Анкета: Какъв е вашият RedMi Note 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Gold 3/32
13.33%
12
13.33%
Gold 2/16
5.56%
5
5.56%
Dark Grey 3/32
43.33%
39
43.33%
Dark Grey 2/16
12.22%
11
12.22%
Silver White 3/32
17.78%
16
17.78%
Silver White 2/16
7.78%
7
7.78%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MТК) Xiaomi Redmi Note 3 - обсъждане

@berd, ако ще поръчваш с DHL не дължиш никакви такси. Стоката ще ти бъде изпратена от Англия. С безплатна опция - винаги има вероятност да стигне и до митницата. За кутията - според твоите изисквания.

 
Цитирай
Аксесоари

Чува ли се нещо за андроид 6 и ако да, кога ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

За МТК версията твърдо НЕ
Цитирай

Хах, телефон 2016г. без нито един ъпдейт на Андроида. Това ли е прехваленият Xiaomi?
Цитирай

Флагманите си получават ъпдейти, дори и стари модели - всичко си е точно.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

MTK версията е 2015,
За SD версията има БЕТА Marshmalllow, пуснал съм тема по въпроса
Цитирай

Къв е тоя мерак за Marshmallow незнам.
Цитирай

защото има някои неща(напр. dooze....) които не ги получаваш с ъпдейт на самo кожата(miui)
Цитирай

(2016-07-19, 20:16:18)suffer написа:  MTK версията е 2015

Представен края на ноември
Пуснат в продажба през началото на декември
Наличен реално в края на декември
Доставен в началото на Януари

Телефона си е точно 2016г.

Както и да е. Ще се примиря някак си и ще го имам в предвид за в бъдеще. Няма смисъл да се жалвам повече Smile

Само едно не разбрах, а именно: Защо телефона инсталира толкова бавно приложения от Google Play Store със Stable China. От рома ли е или принципно Miui си е така?

Колега @suffer, относно шрифта няма да стане, защото не съм руутвал, но благодаря за информацията Smile
Цитирай

Човек, на 10.12 съм го поръчал, така че още същия месец беше в мен телефона. Моля те недей да спориш. 2015та модел е
Цитирай

10.12 е по- скоро 2016г., смешно е за 15 дена разлика да го водите 2015г. Big Grin Не мисля да споря, особено в ситуации, кадето въобще не е нужно..
Цитирай

Скапана камера! Панорамата УЖАС!
Скапана батерия.4000 mAh и 20 000 да сложат пак си остава китайски боклук! Изваден от зарядното показва 99%
Съжалявам за покупката!
Цитирай

(2016-07-20, 10:14:10)macko166 написа:  Панорамата УЖАС!
Извън зарядното показва 99%
Съжалявам за покупката!


За тези неща си абсолютно прав, но като цяло телефона не е лош, даже за парите си е много добър избор и лично аз не съжалявам за него!

Това с процента въобще не е проблем, какво ме интересува някакъв си глупав %, който е софтуерен проблем, за мен е важен волтажа и реално колко време кара Wink
Това с панорамата го ползвам на други телефони и тук примерно ако бяха го оправили с някой UP бих се зарадвал много Smile
Цитирай

Продай го
Но за тия пари по-добри няма
Цитирай
Wink 

Има. iPhone 5 - 2012 iOS 9.3.2 - iOS 10  Samsung A3 2016 и така нататък. Верно, че ще са втора употреба, но поне имат издръжливи батерии и не са 4000 mAh. На стендбай харчи повече, отколкото когато го ползвам.
А за светлинния сензор въобще няма да коментирам, както и версията на андроида, която няма да бъде ъпдейтната никога 5.0.2 завинаги!
Цитирай

Да, малко тъпо че Нексус 7 от 2011г. с 2-3 по- слаби характеристики е с официален Андроид 5.1.1, а също беше бюджетен Big Grin

И за яркостта си прав, при мен прави каквото си иска Big Grin, без да преувеличавам, телефона буквално не ме слуша и не изпълнява командите ми.
Изключвам автоматичната яркост, давам яркостта на максимална и дисплея пак е тъмен. Въобще не ме зачита Big Grin
Цитирай

(2016-07-20, 10:14:10)macko166 написа:  Скапана камера! Панорамата УЖАС!
Скапана батерия.4000 mAh и 20 000 да сложат пак си остава китайски боклук! Изваден от зарядното показва 99%
Съжалявам за покупката!

А бе колеги , вие какво искате? Чисто нов телефон със много добри характеристики за под 180 USD , и сви*ки ли искате да може да прави? Ами вземете си по един Самсуняк за 1500 лева и си гледайте кефа. Или някой 2 , 3 годишен "супер" як телефон за същите пари като ново Xiaomi. Избора си е ваш! Samsung A3 2016 ? Че той струва поне два пъти повече от Xiaomi-то без договор  , така че сравнението е неуместно. А за телефони от 2012 година със микро 4 инчови дисплеи няма за какво да говорим. То аз имам една Нокиа 1110 която макар да е на 10 години все още батерията му издържа 5-6 дни. Имал съм много и най различни телефони като клас и цена за 17 години от както си купих първия GSM. Имах "щастието" преди няколко месеца да притежавам един от флагманите Sony Xperia Z3+ - флагмана на Сони. Най-голямото разочарование което съм имал от телефон. Много красив , стъклен от всякъде с метална рамка отстрани , със прехваления Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 процесор , но......... Грее като печка  , само при едно обикновено сърфиране може да си топлиш ръцете зимата! А не дай си боже да снимаш HD видео , тогава дори се изключва за да не прегрее! Язък че има такава хубава камера , която може да не успееш да използват с пълните и възможности. Опитах и му флашнах всички версии на Андроид-а - загубих си един почивен ден в експерименти ,включително и прехваления Marshmallow , за който толкова мечтаете., грее та грее. Особено първите версии , в следващите от Сони разрешиха проблема като намалиха честотата на процесора - "гениално" решение на проблема! И това е телефон който като нов е струвал над 700 USD. Така че не ми ги хвалете флагманите ,  и те си имат проблеми , но разликата е че като дадеш над 1000 лева и нещо не наред те яд повече , ама не си признаваш , за да не покажеш че си се набутал. След толкова много и различни телефони най-много съм доволен от Meizu-то и Xiaomi-то ми - като съотношение цена , качество. Евтини смартфони с много добри характеристики които ако утре го изтървеш няма да те заболи толкова много. И да не забравяме че това са телефона правено най-вече за китайския пазар и затова софтуера им може да е малко несъвместим с нашите неща!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Има ли разлика от Xiaomi Redmi Note 3 16GB (Snapdragon) и Xiaomi Redmi Note 3 ,и кой е по добрият вариант ?
Цитирай

Има 3 модификации на този телефон и 2 подмодификации

1 процесор Медиатек
2 процесор снапдрагон
3 процесор снапдрагон, но с Андроид М

всяка от тези има 2гб рам и 16гб памет или 3гб рам и 32гб памет/
Третата модификация е само за Тайван ако не се лъжа

По-добрата като производителност и батерия се води Снапдрагон версията
Цитирай

Процесора Snapdragon ли ми е? [Изображение: 6dca8b725bcdc363e5a6caac9b6e7bdc.jpg]

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай

Шест ядра е Snapdragon, другият е 8 ядра.
Цитирай

Мерси!

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)