Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(МТК) Xiaomi Redmi Note 3 официално обявен
#26

Поръчах и аз бял 16,обаче 2седмици обработка ми се струва много.
Цитирай
Аксесоари
#27

Така беше и при мен, но ги праща по-рано.
Но и времето за доствака по Дхл сега ми севижда много - вместо обичайните 8 дена, ми въвят наобратно едни 23,  най-вероятно са сбор от  времето за подготовката и за доствака, но пък и те трябваше да са намаляли, поръчал съм го преди 5 дена.
Да се надяваме, че просто се презастрахова
Цитирай
#28

За 23 дни топуан гарантира че ще получиш пратката
Цитирай
#29

В момента само 16ки ли има няма ли 32ки?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#30

Има си 32ки ???
Току що си писахме с Съмър Ду или както той се представи "This is Summer Du,the director in the company" ... Та явно съм позасегнал ТО като търговец и чак той писа Smile
Ще споделя как са нещата след като ми отговори на конкретните запитвания  Smile

Едит: Ето и някои от нещата които писа ... обещава да се подобри комуникацията ... Сега чакам да отговори за забавянето в обработката, отключването на бутлоудъра и отговори на конкретни мои поръчки ... да видим
Цитат:1--Today i was inspecting the orders and saw your orders and read the conversation record between you and my colleague.So sorry about it,and i checked for you,my new colleages did not reply your message so welll and she ingored some important messages and so sorry about it,i told her to be more careful.and she promised,new colleagues,still needs to learn and improve.
Цитирай
#31

Това за кой сайт говорите, че аз някъде изпуснах нишката Smile
Цитирай
#32

ТО - Top One
Цитирай
#33

Колкото и да съм офтопик и бос...не ми излиза нищо в Google по тези критерии.
Ако може някой на ЛС поне.
Цитирай
#34

http://www.aliexpress.com/store/342812?s....35.2Zft6f
Цитирай
#35

Мерси и на двамата.
Уф, аз мислех, че си е сайт а то бил търговез от Алито Big Grin

Мерси. А как става номера, че с DHL няма митница?
Цитирай
#36

@GH0STFACE, доставката е от европейски склад и услугата с DHL излиза малко по-скъпо от обикновената им тарифа.Smile

 
Цитирай
#37

Aaaa, ето това не успях да го намеря в офертата, че е от Европейски склад. Е, така е ясно Smile
Цитирай
#38

Просто избираш доставка с дхл,и то минава през англия
Цитирай
#39

Къде го видяхте тоз склад? Праща от Хонг Конг до англия от там негов човек приема препакетира и препраща ... това някакво препакетажно по скоро ...
Цитирай
#40

@bodonance, има ли някакво значение каква е семантиката в случая? Важното, че по този начин се избягват евентуални допълнителни такси в България.Smile

 
Цитирай
#41

Така е колега ... Важен е резултата ... Но извини ме моите понятия за склад са за място където има складирана стока ... Там е просто едно препакетажно ... Та да резултата е липсата нс ддс но моля те не ми обърквай понятията :]
Цитирай
#42

На някой да му е пристигнал вече пратката?уж ми е пратил пък няма никакво движение по dhl,хонконгския офис бил затрупан!
Цитирай
#43

(2015-12-09, 21:11:30)oxy2 написа:  На някой да му е пристигнал вече пратката?уж ми е пратил пък няма никакво движение по dhl,хонконгския офис бил затрупан!

С отключен бутлоадър ли си го поръчал ?  И от кой ретейлър?
Цитирай
#44

(2015-12-03, 12:36:12)bodonance написа:  Къде го видяхте тоз склад? Праща от Хонг Конг до англия от там негов човек приема препакетира и препраща ... това някакво препакетажно по скоро ...

Всъщност пратките на ТО се опаковат в Китай (Хонг Конг или където и да е), запазва се товарителница, чиито номер е от Англия до България (който ти изпращат първи) след това ако имат готов групаж - пакетират и него в едно и резервират товарителница с номер от Китай до Англия. След като пратката ти пристигне в системата на DHL подлежи на проследяване. В Англия техен човек (поне двама са ми поемали пратките вече) получава групажа, разпределя пратките и ги връща в DHL. След като се обработят от системата на DHL подлежат на проследяване отново.
Последната ми пратка от ТО стоя 2 дни в Англия.
Не съм сигурен, но нейде четох, че ХК била безмитна зона, а и като бивш васал на Англия няма да се изненадам ако имат безмитни отношения - така до нас пристига със сменен адресат и не плащаме ДДС.
Цитирай
#45

Да му е честит новото Xiaomi Redmi Note 3 на нашият скъп колега :-)

[Изображение: juQGyZU.jpg]

[Изображение: N8FTRgr.jpg]
Цитирай
#46

(2015-11-26, 17:46:13)rumo написа:  Само от Xiaomi да не направят същата сбирщината с дисплеите, че при redmi note 2 бяха 3 вида - Sharp/ AOL /Tianma и тия с Аол ли бяха са много зле.

Добре де, как да разбера какъв е дисплея. Четох в ТО характеристиките на телефона и никъде не видях да пише какъв е ???

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай
#47

В настройки > За телефона > чукаш 5 пъти върху версията на ядрото. После първата точка (софтуерна версия) и прелистваш до LCN. Който е с черни букви е твоя модел.
Имаше и 4 цифрен код до това меню, но не си го спомням.
Цитирай
#48

*#*#6484#*#* software info и гледаш къде пише до последно true. Това ти е дисплея, има вече и "Boe". Моят е пак тианма, като на 2-ката
Цитирай
#49

Значи е общо взето на късмет, какъвто ти пратят!!!

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай
#50

Естествено, не можеш да избираш. Аз затова си купувам по 2бр, поне от тях да мога да си избера по-хубавия.
В случая единият беше с тианма, а другият с бое. Оставих си този с тианма-та, не че и боето беше лошо.
Като взимах обаче 2-те редми нот 2ките имаха фрапираща разлика в дисплеите. тогава още това инфо как се проверяват дисплеите го нямаше. този който си оставих с по-белият дисплей пак излезе, че е тианма.
Другият жълтееше яко, ама какъв беше не знам замина
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)