Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

!!!Лесен начин за флашване на Android 6.0 MM. Няма нужда да се чака ОТА ъпд
#51

Офффф моя грешка. Този ми даде да го сваля, но през мозила.

Лошото е че LG вече не качват новите версии кдз файлове в официалният сайт. Това го разбрах едва днес:

*UPDATE December 2015*
LG no longer displays the KDZ URL for G4 devices.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-04-18, 17:11:25)tda написа:  Офффф моя грешка. Този ми даде да го сваля, но през мозила.

Лошото е че LG вече не качват новите версии кдз файлове в официалният сайт. Това го разбрах едва днес:

*UPDATE December 2015*
LG no longer displays the KDZ URL for G4 devices.

По принцип не ми трябва нова версия.. V10C, V10D също става, до колкото разбрах после може да ъпдейтна през OTA до последния ъпдейт на 5.1.
Въпроса е ако не намеря за Румънсия (европейски) вариант, дали да пробвам със kdz за друг регион.. Ако се омажат нещата, дали мога да го оправя, като го флашна със V20D-EUR-XX - за него виждах линк някъде за Румънски 818P ?
Цитирай
#53

Колега, аз лично съм флашвал на едносимовият с Provider: HUN, немска и полска версия на Андроид 6.0.
Все пак всичко, което правиш е на твоя отговорност.
Би трябвало да няма проблем, ако флашнеш за друг регион, само гледай да е за H818p.
Преди това си подготви кдз за 6.0 за всеки случай.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#54

Такааа, да се похваля :Smile

След дълго ровене, най-накрая намерих V10l-EUR-XX за LG G4 H818P във един гръцки форум.
До колкото разбрах е Португалски, но региона е същия - EUR.
Със програмката LGUP по ръководството в началото на темата със Refurbished опцията се върнах на андроид 5.1.
Всичко мина без проблеми, по-късно може да дам и скрийншотове как се държи батерията.
Ето линковете, ако му потрябват на някой:

От форума:
http://www.myphone.gr/forum/showthread.p...18&page=20
(използвах гугъл преводача и всичко се разбираше Smile

и директно за kdz файла:
https://drive.google.com/file/d/0B_vURo1...1oRXM/view

Ами това е за сега, благодаря за помощта !
Цитирай
#55

(2016-01-22, 19:07:26)tRansLucet написа:  То това ми е ясно, но от къде да ги намеря?

Инсталирах драйверите, и като включих LGUp този път тръгна. Но като се опитах да вмъкна .kdz файла ми излезе това: http://s29.postimg.org/69xoypfgn/zxczxc.jpg

Как се инсталират драйверите?
Цитирай
#56

Откаде може да се дръпнат последните ъпдеити за LG G4 H815 Тъикато в официалния саит лг не са качвали нищо одавна а има нови ъпдеити след 20с

i8000 : i9000M : i9100 : i9300 : LG G2 : LG G4 : G955F : Note 20 Ultra 12/256GB : Galaxy S22 Ultra 12/256GB : Galaxy S23 Ultra 12/512GB
Цитирай
#57

Разбрах, че с този метод от темата мога да мина от 6 на 5.1. Не мога да намеря обаче стокова версия. Не помня и с коя точно бях преди да го дам в сервиза. Предполагам, че е била последната изляза щото до последно не ъпдейтвах до ММ. Ще съм благодарен ако някой сподели KDZ файла с 5.1.
544
Цитирай
#58

Аз до последно стоях с полския 10Е. Мисля че той беше последен.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#59

Минах от 6 на 5.1 с Poland H81510D. За сега всичко е наред. Надявам се повече да не стъпва в сервиза! Нещата с LGUP наистина се случват много бързо и удобно.
Цитирай
#60

(2016-11-01, 18:56:00)eksoldier написа:  Минах от 6 на 5.1 с Poland H81510D. За сега всичко е наред. Надявам се повече да не стъпва в сервиза! Нещата с LGUP наистина се случват много бързо и удобно.

Колега,да имаш случайно проблем с камерата,защото съм със същия РОМ и не иска да фокусира камерата .  Sad Sad
Цитирай
#61

Нямам проблем с камерата. И друг се беше оплакал, че губи фокус. Минах на 5.1 на чисто с refurbish.
Цитирай
#62

(2016-11-23, 20:28:48)eksoldier написа:  Нямам проблем с камерата. И друг се беше оплакал, че губи фокус. Минах на 5.1 на чисто с refurbish.

И аз направих същата процедура с 5.1 10B и като видях ,че няма фокус го смених с 10Е ама уви .
Цитирай
#63

Значи има вероятност да се е прецакала. Предполагам не напразно са ми сменили и камерата като превантивна мярка заедно с дисплея...
Цитирай
#64

Не знам и аз бях минал на 5.1 и камерата ми спря да фокусира, пуснах го в Мост и просто като го преинсталираха с 6.0 и се оправи..

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#65

Ами почти месец след флашването нямам никакви ядове. Снимам всеки ден с телефона.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#66

Здравейте,

Някой може ли да ми каже за модела Н810 (At&t), дали ще мога да направя ъпдейт до андроид 6 ?
Тъй като направих всичко както е описано, но намерих kdz file - LGH810AT-00-V10o-ATT-US-SEP-10-2015-ARB02+0_User_Secure..
и с този файл си ми остана на 5.1..

Предварително благодаря за отделеното време.

Поздрави

LG G4
Цитирай
#67

Ако през LG Bridge ти казва, че няма по-нов софтуер за твоя телефон, ще се наложи да търсиш kdz файл, но гледай в името му да не пише като на този дето си ползвал V10, а трябва да пише V20 за да е андроид 6. Търси по-нов софтуер във форума на XDA.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#68

Аз търся kdz file, но го намирам само като текст в различни форуми -> LGH810AT-01-V20n-310-410-JAN-18-2016-ARB02+0

Но като файл, който трябва да изтегля не го намирам. Затова питах дали има някой малко инфо.. сега ще гледам и в XDA Smile

LG G4
Цитирай
#69

Много добре.
Цитирай
#70

Бихте ли ми дали линк към tot файл V20 за Н815? Намирам само 1 за v10.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#71

Защо ти е тот ? КДЗ няма ли да ти свърши работа?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#72

Не, не ми върши работа за моя проблем с камерата, която често води и до спиране на дайлъра и блокиране на пауър бутона. Не е гаранция, че tot файла ще ми реши проблема, но определено дава повече опции за успех от kdz.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#73

Ето от тук потърси тогава - https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=3107848

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#74

И тук съм търсил и тук само tot за 5.1


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#75

При мен е следния проблем спира на 11% с тази грешка 0х2000 invalid command response ,а телефона ми влиза само в download mode .Как да се справя помагайте

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)