Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[РОМ] [5.1.1] DarkLord Note 5 Full Port RC2.1 (Бърз,Стабилен) [14/10/2015]
#51

Мерси.Готово. Първите два ги нямам ... сигурно защото видеото е за друг ром
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,
След ползване около седмица, мога със сигурност да кажа, че при мен този ром не върви гладко и мазно, визуалните ефекти са някак накъсани, не винаги, но понякога. Това ме разочарова. Може би да е свързано с някакви настройки, например за оптимизация на батерията - предполагам килва някои приложения, и други такива? Някакви идеи? Относно живота на батерията, докарах го приличен.

Note III
Nexus 7
Цитирай
#53

Някой има ли идея от кое меню се стига до функцията Auto Run, която се вижда на първия шот най-горе?
Ако се влезе във въпросното меню Auto Run липсва, появява се само веднъж при инсталиране на приложение.
Благодаря.

[Изображение: 0bd62261191f0135.png].  [Изображение: 015689f9553d7ce9.png]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#54

В Smart Manager търси.


edit:
RAM >> и скролваш следващото меню в дясно  Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#55





Offtopic





Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#56

Offtopic  Честита Коледа колеги. Да очакваме ли скоро тема за новия ром?
Цитирай
#57

Кой нов ром?

D_coffee
Цитирай
#58

Честита Коледа и Весело посрещане на Новата Година [Изображение: 29c11b77d5065189961d079869ada634.gif]

И двата 5.1.1 които пробвах батерията им пада поне с 30% по-бързо от 5.0.1 с който съм в момента и на мобилен нет ме налазва Google Play services дрейна Smile Иначе са красиви и достатъчно моднати с най-различни екстри Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#59

Сложете си новия фирмуер за северните страни от 22 мисля с чейнч лог 6 000 000 близо , телефона направо спи с него от към батерия много малко харчи.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#60

Дай линк да го видим Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#61

(2015-12-26, 21:56:27)rado__8 написа:  Дай линк да го видим Smile

http://www.sammobile.com/firmwares/downl...GPOK2_NEE/

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#62

Ти рутна ли го? Нещо повече да кажеш като нови опции или каквото и да е Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#63

(2015-12-27, 20:41:52)rado__8 написа:  Ти рутна ли го? Нещо повече да кажеш като нови опции или каквото и да е Smile

Ами аз рут от много време насам не правя, инсталирах го без да правя ресет. За момента не знам дали е ново смар менаджера , като го оставя в покой и направо спи. В менюто на батерията седи водоравна черта с часове. Имам и нот 4 там положението е повече от трагично скалата е като връх еверест.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)