Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане към андроид 4.4.4 КитКат
#51

При инсталиране на драйверите рестартирах компа, при мен така се получи .
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-11-18, 00:17:01)batniki69 написа:  Благодаря за видеото , но стана само на сим1 на сим2 не поддава , но и това е все нещо поне вече е използваем телефона Smile

За Phone 1 вевеждаш AT+ EGMR=1,7,"IMEI1"
За Phone 2 въвеждаш AT+ EGMR=1,10,"IMEI1"

И нещата се оправят.
Цитирай
#53

Рестартирах така както е на видеото-НИЩО!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#54

zlob4o благодаря ти много така вече всичко си е както трябва , мога да си ползвам и двете сим карти Smile
Цитирай
#55

точно така , като ти инсталира нужните дривери , рестартваш компютара и после като пуснеш флаша и зареди файла , закачаш телефона и чакаш  си тръгва без проблеми Smile

Samsung J7 Black
Цитирай
#56

Оправих се Smile На който не му тръгва след като е инсталирал драйвърите и е пуснал Флаштула на Download,натиска Volum Up и Power и нещата си идват на мястото.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#57

Здравейте! Искам първо да благодаря на хората които са си направили труда да обяснят как да си върнем телефоните към 4.4.4 защото това 5.1 беше пълно недоразумение според мен. При мен нещата минаха гладко още от първия път. Имам само един много голям проблем! Sad Моля някой за съвет! Преди да предприема преминаването на 4.4.4 изтеглих програмата Easy Backup , беше с един от най-високите рейтинги и за товасе спрях на нея , направих си BACKUP на контактите , смс-и и календар на като зададох да се направи бекъпа на SD-картата показа ми след приключване че ми е архивирало броя на контактите и смс-и и календар , върнах телефона успешно на 4.4.4 изтеглиг отново от магазина въпросната програма и когато дадох Restore oт SD картата там няма нищо директорията е празна. Някой някакъв съвет какво може да е станало и защо също и мога ли да възстановя по някакъв начин контактите си поне , не бях синхронизирал с gmail от 8 месеца и ми липсват там поне 100 контакта които са ми най-новите и най-важни!

Благодаря , надявам се да има възможност , някой? Не успях сам да се оправя!
Цитирай
#58

Ами не мога да се справя с тея драйвери и това е.Отварям папката с драйверите,кликвам на опцията с авто инсталар драйвер,тръгва там нещо но не съм сигурен че изобщо се инсталират.Рестартирам след това компа и пак не бива.При стартирането на даулнлоада тръгва само зареждане на тела.Помогнете ако може някой!!!Благодаря
Цитирай
#59

Пробвай с тези http://adf.ly/1RbqD7

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#60

@rangchev,прочети ми поста #56

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#61

Не се ориентирам кой Volum Up i Power имаш предвид,че натискаш!?
Цитирай
#62

Задържаш бутона за увеличаване на звука и този за вкл. и изкл. едновремено за няколко секунди.Така по-добре ли е?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#63

Ами не става и не става инсталирането на драйвери.Десетки и десетки опити и не се получава.Инсталирам,после рестартирам и не.Дава ми Operation Failed,и след това Fail closed!Другото което е,че като закача USB кабела към компютъра и се задейства иконката-инсталиране на софтуер за това устройство,инсталира до някъде и в един момент спира и ми показва съобщение-инсталирането неуспешно.Ако някой се сети нещо,моля да подскаже!Благодаря!
Цитирай
#64

А F7 натискаш ли преди да се рестартира?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#65

gipso благодаря за времето.ами не го натискам F7,защо трябва да го натискам при рестарт и какво трябва да направя като го натискам F7!?
Цитирай
#66

В тази тема,пост #16,това е видео как стават нещата с драйвърите Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#67

На мен това видео не ми помогна.Оправих се като свързах изключения телефон към usb на компа дадох download на флаштула и направих ресет на тела чрез натискане и задържане на бутона за усилване на звука и вкл/изкл. и флаштула веднага почва да флашва.
Цитирай
#68

Еми и при мен така стана,затова написах метода по-нагоре Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#69

Успешно върнат Киткат, и руут с kingoroot.
Това да не мога да си местя приложенията на SD картата, не е за мен, това ме накара да върна китката.
Имах повече проблеми да си кача драйвърите от колкото да го флашна.
Всичко е ок вече.
Smile

Siemens MC60 (Lost) , Nokia 6600 , Nokia 6210 Navigator , HTC Wildfire S,Alcatel Onetouch Idol 6030X (rooted), Lenovo P70 - A,Xiaomi Redmi Note 5pro , Xiaomi Redmi Note  8pro 128/6
Цитирай
#70

Имам проблем с драйверите. В device manager-а компютъра не разпознава телефона...седи с едно жълтичко.
Опитах да инсталирам онлайн, но не стана.
Предполагам, че това пречи да си върна китката....вече три часа се мъча и никак да стане.

Ако някой знае как да реша този проблем, ще съм му много благодарна.

п.с. Телефона ми не е рутнат. Прочетох, че не трябва да е, за да си върна китката... или бъркам?

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#71

nika_mkd и аз имах проблем с връщането към 4.4.4 и след десетки опити на инсталиране и деинсталиране на различни драйвери все не тръгваше да флашва ФлашТуула. Явно този 5.1 нещо не ще да се дава лесно и къстом рекаверито не искаше да работи коректно и от там да ресторна едно 4.4.4 . Преди това докато бях на КитКата многократно съм флашвал по начина който описах в едно pdf-че след инсталиране на най-различни къстом ромове без никакъв проблем. Най-накрая работата стана по следния начин: след кликването на бутoна download във ФлашТула и включването на изключения телефон , задържах бутона за увеличаване на звука и този за вкл. и изкл. едновремено за няколко секунди и .... о чудо , телефона започна да се флашва! Метода е описан от колегата gipso [Изображение: buddy_offline.png] , благодарности за което!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#72

@nika_mkd,пробва ли с видеото от пост #16?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#73

Това видео за инсталиране на драйвърите е за win 7 и 10. За Студентски град мога да помогна, който не може да се прави Smile
Цитирай
#74

Благодаря, момчета. Малко съм в движение...като се прибера ще пробвам отново...дано стане. Ще пиша пак дали съм се справила или не...

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#75

Здравейте,

И аз като много от вас искам да се върна към Kitkat 4.4.4.
Знам, че вече е обяснявано как много пъти, но аз имам няколко въпроса.

Защо някои хора се оплакват че им се губят IMEI-вете?
Това при всички ли става, които се връщат към 4.4.4. ?
Може ли някой да ми даде конкретен линк с драйвърите, защото по - горните в темата не работят?
От Леново дават ли оригиналния ROM или той се намира само по сайтове извън сайта им?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)