона е рутнат. С приложенията за шрифтове, става до някъде работата, но не навсякъде се сменя.
Цитирай

(2016-09-16, 14:16:49)totopz написа:  Няма ли решение на проблема с батерията? При мен нищо не помага.
Вчера баща ми забеляза, че докато е бил извън града из планините телефонът е спал и не е топил батерията, но когато се е прибрал в града е телефонът е започнал отново да не спи. Имате ли някаква идея защо така се получава?

Щом е спал телефона извън града да пробва:
Настройки-Мобилни данни-Предпочитан тип мрежа-Само GSM.

Това ми реши проблема с батерията, но ползвам телефона предимно за разговори, малко снимки, интернет през Wi-Fi, малко скайп, малко музика .....
Цитирай

В планината е търсил обхват най-вероятно нон стоп...може би за това

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, имам телефона от около 2 месеца. Чета форума и ползвам всички съвети. При мен това с апк-то на колегата помогна за спането и за ВАЙБЪРА(идват съобщенията, но ако не е в таск менаджера показва че съм офлайн). Имам обаче странен проблем с регистъра на обажданията. Обажданията от някой хора в указателя(незнам точно на кои) не се появяват в регистъра. Например имам две пропуснати повиквания от някой от тези, виждат се горе, но като вляза в регистъра да вида от кого са няма въобще запис и не мога да разбера от кого са. Странното е, че ако по друг начин разбера,например напишат ми съобщение и вляза в контакти, намеря въпросния човек и там в неговия регистър ги има изпуснатите. Някой имал ли е подобен проблем и ако е успял да го реши моля да сподели.
Цитирай

Аз съм нямал,пробвал ли си да върнеш фабрични настройки?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Не, не съм, ама сякаш не ми се преинсталират всички програми наново.
Цитирай

Дадох телефона на сервиз преди около 2 седмици. Вчера си го взех. В протокола пише, че са върнали по-стар софтуер, защото бил "по-подходящ" за моя телефон. Сега спи и донякъде съм доволен. Но като цяло ми е супер тъпо, че не трябва да ъпдейтвам до последна версия защото телефонът се прецаква.

За съжаление и аз научих по трудния начин, че от Леново трябва да се бяга далече.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Нищо не си загубил от последния ъпдейт примерно...леново не могат да правят,читави ъпдейти.Моя си го закрепих и въобще нищо не ъпвам...и съм много доволен,като цяло.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

Разцъках телефона и наистина върви добре като за парите си. Батерията сега пада много бавно - вчера за 10 часа беше паднала с 1%. Скоро ще го върна на баща ми и се надявам да не му създава повече проблеми.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Влизате в инженерното меню някой да има кода
Цитирай

*#*#3646633#*#*
http://cellfonehelp.blogspot.bg/2016/05/...nload.html
Цитирай

Здравейте, 

Някой имал ли е проблем с "умния" режим за пестене на енергия...при мен се включва когато си поиска, често не мога и да го изключа - местя суича нагоре-надолу по 20 пъти, докато зацепи и така...
Цитирай

При мен е пуснат нон стоп,и не съм го спирал година вече,откакто имам тела...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай

То хубаво ми пести енергия, но въпросът е, че май нямам достъп до всички функции в този режим и когато ми потрябва нещо и не мога да го изключа, става малко досадно...ъпдейтвах, ресетвах му настройките - все си прави квото си иска.
Цитирай

При 4000мач батерия, дето при мен поне кара 3 пълни денонощия с 8 часа включен екран, направо си е гавра човек да се занимава с това копче за "пестене" на енергия. А и навсякъде пише, че създава само проблеми. Нямам идея от леново с какъв акъл са го сложили, при положение, че телефончето е супер икономично и без него. При мен например в нощните часове от 0ч до 7ч, без да изключвам абсолютно нищо, с пуснати скайп, вайбър, 4 пощенски акаунта и всички синхронизации, батерията пада само с 2-3%. Какво повече да искам от това, че и копче за пестене да ми трябва?
Цитирай

Развитието с моя телефон - върнах го на баща ми, сложихме неговата SIM карта и на следващия сутрин батерията на 40% (беше на 98% вечерта). Сложихме друга SIM карта и с нея се оказа, че спи. Накрая се сетих, че му бях взел от новите вивакомски SIM карти, които поддържат 4G и може там да е проблемът. От телефона изключихме опцията за 4G и сега работи нормално и не си топи батерията. Но е адски странно защо телефон, който уж поддържа LTE прави такива номера.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)