Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане
#76

Колеги Smile имам добра новина от ТО.

The multi-languages of Xiaomi Redmi Note 3 is ready, we have began to process all orders! :-D
if you like the original sealed box, please just let us know your opinion.

Време беше ... Smile честито
Цитирай
Аксесоари
#77

Освен това са намалили на 210$ цената което по днешния курс излиза 415лв с доставката.
Интересното е че Mi 4 излиза 450лв - oт днес за китайската му версия трябва да има BETA Marshmalow.
Основни разлики
Mi 4 - една сим карта, 16гб памет без слот, по-слаба батерия, по-добра втора камера, 4К видео запис, по-добра гъстота на пикселите, пластмасов гръб
Цитирай
#78

Сигурно е дискутирано някъде но при TopOne има по две версии за 16 и 32 гб версия на телефона - разликата която откривам е само едно FDD в заглавието след името (версията с FDD  e поръчвана значително повече от другата). Можете ли да ми кажете кой от двата да взема? Искам да си взема 32 гб версия Smile
Цитирай
#79

(2015-12-07, 15:30:19)Ceberus написа:  Сигурно е дискутирано някъде но при TopOne има по две версии за 16 и 32 гб версия на телефона - разликата която откривам е само едно FDD в заглавието след името (версията с FDD  e поръчвана значително повече от другата). Можете ли да ми кажете кой от двата да взема? Искам да си взема 32 гб версия Smile

Здрасти колега, аз съм поръчал 32гб нз какво точно е FDD (https://bg.wikipedia.org/wiki/4G#FDD), но като дойте ще си кажа мнението и дали си заслужава. 
Само единствено се претеснявам, че няма офециален ром http://en.miui.com/download-295.html 
Предполагам, че ще го сложат скоро.
Цитирай
#80

Aко си го поръчал неотвaрян (sealed) - ще ти дойде със China 7.0.11.0 Stable
Цитирай
#81

Поръчах си го с отключен bootloader. После като дойде ще си го настроя с офециалния ром.
Цитирай
#82

Не съм сигурен дали ще е отключен буутлоадера, има РОМ с езици и гоогле плей стор, но за буутлоадера нищо не пише.

Redmi Note 2
Цитирай
#83

Bootloader-a са го отключили. Иначе няма как да инсталират друг ром. То това беше целия проблем.
Цитирай
#84

Никъде няма официален метод за отключване, според мен.
Най-малкото руснаците от 4pda.ru или в en.miui.com форума щеше да е упоменато
Цитирай
#85

Дам ... и аз това забелязах, но щом ТО са го писали значе вече нямат проблем. Все пак те са голям ретейлър и може би имат връзки директно с Xiaomi.
Важното е че са решили проблема и телефоните ни ще пристигнат скоро
Цитирай
#86

То винги са го писали ТО и другите, че чакат от Xiaomi да го отключат
Цитирай
#87

Ето още полезна информация. Вече има root http://en.miui.com/thread-190889-1-1.html
Цитирай
#88

Колеги в един сайт го има за 298$ и има опция installed Google store какво ще рече това че ще дойде отключен или не?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#89

(2015-12-08, 01:20:38)Gosho223 написа:  Колеги в един сайт го има за 298$ и има опция installed Google store какво ще рече това че ще дойде отключен или не?

Първо 300$ ми се виждат дебеличка цена.Второ ако сега си го поръчаш вече със сигурност ще дойде отключен.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#90

300$ е много скъпо
Днес получих съобщение от ТО ..... нещо имат проблем май...

Dear friend,
we can install multilingual now, but we need to wait for about one week or 10 days, ,can you wait for it?
Regards
Jason

Писах му за повече информация, но няма отговор... сигурно няма да дойдат тази година
Цитирай
#91

A моите са вече в Англия и снощи са минали митница.
Очаквам да тръгнат към мен и най-късно в четвъртък да са тук. Вие за един бутлоъдър ще чакате не дядо коледа, ми дядо мраз да дойде, че може и той да не ги донесе.
Пс: понеже съм поръчал 2 един от 2-та ще го продавам, ако на някой като на мен не му се чака да ми пише лс.
Цитирай
#92

More good news... Recently it was announced the Bootloader of the Redmi Note 3 was locked, the good news is now Xiaomi have confirme! a developer ROM will be available within the week. This will provide Bootloader unlocking support for users who've already purchased this means we will soon be able to support flashing the xiaomi.eu Multi language ROM for you and provide details FREE of Charge on how to do it
iBuyGou
Цитирай
#93

Еми продължаме с чакането .... ще видим после. До 1 седмица уж трябва да ги изпратят.

Ето още информация от ТО.
Dear friend,
Because we send the phones to another company to install multilingual, and we have to wait till it's finished, we can't jump the queue, hope you will understand, if you can accept the phone with onlyChinese and English languages, then we will try to send today or the latest tomorrow.
May I have your opinion?-
Regards
Jason
Цитирай
#94

Като почне да минава през много ръце,не е работа.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#95

Така е. Един ще го одраска, друг ще го изтърве. Друго си запечатания box
Цитирай
#96

Едва ли различни хора ще ги отварят по няколко пъти. Просто явно са дали бройки на фирма която да ги инсталира нищо повече, същото щяха да правят и те така или иначе.. няма смисал от притеснения. За 10 дена повече чакане голяма работа. Важното е да ги направят като хората, както трябва.
Цитирай
#97

Колеги, във 4pda вече развиват раздела "Прошивки" с фастбуут и рековъри версии на стабилния ром както и с линкове към мултирома + инструкция за Root
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=708289
Цитирай
#98

За съжаление там още никой не е посмял да флашне, и то не е мултиром, ами някаква преведена стабилна. На английските форуми имало сведения, че след флаш на стабилния, телефонът влизал в "режим за деца", но има начин да се излезе от него.
Цитирай
#99

Kak да флашне ... "при наличии разблокированного загрузчика"
То и да посмее като му е заключен бутлоудъра ...
Цитирай

Разблокирован означава отключен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)