Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С коя версия на андроида сте.
#76

(2016-02-03, 17:54:10)Stiliyan03 написа:  http://prikachi.com/images.php?images/705/8613705I.png
но горе под ''диск за запис по подразбиране'' ако сложа точката на SD карта няма ли да тегли там?

Ами сложи отметката на SD картата, то ще ти поиска да се рестартира телефона, рестартирай го,тя тази отметка като я сложиш ти позволява да местиш приложенията в Sd-to, после премести всичките приложения които могат и виж че ще има разлика, няма да е голяма но ще има.
Цитирай
Аксесоари
#77

но при теб няма ли го това за тегленето в SD картата?

(2016-02-03, 17:39:38)Slackwere12 написа:   просто лолипопа няма опция да се инсталират приложенията направо в SD картата

нормално ли е след като съм сложил точката на SD карта да тегли по бавно?
Цитирай
#78

Не знам не съм обръщал внимание. Аз винаги след като сложа рома оправям първо настройки това онова и след това приложения, при лолипоп както казах я няма опцията за изтегляне направо в СД-то на китката я има.
Цитирай
#79

ама как така я няма, при мен защо я има?
Цитирай
#80

(2016-02-03, 19:16:50)Stiliyan03 написа:  ама как така я няма, при мен защо я има?

Виж сега, тази опция която ми я показа я имам, но тя не е тази за която я мислиш, тази опция ти ползволява само да местиш проложенията от вътрешното хранилище към СД картата, а аз ти обяснявам за друга опция, която има само в китката, чрез нея направо приложенията които теглиш от Google play ти се инсталирват направо във СД картата, сега разбра ли ме ?
Цитирай
#81

аз мислех, че с тази опция се инсталират приложенията направо в SD картата
Цитирай
#82

(2016-02-03, 19:43:48)Stiliyan03 написа:  аз мислех, че с тази опция се инсталират приложенията направо в SD картата

Ами аз това се опитам да ти обясня от 1 час... А иначе премести ли си приложенията в СД картата и освободи ли ти се памет ?
Цитирай
#83

да мерси

android system web view и google text to speech за какво са? ако за безполезни може да ги изтрия
Цитирай
#84

Не знам не съм ги махал.
Цитирай
#85

За google text to speech мисля че беше за гласово търсене в гугъл изричаш дадена дума пр.Технополис и търси
  токущо го пробвах и рабити

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#86

ще получим ли скоро нов ъпдейт или ще си остане бъгавия завинаги ?
Цитирай
#87

Не мисля, нашия модел е високо буджетен и затова може и да не получим Marshmallow, а и като цяло някакъв ъпдейт, аз ще съм доволен на андроид 5.1 дори и на 5.02 но да е без никакви бъгове, малко глупаво ми се струва телефон 2015 година, а сега сме 2016 година и все още да работи със Андроид Киткат... който е вече на 2-3 години. Катво знаем, известна ни е репутацията на Леново със ъпдейтите и т.н, но надеждата умира последна, дано да получим някакъв ъпдейт, защото е много глупаво телефони 2013 година да получават още ъпдейти , а нашия не, затова на мене ми е първи и последен телефон от тази марка(боклук).
Цитирай
#88

Кажи един телефон за 300лв, който да не е боклук?
Стига сте ревали - за колкото сте платили толкова получавате.
Цитирай
#89

(2016-02-04, 15:08:42)Slackwere12 написа:  Не мисля, нашия модел е високо буджетен и затова може и да не получим Marshmallow, а и като цяло някакъв ъпдейт, аз ще съм доволен на андроид 5.1 дори и на 5.02 но да е без никакви бъгове, малко глупаво ми се струва телефон 2015 година, а сега сме 2016 година и все още да работи със Андроид Киткат... който е вече на 2-3 години. Катво знаем, известна ни е репутацията на Леново със ъпдейтите и т.н, но надеждата умира последна, дано да получим някакъв ъпдейт, защото е много глупаво телефони 2013 година да получават още ъпдейти , а нашия не, затова на мене ми е първи и последен телефон от тази марка(боклук).

да нали, майка ми е с lenovo a5000 двусимов и е с 5.1 без никакви бъгове много е глупаво телефони 2013/2014 да са с по-нова версия май и на мен ще ми е последното lenovo
Цитирай
#90

Майкати няма бъгове щото 5.1 е доста по-читав от 5.0.А това е много странно щото нашият телефон май е с по-големи продажби от а 5000На това му се вика странна политика да даддеш по-хубава операционна система на а 5000 който е с по-малко продажби.
Цитирай
#91

(2016-02-04, 18:54:06)gogo2 написа:  Майкати няма бъгове щото 5.1 е доста по-читав от 5.0.А това е много странно щото нашият телефон май е с по-големи продажби от а 5000На това му се вика странна политика да даддеш по-хубава операционна система на а 5000 който е с по-малко продажби.

Ами точно... Те това го правят с цел повече продажда, правят ъпдейти на тези телефони които се продават по малко, а тези които се продават повече (в този случей нашия е такъв) им спират отвсякъде поддръжката. Те правят ъпдейтите с единсвената цел да може съответния модел да се продава повече. Защото всеки като каже, ще си взема а5000 защото има по-нова версия на а6000. Ето защо може повече да не получим ъпдейт, понеже нашия модел е продаван много повече през 2015 година от а5000 и затова, те решават, за да увеличат продажбата на а5000, ще му направят ъпдейт до по-нова версия с цел повече продажба.
Цитирай
#92

И точно заради тази цел сега ще си изгубят повечето клиенти Smile
Цитирай
#93

В момента докато чета във форума на леново, попаднах на една тема, в която един потребил пратил писмо до Lenovo, и им обяснил за бъговете на последната версия с058, и те му отвърнали че скоро ще получим ъпдейт, можеби не са забравили за нашия модел, но в крайна сметка каквото стане. Ето вижте https://forums.lenovo.com/t5/A-Series-Sm...-p/2262781
Цитирай
#94

аз четох че а6000 винаги получавал последен ъпдейтите можеби и сега е така просто не му е дошъл редът.
Цитирай
#95

преди 6 дена, бяха обновили информацията в главния сайт на леново, за листа с планове за ъпдейти, и от A серията в списъка бяха само A6000/plus A7000/plus и A7010, другите модели а5000, а356 и т.н са ми нахнали от списъка, там пише че а7000/plus и а7010 ще получат Android Marshmallow, но а6000/plus не му е обновена информацията дали ще получи Android M, ето може да погледнете https://support.lenovo.com/bg/bg/documents/ht101396 , щом сме в списъка значи не са ни забравили, явно има надежна и имат нещо впредвид, но са ни осталиви като последна дупка на кавала... за последно.
Цитирай
#96

о дано от съпорта най-накрая пуснат 5.1 кат пише тоя от форума.Аз предлагам направо всички да взем и да напишем  по едно писмо как може един от най-продаваните им телефони да няма читав ъпдейт за Лолипоп??????????а това за Маршоу е лоша идея да се ъпдейтва щото ще бъде същата работа кат сега с 5.0

Между другото хората с леново п 70 се оплакват от 5.1.Направо не разбирам кво са объркали тези от леново че са скапали 5.1
Цитирай
#97

Защо да е лоша идея marshmallow-a мобе пък да стане обратно да го направят по читав. Но както и да е аз ще съм доволен и на читав лолипоп дали ще е 5.1 или 5.02 стига да е читав.
Цитирай
#98

За маршоу мисля че е зле защото сега е са първите ъпдейте.Винаги първите ъпдейти са най-зле.То ако се пусне напълно оправена система още от самот начало ъпдейтите са излишни.А 5.0.2 едва ли може да бъде читав защото от съпорта на леново трябва да го оправят.
Цитирай
#99

(2016-02-05, 09:55:48)gogo2 написа:  За маршоу мисля че е зле защото сега е са първите ъпдейте.Винаги първите ъпдейти са най-зле.То ако се пусне напълно оправена система още от самот начало ъпдейтите са излишни.А 5.0.2 едва ли може да бъде читав защото от съпорта на леново трябва да го оправят.

Ами те нали за това им се опракват хората, че последната версия на лолипопа е зле, и искат ъпдейт, и съответно Леново са ъм отговорили че ще има нов ъпдейт, но въпроса е кога... Последния беше Ноември месец.
Цитирай

според вас нашият телефон ще може ли да подкара 5.1.1? аз мисля, че ще може защото на a5000, който е със същите характеристики работи без проблем, но искам да видя, вие какво мислите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)